To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Ciekawostki ze świata i kraju - Zakaz handlu w niedzielę

Love178 - 2018-01-21, 13:08

Znalazłam :troll: :bag:

http://forum.mistrzowie.o...p=351694#351694

Całkiem_Dobry_Chłop - 2018-01-21, 13:17

Skoro Wojtuś nalega to przeczytajmy ten piękny post jeszcze raz :troll:

WojtekVanHelsing napisał/a:
JankielKindybalista85 napisał/a:

WOJTKU, prąciu, sorry, członku partii Gowina, co to się w sumie teraz nikt nie wie jak nazywa. Tak się zapisałeś, tak chwaliłeś, tak znalazłeś swoje miejsce w polityce, tak podkreślałeś wolnorynkową myśl tego projektu. Powiedz mi zatem jak w tej sprawie głosowali członkowie twojego ugrupowania, jak glosował sam Gowin? A jeśli za to za co przehandlował poparcie dla sprzecznej z postulatami jego ugrupowania ustawy? Mam nadzieję że za co najmniej jedno ministerstwo wincyj.


Mówiąc jako członek Porozumienia, bardzo dziękuję za te słowa krytyki, zawsze warto, każda krytyka obywatelska sie liczy, na każdą jestem otwarty i każdą szanuję.
Porozumienie świetnie się rozwija, idziemy do przodu, wspólnie z Prawem i Sprawiedliwością zmieniamy Polskę na lepsze i idziemy w kierunku zdecydowanie wolnorynkowym.
Ograniczenie handlu w niedzielę to krok ku dobrej zmiany w gospodarce gdyż rynek tak naprawdę jest wolny, gdy wolny jest pracownik.
Zaś od czasu wprowadzenia 500+ i wielu innych ustaw dzięki którym żyje się lepiej polskim rodzinom, nie ma już potrzeby pracowania w niedziele.

[ Dodano: 2017-11-24, 22:40 ]
Lilith_Madness napisał/a:


Jak ktoś głosował na PiS, to bardzo dziękuje. Przez Ciebie głupi chuju nie będę mogła w niedzielę zrobić wypadu do baru <3


>Twoje dobro
>Moja prymitywna satysfakcja

Zgadnij co wybieram XD


[ Dodano: 2018-01-21, 13:18 ]
Tutaj jeszcze link:

http://forum.mistrzowie.o...p=359609#359609

WojtekVanHelsing - 2018-01-21, 14:09

Całkiem_Dobry_Chłop, Napisalem co napisalem, to wcale nie oznacza, że ten zakaz popieram.
Całkiem_Dobry_Chłop - 2018-01-21, 14:26

Jak nie popierasz jak z tego posta wynika że popierasz.
WojtekVanHelsing - 2018-01-21, 14:42

Całkiem_Dobry_Chłop, No z posta może tak wynikać, owszem.

[ Dodano: 2018-01-21, 14:43 ]
Zrób badanie czy bycie za czy przeciw da mi większe poparcie to Ci powiem czy popieram czy nie.

Dead_Laugh - 2018-01-21, 14:48

XD
Love178 - 2018-01-21, 14:55

Co za rak xDDDD
Całkiem_Dobry_Chłop - 2018-01-21, 14:56

WojtekVanHelsing, jak mi dasz tyle kasy, żeby starczyło na zrobienie takiego badania i jeszcze troche zostało dla mnie za fatyge to moge spróbować ci załatwić :troll:

[ Dodano: 2018-01-21, 17:80 ]
Love178, wiedziałem, że ci sie spodoba :brwi:

WojtekVanHelsing - 2018-01-21, 15:03

Całkiem_Dobry_Chłop, Tak, słuchaj lofci, ona wie o czym mówi XD
Całkiem_Dobry_Chłop - 2018-01-21, 15:06

WojtekVanHelsing, siedź w Porozumieniu. Na pewno będziesz mógł coś zmienić w tym kraju XD
WojtekVanHelsing - 2018-01-21, 15:19

Całkiem_Dobry_Chłop, Cóż, porozumienie ma 12 posłów, to już jest na tyle duża siła by pozbawić PiS władzy w razie zerwania koalicji, w przyszlej kadencji sejmu będzie ich na pewno wiecej - baa, w tej kadencji zaczynalismy (jeszcze jako Polska Razem) z 2 razy mniejszą liczbą poslów, na 100% trafi się jeszcze z kilkunastu posłów nowoczesnej, PO, PSL czy szmaty którzy do nas przejdą, znaczymy coraz więcej, rozwijamy się dość szybko (nie wiem dokladnie jak wygląda to na szczeblu partii poza sejmem, ale młodziezówka zdobywa codziennie nowych czlonkow, w ciągu paru tygodni z dwóch osób zrobilo się kilkadziesiąt w świętokrzyskim), mamy przyzwoity, niekontrowersyjny program, Premier Gowin to człowiek wiarygodny i bardzo dobry mówca... No zobaczymy.

A tak w ogóle to może przedstawisz mi jakąś lepszą alternatywę?

Całkiem_Dobry_Chłop - 2018-01-21, 15:30

WojtekVanHelsing napisał/a:
Całkiem_Dobry_Chłop, Cóż, porozumienie ma 12 posłów, to już jest na tyle duża siła by pozbawić PiS władzy w razie zerwania koalicji, w przyszlej kadencji sejmu będzie ich na pewno wiecej - baa, w tej kadencji zaczynalismy (jeszcze jako Polska Razem) z 2 razy mniejszą liczbą poslów, na 100% trafi się jeszcze z kilkunastu posłów nowoczesnej, PO, PSL czy szmaty którzy do nas przejdą, znaczymy coraz więcej, rozwijamy się dość szybko (nie wiem dokladnie jak wygląda to na szczeblu partii poza sejmem, ale młodziezówka zdobywa codziennie nowych czlonkow, w ciągu paru tygodni z dwóch osób zrobilo się kilkadziesiąt w świętokrzyskim), mamy przyzwoity, niekontrowersyjny program, Premier Gowin to człowiek wiarygodny i bardzo dobry mówca... No zobaczymy.

A tak w ogóle to może przedstawisz mi jakąś lepszą alternatywę?


Jakbyście sie oderwali od pisu to brakowałoby im 6 głosów do większości. Skoro wy bylibyście w stanie znaleźć posłów chętnych do przyłączenia się to tym bardziej byłby w stanie to zrobić pis. Nie zrobił tego bo pewnie Kaczyński stwierdził, że taki wariant mu najbardziej odpowiada.

Jak będzie po wyborach to poczekamy zobaczymy.

Alternatywy nie będe ci przedstawiać, bo nie wiem co ci siedzi w głowie ani czego ty tam naprawdę chcesz.

WojtekVanHelsing - 2018-01-21, 15:37

Całkiem_Dobry_Chłop, Oczywiście, że PiS byłby to w stanie zrobic, nie ulega to najmniejszej możliwości, w pare dni do klubu PiS wstapilby cały Klub PSL oprocz Kosiniaka który strzelilby sobie chyba w łeb.
Nie mniej bardziej oplaca się Prawu i Sprawiedliwości koalicja z partią prawicową.

Cytat:
Alternatywy nie będe ci przedstawiać, bo nie wiem co ci siedzi w głowie ani czego ty tam naprawdę chcesz.


No w sumie to najmądrzejsze co powiedziales.
Nie mniej - powiedz co Ty popierasz.

Całkiem_Dobry_Chłop - 2018-01-21, 15:54

WojtekVanHelsing napisał/a:
Cytat:
Alternatywy nie będe ci przedstawiać, bo nie wiem co ci siedzi w głowie ani czego ty tam naprawdę chcesz.


No w sumie to najmądrzejsze co powiedziales.
Nie mniej - powiedz co Ty popierasz.


Jesteś już dużym chłopcem Wojtusiu i dlatego uważam, że to ty powinieneś wiedzieć najlepiej czego chcesz i być w stanie brać za to odpowiedzialność :P

Co do tego co ja popieram to w kwestii poglądów odsyłam cie do kompasu politycznego, który dobrze oddał to co ja uważam.

W kwestii popierania partii politycznych to żadnej jakoś szczególnie nie popieram. Znaczy w wyborach w 2015 oddałem ważny głos na partie, którą potraktowałem troche jako mniejsze zło. Nie będe pisać którą bo jeszcze zaczną tutaj oczekiwać, że będe tej partii bronić, a nie mam na to ochoty zwłaszcza, że spora część krytyki jaką dostali uważam za słuszną.

WojtekVanHelsing - 2018-01-21, 16:24

Całkiem_Dobry_Chłop, Ja wiem czego chce.
Nie pytalem o poglądy.
Skoro nie popierasz żadnej partii to sam nie chcesz zmieniać swojego kraju więc nie wiem po co zarzucasz mi, że nic nie mogę w sytuacji gdy sam nawet nie próbujesz.
O ile wiem DL glosowal na nowoczesną, przypuszczam, że głosowałeś Ty glosowales na PO.

Całkiem_Dobry_Chłop - 2018-01-21, 16:43

WojtekVanHelsing napisał/a:
sam nie chcesz zmieniać swojego kraju więc nie wiem po co zarzucasz mi, że nic nie mogę w sytuacji gdy sam nawet nie próbujesz.

Po pierwsze tak to możesz pisać ludziom, którzy nie chodzą na wybory w ogóle. No chyba, że uważasz, że każdy powinien sie zaangażować w polityke.

WojtekVanHelsing napisał/a:
O ile wiem DL glosowal na nowoczesną, przypuszczam, że głosowałeś Ty glosowales na PO.


Nie potwierdzam nie zaprzeczam ¯\_(ツ)_/¯

WojtekVanHelsing - 2018-01-21, 16:54

Całkiem_Dobry_Chłop,
Chodzenie na wybory i glosowanie na mniejsze zło itd. to nie jest dzialanie.
Ja uwazam, ze wiekszosc osob powinna sie wycofac z polityki, ale jeśli uwazaja, ze chcą coś zdzialać to powinni się zaangazować z ich perspektywy.
W żadnym województwie nie ma takiego zaangażowania w polityce jak w świętokrzyskim, co prawda trzeba tutaj mieszkać by to zjawisko zrozumieć i jest ono wyjątkowo przykre, ale jednak w innych wojewodztwach nie ma de facto aktywnosci.

Całkiem_Dobry_Chłop - 2018-01-21, 17:00

To mniejsze zło to partia, która mi najbardziej odpowiadała. Gdyby jej nie było to pewnie bym nie zagłosował albo oddał nieważny głos.

[ Dodano: 2018-01-21, 17:03 ]
Zresztą ty Wojtku zostawiłeś Korwina dla Gowina.

WojtekVanHelsing - 2018-01-21, 17:16

Całkiem_Dobry_Chłop,
Nigdy nie byłem u Korwina, nic nie podpisywałem, nic nie obiecywałem itd.
A poparcie skierowalem ku Gowinowi bo on coś znaczy a JKM nie chce nawet być w parlamencie.

Dead_Laugh - 2018-01-23, 18:55






XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group