To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Gry i zabawy forumowe - Generator prąciowych mądrości

Lilith - 2017-10-23, 15:56
Temat postu: Generator prąciowych mądrości
https://prawicowe-madrosci.pl/
Miłej zabawy :)

[ Dodano: 2017-10-23, 16:01 ]
“Nie uważam ,że biedni sami sobie na to zasłużyli ,ale byłem na Wyspach i widziałem ,jak Romowie robią falafele z krwi Chrześcijańskich niemowląt”
“Mój ojciec jeździ TIRem po Europie i widzi ,że zachodni degeneraci chcą rozsadzać fundamenty wprowadzając w przedszkolach jogę”
“Nie jestem fanem Hitlera.......ale moja siostra z Belgii mówiła.......że firmy farmaceutyczne chcą skrobać Polki”
“Byłem wczoraj w Biedronce i usłyszałem, że gender goli wąsy”
“Słyszałem......że Zieloni robią z dobrych katolickich kobiet lesbijki”

:haha:

icywind - 2017-10-23, 16:13

“Moja siostrzenica była w Londynie i wie , że uchodźcy chcą mordować kobiety”

[ Dodano: 2017-10-23, 16:14 ]
“Nie jestem rasistą, ale mój mąż widział, jak Araby chcą opodatkować (5%) wszystkich białych za posiadany kolor skóry”

[ Dodano: 2017-10-23, 16:14 ]
“Znam wielu gejów‚ są miłymi ludźmi‚ ale kumpel mówił mi.....że homomałżeństwa chcą rewolty”

[ Dodano: 2017-10-23, 16:15 ]
“Bundestag celowo ukrywa prawdę o tym , że wegetarianie chcą ukryć prawdę o wydarzeniach w Kolonii”
Prawdocepcja

[ Dodano: 2017-10-23, 16:18 ]
“Nie jestem homofobem , ale Jeremi Mordasewicz ocenił , że Piotr Ikonowicz chce zdelegalizować masło”

Ascara - 2017-10-23, 16:22

“Nie jestem fanem Nickelback , ale TVN nigdy nie pokaże prawdy o tym , że górnicy wspierają przymusową aborcję i eutanazję”
Love178 - 2017-10-24, 19:40

icywind napisał/a:
“Nie jestem homofobem , ale Jeremi Mordasewicz ocenił , że Piotr Ikonowicz chce zdelegalizować masło”

No to trzeba się przerzucić na inny lubrykant

Lilith - 2017-10-24, 19:43

Który to dowcipniś zmienił nazwę tematu na taką chujową?
icywind - 2017-10-24, 19:46

“Jestem obrońcą naszych kobiet, ale Jeremi Mordasewicz ocenił, że Marcelina Zawisza chce los Polski oddać w ręce pani Merkel”
Lilith - 2017-12-08, 12:19

“Byłem na Wyspach i widziałem, jak imigranci chcą obsadzić swój rząd i podporządkować nas Niemcom w skrócie”

“Nie jestem mizoginem ,ale kumpel mojego kolegi widział ,jak hindusi chcą szariatu w Polsce”

“Nie jestem złośliwy , ale słyszałem w radiu , że uchodźcy chcą mówić rodzicom , jak mają wychowywać dziecko”

“Byłem w Belgii i widziałem ,jak hindusi chcą nas zarazić rakiem”

“Brat mi mówił , że Islam chce obsadzić Biedroniem wszystkie urzędy prezydenckie w Polsce”

“Centrum Adama Smitha dowiodło , że jaszczuroludzie chcą wprowadzić prawo szariatu”

“Byłem wczoraj w Biedronce i usłyszałem , że komuniści z Brukseli chcą zaniku jąder Polaków”

“Lewactwo zaraz pewnie zaprzeczy , ale słyszałem w TV Republika , że Partia Razem chce nam w Polsce zafundować dżihad”

“Ekspertyzy Instytutu Ordo Iuris jasno dowodzą, że sodomici chcą się dorwać do koryta”

“Mój szwagier gdy był w Niemczech słyszał, że tęczowi ukrywają prawdę o Smoleńsku”

“Moja ciotka z Irlandii mówiła , że gender zakaże używania słów... matka i ojciec”

“Słyszałem w telewizji , że Angela Merkel sra ludziom na wycieraczki”

“Bundestag celowo ukrywa prawdę o tym , że ateiści porywają ludzi na organy”



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group