To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Humor - Nosacze

ChodnikowyWilk - 2020-08-01, 19:39

Kto to wymyśla takie popierdoleństwo

Bardziej cenię sobie nosaczowe onelinery, ale to też przyzwoite

Moris299 - 2020-08-01, 23:14

widzu napisał/a:
Piękne gówno, aczkolwiek wolę opowieść o WersaNecie

Obrazek


to jest arycydzieło, genialne xD

Davos - 2020-08-02, 13:12

ChodnikowyWilk napisał/a:
Kto to wymyśla takie popierdoleństwo


^

Całkiem_Dobry_Chłop - 2020-08-02, 13:42

Ludzie, którym się bardzo nudzi.
Moris299 - 2020-08-02, 13:48

Davos napisał/a:
ChodnikowyWilk napisał/a:
Kto to wymyśla takie popierdoleństwo


^


Ludzie z wykopu, jest tam taki tag #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem gdzie ludzie wrzucają taki content xD

Davos - 2020-08-02, 13:50

Wykop... To wiele tłumaczy :PP
Moris299 - 2020-09-20, 18:53



[ Dodano: 2020-09-20, 18:53 ]

Davos - 2020-09-20, 20:35

Moris299 napisał/a:
Obrazek


:haha:

Lilith - 2021-02-08, 17:34


widzu - 2021-02-08, 18:00

To w Białymstoku. Żeby było zabawniej, krzyżuje się z ulicą Wołyńską :smile:
JankielKindybalista85 - 2021-02-08, 19:05

Klucz jest w skali. Łupaszko nie ma żadnego podejścia do Bandery. To jak porównywać Trynkiewicza do Jana Papieża. Tak, COŚ wspólnego mają, ale skala zupełnie nie ta.

[ Dodano: 2021-02-08, 19:06 ]
Natomiast kim w tej metaforze jest Trynkiewicz a kim Jan papież to już pozostawiam upodobaniom czytelników.

Lilith - 2021-02-08, 21:17

Prowadzenie ludzi aby wymordowali mniej wiosek w ramach akcji odwetowej kontra prowadzenie ludzi aby wymordowali więcej wiosek w ramach akcji odwetowej. Powinno się oba potępiać, ale w dwóch pewnych krajach się jedno gloryfikuje, drugie potępia.
JankielKindybalista85 - 2021-02-08, 21:30

Na Wołyniu Ukry zrobiły akcję ODWETOWĄ? Ciekawy fikołek. Chętnie dowiem się więcej.

Poza tym wiadomo że w ocenie wydarzeń historycznych rządzi kalizm. Jak my napierdalamy to dobrze. Jak nas, to źle. Ja w tym nie widzę nic dziwnego, ani - szczerze mówiąc - złego. Obiektywne dobro w historii nie istnieje.

Z trzeciej strony jasne że bajka o stosunkach polsko ukraińskich to ta sama bajka co o stosunkach polsko rosyjskich, tylko że w tej pierwszej my jesteśmy więksi i raczej bijemy a w tej drugiej mniejsi i nas biją. Oczywiście. I co z tego: jebać Banderę i każdego ukra co go czci. Mimo że nie dziwi mnie że go czczą.

Lilith - 2021-02-08, 21:39

JankielKindybalista85 napisał/a:
Na Wołyniu Ukry zrobiły akcję ODWETOWĄ?

To Ty nie wiedziałeś, że się kierowali rzekomo m.in. tym, że Lachy dawno temu ich uciskały i nadszedł czas zemsty? Kuźwa, o tym się u mnie w domu opowiadało, zwłaszcza, że mój śp. dziadek pochodzący z rodziny polsko-ukraińskiej spierdalał właśnie przed tą czystką, a był zagrożony, bo miał ojca Polaka. Sporo ludzi z takich rodzin spierniczyło, bo mieli wtyki. Rodzinę mojego dziadka uprzedził znajomy Ukrainiec, że się coś szykuje. Najgorzej z tym było po stronie okupacji radzieckiej, dlatego uciekł na niemiecką, w ramach województwa lwowskiego. Wiem to od mamy, która wie to właśnie od swojego ojca, który kuźwa przed czymś takim uciekł. Czy relacja takiej osoby jest fikołkiem?

Davos - 2021-02-08, 23:28

Lilith, Ty porównujesz ludobójstwo, które pochłonęło ponad 100 tys. ludzi do akcji odwetowych na sprawcach tego pierwszego? Owszem, przy okazji akcji odwetowych też ginęli niewinni cywilne, jasna sprawa. Tam też przelewano ich krew, ale kurna miejże trochę obiektywizmu w ocenie. Ukraińcy mordowali na nieporównanie większą skalę i z nieporównanie większym okrucieństwem niż Polacy w akcjach odwetowych. A jakieś ukraińskie żale do Lachów co to ich niby uciskali przez wieki nie są kompletnie żadnym usprawiedliwieniem dla palenia całych wiosek, wbijania ludzi na sztachety od płotu i rozcinanie ciężarnym brzuchów. To, co odpierdalali wtedy Ukraińcy na ludności polskiej szokowało nawet niemieckich żołnierzy, a to nie zdarzało się często.

Wstaw jeszcze analogiczny obrazek z ulicami Hitlera i Roosevelta albo Churchilla, w końcu wszyscy oni stali na czele państw, których żołnierze zabijali cywilów więc powinno się między nimi stawiać znak równości co nie?

Lilith - 2021-02-08, 23:52

Davos napisał/a:
Lilith, Ty porównujesz ludobójstwo, które pochłonęło ponad 100 tys. ludzi do akcji odwetowych na sprawcach tego pierwszego? Owszem, przy okazji akcji odwetowych też ginęli niewinni cywilne, jasna sprawa. Tam też przelewano ich krew, ale kurna miejże trochę obiektywizmu w ocenie. Ukraińcy mordowali na nieporównanie większą skalę i z nieporównanie większym okrucieństwem niż Polacy w akcjach odwetowych. A jakieś ukraińskie żale do Lachów co to ich niby uciskali przez wieki nie są kompletnie żadnym usprawiedliwieniem dla palenia całych wiosek, wbijania ludzi na sztachety od płotu i rozcinanie ciężarnym brzuchów. To, co odpierdalali wtedy Ukraińcy na ludności polskiej szokowało nawet niemieckich żołnierzy, a to nie zdarzało się często.

Mordowanie to mordowanie. Upowcy byli skurwysynami i dokonali rzezi, nawet na większą skalę i z tym nie ma nawet dyskusji, tego nawet nie neguję, bo nie ma co. Nawet nieważne, czym się kierowali, dokonali ludobójstwa i tyle w temacie. Napisałam, że po prostu uznali, że dokonują odwetu na Polakach, bo uciskali biedny lud ukraiński. Nawet nie zamierzam ich usprawiedliwiać - oni sami siebie tak usprawiedliwiali, ja tego nie kupuję. Najgorzej, że niektórzy współcześni turbopatrioci ukraińscy mają ich za bohaterów
Co więcej, piszesz o wymordowanych 100k Polakach w ramach tej rzezi. Podaje się nawet 200k, więc dwukrotnie więcej, a właściwej liczby nie poznamy chyba nigdy.
Nie zmienia to faktu, że niektórzy żołnierze wyklęci, którzy dokonywali rzezi na wioskach, bo kogoś posądzili sobie ot tak o kolaborację, są lepsi od tych Ukrów, co ciężarnym Polkom rozpruwali brzuchy i zaszywali kamienie. Ja po prostu widzę tu i tam zbrodnię wojenną. Jedna na mniejszą, druga na większą skalę. Drobna formacja mordująca kilkadziesiąt ludzi kontra potężniejsza dokonująca czystki etnicznej. Także jebać zbrodniarzy każdej nacji.

Davos napisał/a:
Wstaw jeszcze analogiczny obrazek z ulicami Hitlera i Roosevelta albo Churchilla, w końcu wszyscy oni stali na czele państw, których żołnierze zabijali cywilów więc powinno się między nimi stawiać znak równości co nie?

Hitler Hitlerem, ale czy Roosevelt czy Churchill wydawali bezpośrednio rozkazy dokonywania ludobójstwa na danej grupie ludzi? Taki Łupaszka miał swój oddział, dzięki któremu dokonywał rzezi na wioskach.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group