To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Ciekawostki z innych stron - Jakiego koloru są buty?

Ascara - 2017-10-25, 21:16

Co?

[ Dodano: 2017-10-25, 21:17 ]
Widzę te same buty.

icywind - 2017-10-25, 21:20

Kurwa, ten ściągnięty na dysku też zmienił kolor.
Co tu się odjebało? :haha:
Ok, zwracam honor wszystkim co widzą różowe

SlownikOrtograficzny - 2017-10-25, 21:22




:troll:

icywind - 2017-10-25, 21:22

nie ważne jak to teraz przybliżę, dalej widzę różowy i biały
Całkiem_Dobry_Chłop - 2017-10-25, 21:25

icywind napisał/a:
Kurwa, ten ściągnięty na dysku też zmienił kolor.
Co tu się odjebało? :haha:
Ok, zwracam honor wszystkim co widzą różowe


icywind napisał/a:
te buty są szaro-miętowe i każdy kto twierdzi inaczej jest pojebem który robi szum albo ma chore oczy.


icywind napisał/a:
te buty są szaro-miętowe i każdy kto twierdzi inaczej jest pojebem który robi szum albo ma chore oczy.


icywind napisał/a:
te buty są szaro-miętowe i każdy kto twierdzi inaczej jest pojebem który robi szum albo ma chore oczy.


icywind napisał/a:
te buty są szaro-miętowe i każdy kto twierdzi inaczej jest pojebem który robi szum albo ma chore oczy.


icywind napisał/a:
te buty są szaro-miętowe i każdy kto twierdzi inaczej jest pojebem który robi szum albo ma chore oczy.


icywind napisał/a:
te buty są szaro-miętowe i każdy kto twierdzi inaczej jest pojebem który robi szum albo ma chore oczy.


icywind napisał/a:
te buty są szaro-miętowe i każdy kto twierdzi inaczej jest pojebem który robi szum albo ma chore oczy.


icywind napisał/a:
te buty są szaro-miętowe i każdy kto twierdzi inaczej jest pojebem który robi szum albo ma chore oczy.


icywind napisał/a:
te buty są szaro-miętowe i każdy kto twierdzi inaczej jest pojebem który robi szum albo ma chore oczy.


icywind napisał/a:
te buty są szaro-miętowe i każdy kto twierdzi inaczej jest pojebem który robi szum albo ma chore oczy.


icywind napisał/a:
te buty są szaro-miętowe i każdy kto twierdzi inaczej jest pojebem który robi szum albo ma chore oczy.


icywind napisał/a:
te buty są szaro-miętowe i każdy kto twierdzi inaczej jest pojebem który robi szum albo ma chore oczy.


icywind napisał/a:
te buty są szaro-miętowe i każdy kto twierdzi inaczej jest pojebem który robi szum albo ma chore oczy.


icywind napisał/a:
te buty są szaro-miętowe i każdy kto twierdzi inaczej jest pojebem który robi szum albo ma chore oczy.


icywind napisał/a:
te buty są szaro-miętowe i każdy kto twierdzi inaczej jest pojebem który robi szum albo ma chore oczy.


icywind napisał/a:
te buty są szaro-miętowe i każdy kto twierdzi inaczej jest pojebem który robi szum albo ma chore oczy.


icywind napisał/a:
te buty są szaro-miętowe i każdy kto twierdzi inaczej jest pojebem który robi szum albo ma chore oczy.


icywind napisał/a:
te buty są szaro-miętowe i każdy kto twierdzi inaczej jest pojebem który robi szum albo ma chore oczy.



:haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:

icywind - 2017-10-25, 21:25

Szybko wyszukałem sukienki ale dalej widzę jak normalny człowiek.
Kurwa, jak znowu normalnie widzieć te buty? Ja nie żartuje

[ Dodano: 2017-10-25, 21:28 ]
Zmieniłaś zdjęcie ale to mi też zmieniło sposób w jaki patrzę na to stare. W starym już sznurówki są bardziej zielone. Na tym które wstawiłaś są zupełnie białe

[ Dodano: 2017-10-25, 21:28 ]
Ale dalej zupełnie inaczej to kurwa widzę

widzu - 2017-10-25, 21:29

Jaka historia edycji? Czy użytkownicy widzą jakieś edycje? :-)
Całkiem_Dobry_Chłop - 2017-10-25, 21:30

widzu, a jak sądzisz :-)
icywind - 2017-10-25, 21:30

miętowo różowe teraz są. Przynajmniej na niezmienionym zdjęciu. Powoli wracam do normy.
Ascara - 2017-10-25, 21:30

icywind, no właśnie miałam to samo. :haha:

Cytat:
Tutaj za to wtopiłam. Po przeczytaniu komentarza już widzę to inaczej niż przedtem. :D

icywind - 2017-10-25, 21:30

widzu napisał/a:
Jaka historia edycji? Czy użytkownicy widzą jakieś edycje?

Ona zmieniła ale przez to te stare też inaczej widzę :crazy:

Ascara - 2017-10-25, 21:31

Też widzę miętę zamiast bieli, ale mój mózg już ogarnia, że to biel i wie, że oczy są zmylone. Róż za to nie chce już się zrobić szarością. :(
icywind - 2017-10-25, 21:32

Ascara napisał/a:
Też widzę miętę zamiast bieli, ale mój mózg już ogarnia, że to mięta i wie, że oczy są zmylone. Róż za to nie chce już się zrobić szarością.

Mam to samo

Ascara - 2017-10-25, 21:33

:haha:

[ Dodano: 2017-10-25, 21:33 ]
JPRDL przeoczyłam 5555 postów.

ChodnikowyWilk - 2017-10-25, 21:34

na jednym mięta, na drugim biel
coś się wam miesza w stykach :P

icywind - 2017-10-25, 21:35

ZEPSUŁAŚ MI OCZY. ŁADNA Z CIEBIE DOKTORKA :pejcz:
Całkiem_Dobry_Chłop - 2017-10-25, 21:36

Chcesz żeby ci naprawiła?

To zapłać :troll:

Antybristler - 2017-10-25, 22:12

Ktoś podmienił fotkę chyba. Najpierw mógłbym na żółwia przysiąc, że są szaro-zielone, a teraz widzę różowo-białe ;o
icywind - 2017-10-25, 22:14

Antybristler napisał/a:
Ktoś podmienił fotkę chyba. Najpierw mógłbym na żółwia przysiąc, że są szaro-zielone, a teraz widzę różowo-białe ;o

Tia. Już to rozkminiłem. Podmienione ale to też ci oczy psuje.

Love178 - 2017-10-25, 22:54

Ludzie nie ogarniają w fizykę, że przy różnych długościach fali jedne kolory są ansorbowane a inne odbijane i tracą nad tym głowę i robią awantury w internecie. Czarno-niebiesko sukienka w ostrym żółtym świetle robi się biało/błękitno-złota/brązowa. Biało-różowe buty w zimnym niebieskim świetle robią się miętowo-szare. Gdy zgasimy światło wszystko jest czarne. Każda odpowiedź jest poprawna.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group