To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Ciekawostki ze świata i kraju - Zakaz handlu w niedzielę

JankielKindybalista85 - 2017-11-02, 16:34

Zakaz? W sumie fakt, przepraszam. Spieszę z uściśleniem. W katolskim świecie, będącym drugą stroną monety, której pierwszą jest lewactwo, tak: ustawa również decyduje kto ma wchodzić do jakiego kibla.
Dead_Laugh - 2017-11-02, 17:39

Z zakazu handlu przeszliśmy do chujowego pomysły Republikanów w USA? Ok...
SlownikOrtograficzny - 2017-11-02, 19:40

To teraz jeszcze Hitler i będzie komplet.
Dead_Laugh - 2017-11-02, 19:48

A wiecie kto zakazał handlu jako pierwszy? Hitler, proszę państwa. Tak. Ale za jego rządów podatki były najniższe, więc mu się to wybacza.
ZSK - 2017-11-02, 20:39

To co, można chodzić do sklepu w niedzielę czy nie można.

Kto z was chodzi w ogóle do sklepu/galerii w niedzielę? :hm?: Tak z ciekawości :D

Ja nie. No raz na rok się zdarzy w niedzielę do galerii "pooglądać" pojechać.

Co nie znaczy, że jestem przeciw

Dead_Laugh - 2017-11-02, 20:43

Raczej większość studentów w niedzielę idzie do sklepu. Ja na pewno chodzę.
Barbra - 2017-11-02, 21:46

ale wiecie że "ja i tak nie chodzę" to nie jest argument?

ograniczają prędkość na wszystkich autostradach do 20km/h - i tak nie mam prawa jazdy
podwyższają cenę szynek do 900zł za kg - co z tego, nie jem mięsa
wszyscy bruneci muszą ogolić się na łyso - wyjebane, jestem blondynką

Davos - 2017-11-02, 22:36

ja i tak nie chodzę
ZSK - 2017-11-02, 22:36

No toć ja mówię, że nie chodzę, ale jak dla mnie spoko, że są otwarte. To, że nie chodzę nie znaczy, że chcę ich zamknięcia. W tygodniu też nie chodzę xD
Moris299 - 2017-11-02, 22:40


Davos - 2017-11-02, 22:45

Zawsze tak sklepy wyglądają dzień przed jakimś świętem, gdy mają być zamknięte. Ludzie dostają na łeb i szturmują sklepy, robiąc zapasy jakby szykowali się co najmniej na wojnę :]
WojtekVanHelsing - 2017-11-02, 22:48

Barbra napisał/a:
ale wiecie że "ja i tak nie chodzę" to nie jest argument?

ograniczają prędkość na wszystkich autostradach do 20km/h - i tak nie mam prawa jazdy
podwyższają cenę szynek do 900zł za kg - co z tego, nie jem mięsa
wszyscy bruneci muszą ogolić się na łyso - wyjebane, jestem blondynką


Jakis sens to ma, to problemy innych ludzi a nie moje.

c1ick - 2017-11-02, 22:49

najśmieszniejsi są ci którzy narzekają na ludzi robiących zakupy dzień przed świętem jednocześnie stojąc w kolejce z pełnym koszykiem
JankielKindybalista85 - 2017-11-02, 23:50

c1ick napisał/a:
najśmieszniejsi są ci którzy narzekają na ludzi robiących zakupy dzień przed świętem jednocześnie stojąc w kolejce z pełnym koszykiem

Ja stoję z sześciopakiem i paczką fajek.

Love178 - 2017-11-03, 09:27

ZróbmySobieKupę napisał/a:
Kto z was chodzi w ogóle do sklepu/galerii w niedzielę? :hm?: Tak z ciekawości

:muk: Chodzę kiedy mam wolną chwilę i kiedy mogę się wybrać z chłopakiem, więc galeria wypada na niedzielę. Do zwykłych sklepów chodzę również w inne dni i nie zawsze niedzielę mam wolną - po prostu traktuję ten dzień jak każdy inny (w październiku nie miałam żadnego wolnego xD)

Moris299 - 2017-11-24, 16:05

kurwa
przeszło >:-(

Lilith - 2017-11-24, 16:13

Ja pierdolę.
Niby jakaś nadzieja jest, jeszcze musi to Senat zatwierdzić i potem dać prezydentowi do podpisania ustawy. A każde z nich może zawetować.
Ale to mało prawdopodobne.

Jak ktoś głosował na PiS, to bardzo dziękuje. Przez Ciebie głupi chuju nie będę mogła w niedzielę zrobić wypadu do baru <3

JankielKindybalista85 - 2017-11-24, 16:29

No to jak tak Lileczko to wolę nie chodzić do baru niż mieć kolejne 4 lata z Platformą Obywatelską, a w takim twoim ujęciu do tego sprowadzał się realny wybór. Trzeba mieć priorytety.

Natomiast oczywiście również żałuję, że to przeszło. Temat powinno się ogarniać poprzez (absolutnie konieczną nawet teraz) modyfikację odpowiednich przepisów kodeksu pracy a nie ustawą jebiącą srogim ideolo. Szkoda. To będzie test rozbrykania dla Dudeła. Jak postanowi grać tylko na siebie, nie na cały umowny blok tzw "dobrej zmiany" to to zawetuje.

Przy okazji dwa pytania do konkretnych forumowiczów:

WOJTKU, prąciu, sorry, członku partii Gowina, co to się w sumie teraz nikt nie wie jak nazywa. Tak się zapisałeś, tak chwaliłeś, tak znalazłeś swoje miejsce w polityce, tak podkreślałeś wolnorynkową myśl tego projektu. Powiedz mi zatem jak w tej sprawie głosowali członkowie twojego ugrupowania, jak glosował sam Gowin? A jeśli za to za co przehandlował poparcie dla sprzecznej z postulatami jego ugrupowania ustawy? Mam nadzieję że za co najmniej jedno ministerstwo wincyj.

SZYSZKU, jakie stanowisko zajmuje w tej sprawie towarzysz Zandberg? Serio, bo nie wiem. Na tyle co kumam typa to ma tyle samo powodów żeby być za, co przeciw.

widzu - 2017-11-24, 18:04

>Sugerowanie że Wojtek odpowie ci poza działem polityka
JankielKindybalista85 - 2017-11-24, 18:12

Sugerowanie że cokolwiek sugeruję. Znaczy owszem: porzuć dom rodzinny, odetnij od tej toksyny i uratuj resztę swojej młodości, póki trwa.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group