To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Hydepark - Filmiki innej kategorii, niż śmieszne

macbed - 2019-11-05, 19:13


widzu - 2019-11-05, 19:47

https://www.youtube.com/watch?v=w8v6DULbmSg
Całkiem_Dobry_Chłop - 2019-11-05, 19:57

O! I to jest sensowny filmik! A nie jakieś tam szajsy....
Nadir - 2019-11-05, 20:30

Trochę niepokoi mnie ta przemiana macbeda. Kołczowe filmiki, natchnione porady, zdrowy tryb życia, niejedzenie mięsa. Niedługo będzie wrzucał przepisy na pyszne wege kotleciki z humusu, mchu i paproci.
macbed - 2019-11-05, 21:01

dzięki temu motywacyjnemu szajsowi wyszedłem z depresji, zacząłem w końcu żyć jak człowiek, odważyłem się na wyjazd gdzie zarobiłem pierwsze poważne pieniądze i otworzyłem sobie parę furtek na fajną przyszłość, no ale prawda, jestem frajerem

[ Dodano: 2019-11-05, 21:01 ]
a wege kotleciki znajdziecie na tym kanale https://www.youtube.com/c...3u9yJO3WRGTrEoA

Całkiem_Dobry_Chłop - 2019-11-05, 21:14

Ach o to chodzi.... Czyli ten szajs jednak komuś pomaga :troll:

Wrzuć jeszcze jakiś przepis na ciasto to Davos będzie zachwycony.

macbed - 2019-11-05, 21:17

podesłałbym mój tajny przepis na gofry ale jedyna kopia jest na uniwersyteckim komputerze do którego teraz nie mam dostępu
Lilith - 2019-11-05, 21:46

macbed napisał/a:
dzięki temu motywacyjnemu szajsowi wyszedłem z depresji

Po chuj rujnować wątrobę fluoksetyną, jak można pooglądać sobie kołcza drącego się do kamery "Kim jesteś? Jesteś zwycięzcą!"... Przemysł farmaceutyczny będzie się chylił ku upadkowi, jak wszyscy chorzy na depresję odkryją kołczingowe filmiki na YT i doznają cudownego uzdrowienia :troll:

Całkiem_Dobry_Chłop - 2019-11-05, 21:53

Lilith, rozumiem, że jak nie będziesz mogła znaleźć sensownej roboty to sama spróbujesz zostać takim kołczem i zaczniesz ludziom gadać, że mogą osiągnąć wszystko jeśli tylko będą bardzo chcieli?
macbed - 2019-11-05, 21:53

no tak bo turbokołcze i ich słodkie pierdzenie to jedyne co się Wam kojarzy z rozwojem osobistym xD

[ Dodano: 2019-11-05, 21:54 ]
z kim jo forumkuja

Całkiem_Dobry_Chłop - 2019-11-05, 21:58

Z nami :-)
widzu - 2019-11-05, 22:57

Nadir napisał/a:
Trochę niepokoi mnie ta przemiana macbeda. Kołczowe filmiki, natchnione porady, zdrowy tryb życia, niejedzenie mięsa. Niedługo będzie wrzucał przepisy na pyszne wege kotleciki z humusu, mchu i paproci.




krojechleb - 2019-11-06, 15:37

widać to kołczowanie może pomóc skoro komuś pomogło. Nawet jak sobie z ciekawości obczajałem to całe wyzwanie 90 dni co to na yt reklamują to miało to pozytywne oceny, nawet pierwsze 3 dni (darmowe)z ciekawości sprawdziłem to pamiętam że było jedno zadanie żeby teraz zrobić coś co odkładałeś od jakiegoś czasu, to ludzie pisali w komentarzach że np. posprzątali piwnicę czy tam jakąś szafę. Ogólnie się ruszyli i coś zrobili. Ale ani nie polecam ani nie zniechęcam bo nie wiem jak to działa, nigdy nie próbowałem
macbed - 2019-11-06, 17:17

nie no mi nie pomogło "kołczowanie" tylko nabywanie wiedzy o funkcjonowaniu umysłu itp
według mnie samo kołczowanie samo w sobie jest totalnie nietrafione - wmawianie osobie zdemotywowanej życiowo że może wszystko potrafi tylko irytować albo rozśmieszyć :D

Lilith - 2019-11-06, 20:53

macbed napisał/a:
według mnie samo kołczowanie samo w sobie jest totalnie nietrafione - wmawianie osobie zdemotywowanej życiowo że może wszystko potrafi tylko irytować albo rozśmieszyć

No kurde, bo to przecie tak jest :V

macbed - 2019-11-06, 21:10

cieszę się że się ze mną zgadzasz

[ Dodano: 2019-11-19, 20:50 ]
https://www.youtube.com/watch?v=nzCaZQqAs9I

[ Dodano: 2019-11-19, 20:56 ]
Hiperwentylacja a potem wstrzymanie oddechu, mój rekord to trzy minuty na bezdechu (przed chwilą 2:12) :D Wtedy ogólnie pierwotna część mózgu dostaje sygnał że jest "zagrożenie życia", następuje wyrzut adrenaliny i pobudzenie organizmu, ponadto jest fajne mrowienie w rękach i w twarzy, krew -> organizm nasyca się tlenem itp. Serio, zimny prysznic + 3 serie oddechowe działają na mnie znacznie lepiej niż kawa, polecaju.

krojechleb - 2019-11-19, 21:40

w ogóle to jak to jest z kawą ? ludzie mi mówili że gdyby nie wypili rano kawy to by kiepsko funkcjonowali a ja nie piję w ogóle i nic mi się nie dzieje, rano mordę umyję zimną wodą i mogę już biegać. Jeden kumpel odstawiał kawę powoli bo pił dużo i mówił że ciężko było ale po jakimś czasie rano już mógł funkcjonować normalnie. Organizm przestaje coś produkować gdy pijemy kawę i ona nam to coś zastępuje czy jak?? Czy może jestem w grupie szczęśliwców którzy mogą sobie pozwolić na życie bez kawy?
Ascara - 2019-11-21, 15:10

macbed napisał/a:
Hiperwentylacja a potem wstrzymanie oddechu, mój rekord to trzy minuty na bezdechu (przed chwilą 2:12) Wtedy ogólnie pierwotna część mózgu dostaje sygnał że jest "zagrożenie życia", następuje wyrzut adrenaliny i pobudzenie organizmu, ponadto jest fajne mrowienie w rękach i w twarzy, krew -> organizm nasyca się tlenem itp. Serio, zimny prysznic + 3 serie oddechowe działają na mnie znacznie lepiej niż kawa, polecaju.


Dla mnie to już brzmi dziwnie i niezdrowo, ale ja jestem tylko lekarzem. :PP

macbed - 2019-11-21, 15:41

Typ który to wymyślił potrafi przesiedzieć godzinę w pojemniku z lodem nie tracąc temperatury ciała, wlazł na kilimandżaro w szortach i uczy innych jak świadomie wpływać na system immunologiczny żeby unikać chorób (wstrzykiwali mu wirusy od przeziębienia a on je neutralizował). Niezdrowo. xD

[ Dodano: 2019-11-21, 15:42 ]
xDDDD

krojechleb - 2019-11-21, 20:29

chodzi o Wim Hoffa?? teraz czytam na wikipedii dobre ma osiągnięcia chociaż wydaje mi się że jego osiągnięcia nie sprawiają że powyższa metoda nie może w jakiś sposób być szkodliwa ale to tylko rozkmina bo w sumie nic o tym nie wiem


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group