To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Zapytaj usera - Ankieta

JankielKindybalista85 - 2017-10-18, 21:04
Temat postu: Ankieta
Zainspirowany tym postem
Davos napisał/a:
Tak btw: zanim się wylogujesz to nie zapomnij zrobić ankiety i zapytać wszystkich userów, czy się zgadzają. A jak się nie zgodzą to trudno, zostajesz tu i nigdzie nie wychodzisz :troll:
Nie może być tak, żeby tu kurwa ktokolwiek coś robił bez pytania wszystkich o zgodę!

zgadzam się z postawionym w nim zarzutem hipokryzji i odpowiadam ankietą:

macbed - 2017-10-18, 21:06

szybka decyzja
ale w sumie i tak dostaniesz bana za tę ankietę i sobie pójdziesz więc niezależnie czy wygra opcja 1 czy 2 to i tak na jedno wyjdzie :sadangel:

JankielKindybalista85 - 2017-10-18, 21:17

A za co mnie niby mają banować? Za to że za jednym zamachem pozwolę przemówić gloryfikowanej przeze mnie demokracji oraz dokładnie wypełniłem sugestię admina? :troll: Toż to by była tytania jak sam skurwysyn.
Davos - 2017-10-18, 21:20

Wstrzymuję się od głosu, ale chętnie podejrzę wyniki :troll:

Tak btw: ja wywaliłem marki do kosza, ale przywrócił je Widzu (chyba), a o tym, że Bartek je usunął, dowiedziałem się już po fakcie :]

JankielKindybalista85 - 2017-10-18, 21:23

Davos napisał/a:
Wstrzymuję się od głosu, ale chętnie podejrzę wyniki :troll:

Tak btw: ja wywaliłem marki do kosza, ale przywrócił je Widzu (chyba), a o tym, że Bartek je usunął, dowiedziałem się już po fakcie :]


1. Takie twoje admińskie uprawnienia. W każdym razie zrobiłem, co poleciłeś.

2. No i to jest bardzo ważne uszczegółowienie a zatem, może i trochę niesłusznie, ale na tobie - z racji tego, ze to ty zapoczątkowałeś ciąg zdarzeń - skupi się osąd nad całością tego niekonsekwentego bałaganu. Takie życie w polityce. Cimoszewicz też prawdę powiedział powodzianom w 1997, że "trzeba sie było ubezpieczyć" i co? I wybory za karę za tę szczerość przejebał. Ot, demokracja. :-D

icywind - 2017-10-18, 21:23

Davos napisał/a:
przywrócił je Widzu


Moris299 - 2017-10-18, 21:24

Właśnie. Davos zrobił słabo z przeniesieniem do kosza ale to Bartek zrobił najgorsze z najgorszych rozwiązań - całkowite unicestwienie.
Davos - 2017-10-18, 21:46

JankielKindybalista85 napisał/a:
2. No i to jest bardzo ważne uszczegółowienie a zatem, może i trochę niesłusznie, ale na tobie - z racji tego, ze to ty zapoczątkowałeś ciąg zdarzeń - skupi się osąd nad całością tego niekonsekwentego bałaganu. Takie życie w polityce. Cimoszewicz też prawdę powiedział powodzianom w 1997, że "trzeba sie było ubezpieczyć" i co? I wybory za karę za tę szczerość przejebał. Ot, demokracja.


No to ładną manipulację żeś pan odwalił, panie obrońco demokracji :D Admin zrobił 3 sprzeczne rzeczy więc jest miękką fają, a że tak naprawdę zrobił tylko pierwszą z nich więc nie był niekonsekwentny, a ludzie będą głosować na zmanipulowane odpowiedzi - chuj tam, takie życie w polityce :D

JankielKindybalista85 - 2017-10-18, 21:50

Się chce władzy to trzeba mieć twardą dupę abstrahując od tego czy się jest miękką, czy twardą fają. :troll:
Całkiem_Dobry_Chłop - 2017-10-19, 00:20

Zagłosowałbym, ale Davos będzie mógł sprawdzić, którą odpowiedź wybrałem.

A podobno w demokracji wybory są tajne...

dyniator - 2017-10-19, 07:30

Całkiem_Dobry_Chłop napisał/a:
Zagłosowałbym, ale Davos będzie mógł sprawdzić, którą odpowiedź wybrałem.


Kolejna miękka faja :troll: Głosuj, a nie :D
https://www.youtube.com/w...outu.be&t=2m22s

c1ick - 2017-10-19, 10:44

Davos napisał/a:
Wstrzymuję się od głosu, ale chętnie podejrzę wyniki :troll:

Tak btw: ja wywaliłem marki do kosza, ale przywrócił je Widzu (chyba), a o tym, że Bartek je usunął, dowiedziałem się już po fakcie :]

I właśnie dlatego powinno być mniej adminów, najlepiej jeden albo dwóch którzy się uzupełniają, a nie robią wbrew sobie xD
Jeden usuwa, drugi za chwilę przywraca, przychodzi trzeci i wypierdala znowu, tym razem na stałe :-D
I m.in. przez takie niezdecydowanie pokazujecie swoją miękkofajowatość :D

1. Usuwamy
2. Robimy głosowanie i idziemy za zdaniem większości
3. Zostawiamy

I tyle, a nie jakieś podchody żałosne xD
Chciałem zagłosować ale nie mogę, dlaczego >:<

Love178 - 2017-10-19, 11:16

xDDDDDDD
Davos - 2017-10-19, 11:55

Dwóch adminów raczej by nie ogarnęło tego burd.., eee tzn. forum :PP
JankielKindybalista85 - 2017-10-19, 13:10

Ogłaszam wyniki głosowania, które w pełni akceptuję, bom demokrata. Fakt faktem, ze nie były w pełni wolne bo nie były pięcioprzymiotnikowe - zabrakło tajności oddawania głosu. No ale co zrobisz, nic nie zrobisz, to i tak wiele na tej nieludzkiej ziemi tyranii.

Głosowanie w sprawie mojego wypierdalania:
wygrały opcje 2 i 3 - obie zakładały, że nie wypierdalam. Jako demokrata z bólem serca zrealizuję zatem wolę wyborców.

Głosowanie w sprawie miękkofajości Davosa:
3 głosy na opcję 2, mówiącą, ze Davos miękką fają jest.
3 głosy na opcję 3, mówiącą, że miękką fają nie jest.

I te dwie opcje przechodzą do drugiej tury głosowania, która już za chwilę.

Ale, zeby oddać Davosowi sprawiedliwość w świetle tych informacji:
Davos napisał/a:
Tak btw: ja wywaliłem marki do kosza, ale przywrócił je Widzu (chyba), a o tym, że Bartek je usunął, dowiedziałem się już po fakcie :]

zmienimy nieco przedmiot głosowania.

Dziękuję za uwagę. Za chwilę kolejny odcinek "Barw szczęścia".

macbed - 2017-10-19, 13:13

oho
Davos - 2017-10-19, 13:19

JankielKindybalista85 napisał/a:
Głosowanie w sprawie miękkofajości Davosa:
3 głosy na opcję 2, mówiącą, ze Davos miękką fają jest.
3 głosy na opcję 3, mówiącą, że miękką fają nie jest.

I te dwie opcje przechodzą do drugiej tury głosowania, która już za chwilę.


Przecież łącznie są 4 głosy na TAK i 5 głosów na NIE :PP

JankielKindybalista85 - 2017-10-19, 13:23

Davos, a jak głosowałeś w ostatnich wyborach np na PO to ptem twierdziłeś, że "przecież PO + Nowoczesna" mają razem więcej głosów niż PiS, więc to one wygrały? No... opozycja totalna tak robi :haha: ale to jebane debile więc nie zachowuj się jak oni. To, ze jakieś opcje są sobie pokrewne nie znaczy, żę je sobie zsumujemy. W głosowaniu były odrębnymi bytami. Sorry.

Tak czy inaczej na tę chwile używasz w sygnie tytułu miękkiej fai samozwańczo! :troll:

Ascara - 2017-10-19, 13:26

JankielKindybalista85, wypowiedź Davosa była aluzją do ludzi, którzy tak mówią o ankiecie co do marków.
JankielKindybalista85 - 2017-10-19, 13:28

Nom, wtedy też byłem przeciw takiemu liczeniu głosów, Asci.

Ok, do końca drugiej tury głosowania Davos - ponieważ sytuacja jest mocno remisowa - nie jest ani miekką, ani twardą, tylko po prostu fają. :troll: Tak będzie najsprawiedliwiej w tym momencie dziejowym.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group