To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Sport - Offtop sportowy

ChodnikowyWilk - 2018-08-11, 21:23


Davos - 2018-08-12, 01:33

:D

[ Dodano: 2018-08-16, 22:47 ]
Rewanże meczów w LE za nami i wszystkie polskie kluby odpadły z europejskich pucharów :clap: Lech i Jaga walczyły, ale nie dały rady z dużo silniejszymi klubami z Belgii. Za to Legia... W pierwszym meczu przegrali u siebie 1:2 z mistrzem Luksemburga, a dziś w rewanżu zremisowali 2:2 i to ledwo ledwo bo przegrywali 0:2. I odpadli po dwumeczu z półamatorami. Buahahahahaha :haha: Nie wiem, czy to nie jest największa kompromitacja w całej historii walki polskich klubów w europejskich pucharach. Nie mam pojęcia, w jaki sposób dałoby się jeszcze "pobić" osiągnięcie Legii. Przegrać z mistrzem Gibraltaru? :D

Oczywiście twórcy memów jak zwykle nie zawodzą :]
































Lilith - 2018-08-16, 23:21

Upadek całkowity nastąpi, jak Legia przewali z klubem z San Marino :troll:
Zabek05 - 2018-08-17, 00:43



wczoraj postanowiłem sobie dla beki pójść do buka (pierwszy raz w życiu) i postawić jakąś śmieszną kwotę na trzy P O T Ę Ż N E eurowpierdole
dzisiaj byłem, rzuciłem piątkę no i weszło xD
w sumie żałuję że nie postawiłem 20 zł jak planowałem na początku

JankielKindybalista85 - 2018-08-17, 13:39

Pięknie! :git:
Davos - 2018-08-17, 20:46

Na awans Dudelange był taki niski kurs? :D Wiem, że w pierwszym meczu wygrali 2:1 na wyjeździe, no ale to jest jednak kraj mistrz Luksemburga. Nawet buki nie dawali Legii szans na awans :D

[ Dodano: 2018-10-12, 00:11 ]
Po dzisiejszym przegranym meczu z Portugalią w Lidze Narodów:



[ Dodano: 2018-10-14, 23:43 ]
No i kolejny wpierdol, tym razem z Włochami :D

Jesteśmy pierwszą drużyną w historii Ligi Narodów spośród wszystkich grup we wszystkich dywizjach, która już na 100% wie, że spada ze swojej dywizji :clap:

Przegraliśmy 0:1 po golu strzelonym w końcówce, ale prawda jest taka, że powinniśmy przegrać dużo wyżej bo Włosi od samego początku wjeżdżali w naszą obronę bez żadnych problemów i ogrywali nas jak dzieci. Dupę ratował nam Szczęsny, poprzeczka (dwa razy) i wyjątkowa nieskuteczność w strzałach Italii. Ale gra naszych kopaczy przez cały mecz to żal i ból. Oprócz Szczęsnego bo ten miał kilka naprawdę dobrych interwencji i to on do 90 minuty trzymał nam wynik. Chociaż trzeba też powiedzieć, że nawet remis z dużym prawdopodobieństwem spowodowałby, że ostatecznie spadlibyśmy z naszej dywizji, chyba że ugralibyśmy coś na wyjeździe z Portugalią, ale w to chyba nikt nie wierzy :D

Największe brawa dla Brzęczka, który do wyjściowej jedenastki wystawia Milika, a Krzysztofa Piątka - który w Serie A strzela gola za golem i który Portugalii też wbił bramkę - nie wpuszcza nawet na kilka minut. Zamiast niego w końcówce meczu wszedł... Jędrzejczyk :D No kurwa...
No ale czego się spodziewać po selekcjonerze, który prowadził takie potęgi jak Raków Częstochowa czy Wisła Płock i nie zdobył nawet mistrzostwa Polski. A po ostatnim mundialu chętny do prowadzenia naszej kadry był Cesare Prandelli - człowiek, który doprowadził Włochów do finału Euro 2012. Ale chuj tam, lepiej zatrudnić jakiegoś polskiego trenera bez żadnych sukcesów, przynajmniej jest tani. Co nie, panie Boniek?

:zalamka:

[ Dodano: 2018-10-14, 23:44 ]
A będą jeszcze niezłe jaja, jak w dywizji B trafimy na Niemców/Holandię i Chorwację/Anglię. I wtedy znów wpierdol i spadek do dywizji C :D

Moris299 - 2018-10-14, 23:46

Davos napisał/a:
Największe brawa dla Brzęczka, który do wyjściowej jedenastki wystawia Milika, a Krzysztofa Piątka - który w Serie A strzela gola za golem i który Portugalii też wbił bramkę - nie wpuszcza nawet na kilka minut


(-_\) (-_\) (-_\)

niech go juz wypierdolą błagam ;_______;
tak samo jak błaszczykowskiego będzie wystawiał nawet gdyby błaszykowski kulał na jedną nogę i miał zerową skuteczność xD

Davos - 2018-10-14, 23:53

Brzęczek jest wujkiem Błaszczykowskiego więc już sam rozumiesz :PP

Chociaż Błaszczykowski strzelił gola Portugalii więc nie da się powiedzieć, że jest bezproduktywny. Za to taki Reca, Bednarek, Góralski czy Linetty chuja grają w kadrze, a i tak są powoływani...
W ogóle w tej reprezentacji gra mnóstwo zawodników, którzy nawet nie grają regularnie w swoich klubach i są bez formy...

[ Dodano: 2018-10-15, 00:04 ]






























krojechleb - 2018-10-15, 00:08

nie ma się co spodziewać dobrych wyników reprezentacji skoro postanowili zmienić trenera Nawałkę na gorszego trenera Brzęczka

[ Dodano: 2018-10-15, 00:08 ]
teraz tylko trzeba czekać do kolejnej wymiany i modlić się hehe :D o lepszy wybór

Moris299 - 2018-10-15, 00:27

https://www.wykop.pl/link...czu-z-wlochami/

[ Dodano: 2018-10-15, 00:42 ]


[ Dodano: 2018-10-15, 00:44 ]


[ Dodano: 2018-10-15, 00:56 ]


[ Dodano: 2018-10-20, 22:25 ]
Ciekawa statystka



[ Dodano: 2018-11-03, 14:47 ]
To nie fake :haha:



[ Dodano: 2018-11-10, 18:25 ]
https://gfycat.com/AgitatedThriftyBrownbear

Davos - 2018-11-10, 18:48

Cudowna akcja :clap:
JankielKindybalista85 - 2018-11-10, 19:27

:gool: :king: :clap: :git: :funfunfun: :rock: :happybday: :piwo: :2m: :muk:
Moris299 - 2018-11-15, 20:29

No wreszcie, czekałem na tę wiadomość :-D

















Davos - 2018-11-15, 20:47

Brzęczek zostanie pewnie jeszcze na całe eliminacje do kolejnego Euro. W końcu kumpli od flachy tak łatwo się nie wypierdala...
krojechleb - 2018-11-15, 20:50

Oby tak nie było bo z nim na euro się nie dostaniemy. Oby nasi dostawali regularny wpierdol od wszystkich żeby szybko go zwolnili
Davos - 2018-11-15, 20:55












Moris299 - 2018-11-15, 20:58

krojechleb napisał/a:
Oby tak nie było bo z nim na euro się nie dostaniemy. Oby nasi dostawali regularny wpierdol od wszystkich żeby szybko go zwolnili


właśnie to samo chciałem napisać :-D


z portugalią na wyjeździe wpierdol będzie na 100%
to będzie już 6 mecz w którym nie wygramy i 4 pod rząd w którym dostaniemy wpierdol

[ Dodano: 2018-11-19, 21:28 ]
TURBODEBIL BĘDZIE KAPITANEM XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

ChodnikowyWilk - 2018-11-20, 17:44

A czemu go obrażasz? Pewnie w czasach swojej świetności, gdy robił fajne rajdy na skrzydle i strzelał bramki to się nim zachwycałeś.
Davos - 2018-11-20, 23:18

Ostatecznie udało się wymęczyć 1:1 z Portugalią. Co jest o tyle zabawne, że dzięki temu remisowi załapaliśmy się na ostatnim miejscu do dziesiątki europejskich drużyn, które w eliminacjach do Euro2020 będą losowane z pierwszego miejsca, zaś z tej dziesiątki wypchnęliśmy Niemców i oni będą losowani z drugiego koszyka :-D :diabelek2:
Chociaż znając życie to pewnie nasi z drugiego koszyka wylosują akurat Niemców :troll:


A ten dzisiejszy wynik jednak mocno na farcie :) Portugalia dominowała i zasłużenie prowadziła, a nam udało się wyrównać dopiero jak Milik przewrócił się w polu karnym Portugalii, no i potem wykorzystał karnego (a co ciekawe, trafił nawet 2 razy bo karny był powtórzony). Do tego jeden z portugalskich obrońców dostał czerwień więc graliśmy od tego momentu w przewadze. I co zrobił geniusz Brzęczek? Wpuścił Góralskiego, żeby bronić wyniku i ostatnie 20 minut to była obrona Częstochowy i nerwówka :D Zamiast wykorzystać przewagę i pokusić się o wpuszczenie Piątka, żeby powalczyć o zwycięstwo to kurwa jak zwykle minimalizm zwyciężył :D Jak widać, Brzęczka niczego nie nauczył mecz z Włochami, gdzie przez 90 minut broniliśmy bezbramkowego remisu, a w samej końcówce i tak się wszystko zesrało bo nam wbili bramkę. A Piątek, najlepszy strzelec Serie A, będący w życiowej formie, w kolejnym meczu reprezentacji grzeje ławę. Ja pierdolę.
Nie wspomnę już o powoływaniu i wpuszczaniu do pierwszej jedenastki piłkarzy, którzy w ogóle nie grają w klubach, jak choćby Bednarek (który zresztą dziś zawalił nam gola, co zdarza mu się w co drugim meczu :PP )

Przyfarciliśmy dzisiaj, ale tych eliminacji to ja kurde nie widzę...

Moris299 - 2018-11-20, 23:34

Davos napisał/a:
Ostatecznie udało się wymęczyć 1:1 z Portugalią


:sadangel:

liczyłem na wpierdol



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group