To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Sprawy związane z forum - Reklamy (confirmed hoax)

bartek82r - 2018-01-05, 15:35

No widzisz, a dla mnie to słabe. Każdy inaczej zareaguje na różnego typu żarty i o to mi właśnie chodzi
Love178 - 2018-01-05, 16:31

Przecież jakbyśmy odwrócili logo na pro na aprilis to by było "buu, co to za gunwo, nie macie pomysłów??" xDD
Moris299 - 2018-01-05, 16:55

Love178 napisał/a:
Przecież jakbyśmy odwrócili logo na pro na aprilis to by było "buu, co to za gunwo, nie macie pomysłów??" xDD


to jedena z możliwości, admini mistrzów zrobili coś podobnego jako jeden z dodatków do żartów

[ Dodano: 2018-01-05, 16:55 ]
zresztą pomysłów mogło by być wiele

icywind - 2018-01-05, 17:09

Love178 napisał/a:
Przecież jakbyśmy odwrócili logo na pro na aprilis to by było "buu, co to za gunwo, nie macie pomysłów??" xDD

Davos - 2018-01-05, 21:09

Moris299 napisał/a:
to jedena z możliwości, admini mistrzów zrobili coś podobnego jako jeden z dodatków do żartów



[ Dodano: 2018-01-05, 16:55 ]

zresztą pomysłów mogło by być wiele



No i było wiele, ten "powrót Kroka" to był tylko jeden z nich, zresztą w kwietniu 2015, czyli 4 miesiące po jego odejściu. Oprócz tego były zabawy z cenzurą w różnych wariantach, fejkowe niusy czy ogłoszenia, zmiany nicków i sporo innych. Love na przykład podszyła się pod ZSK i zrobiła to tak dobrze, że sam ZSK dał się nabrać :D A nie pamiętacie, jak Bartek ogłosił, że forum mistrzów łączy się z forum demotów? Na demotach wywołało to prawdziwego shitstorma :-D A i u nas część ludzi była nieźle wkurzona :PP
Takie rzeczy, jakie były na mistrzach typu podmiana przycisków to jak wspomniał Bartek kwestia dostępu do skryptu, do czego techniczni mają dostęp, a my nie. Z kolei na mistrzach nie ma np. shoutboxa więc nie mogą tym trollować. Oni są stroną, my jesteśmy forum więc siłą rzeczy primaaprilisowe wkręty wyglądają w obu przypadkach inaczej.

Ascara - 2018-01-05, 21:25

bartek82r napisał/a:
Moim zdaniem zamiast wziąć pod uwagę najbardziej logiczną wersję zdarzeń czyli włączenie reklam na forum, większość od razu zaczyna doszukiwać się spisku jak Antoni M.



Bartek, wszystko spoko, ale ta wersja odpadła prawie od razu. Czemu?

Zaskoczenie Adiego, który wszedł na SB, pytając od kiedy są te reklamy, a wcześniej rzucone do mnie na czacie MMG, że zaraz pogrzebie, żeby zobaczyć o co chodzi.

Widzu przyznał, że sytuację skomplikował fakt jego wezwania, ale skoro tak się już stało - to był czas na wycofanie się z żartu. Skoro nikt się nie wycofał, dla ludzi z forum stało się oczywiste, że to nie MMG wprowadziło reklamy - a skoro informatyk MMG ich natychmiast nie zdjął, to znaczy, że to gruba sprawa.

[ Dodano: 2018-01-05, 21:28 ]
PS. Mogliście wpaść na to, że jedynym kontaktem userów spoza grona administracyjnego z MMG jestem ja i pewnie dostanę wiadomość na FB, że coś się zadziało i trzeba wezwać technicznych i albo mnie uprzedzić o całej sprawie albo chociaż napisać, żeby nie zawracać im głowy w razie czego, bo chcecie sami opanować sytuację czy już zgłosiliście. Nie padło żadne "Bartek już pisał do Adiego" - a mogło od razu.

widzu - 2018-01-05, 21:36

No zepsuliśmy sprawę z tym, fakt :/
KicerK - 2018-01-05, 23:45

ech
krojechleb - 2018-01-07, 18:46

To musiało być ZAJEBISTE szkoda że mnie ominęło. Wkurwienie użytkowników świadczy o pełnym sukcesie brawo
ChodnikowyWilk - 2023-04-15, 18:19

Z perspektywy czasu oceniam że to była wyjątkowa głupia akcja z tymi reklamami


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group