To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Sport - Mistrzostwa Europy w siatkówce mężczyzn

Davos - 2017-09-01, 01:12

Szkoda trochę, że Rosja nie może spotkać się z Belgami bo coś czuję, że to może być najlepszy mecz na tych mistrzostwach. Ja żadnego kuponu nie puszczałem więc będę jednak trzymać kciuki za Belgię :PP
macbed - 2017-09-02, 16:02

Bulwa Serbia grała a ja przegapiłem? : /
Szyszek - 2017-09-02, 19:26

Gra teraz. Póki co 2-1 dla Serbów.
macbed - 2017-09-02, 19:29

Shieeeeeeet
Lecę kibicować

[ Dodano: 2017-09-02, 19:42 ]
No i tajbrek
Jak Niemcy to wygrają to będzie mi smutno
Kovacević wykorzystuje świetne sytuacje jak i psuje najprostsze

Davos - 2017-09-03, 13:37

Serbia - Niemcy ostatecznie 2:3
Musiał być niezły i zarąbiście wyrównany mecz :git:

Za to Rosja wygrała z Belgią w trzech setach - odpowiednio do 14, 17 i znów do 17. Z tą samą Belgią, która 2 dni wcześniej zdemolowała Włochów :O Silne są kacapy na tym turnieju, trzeba im to przyznać. Jak nie zostaną mistrzem Europy to się mocno zdziwię.

Czyli finał Rosja - Niemcy. Na polskim terenie. We wrześniu.
Hm, brzmi jakoś znajomo :troll:

Moris299 - 2017-09-03, 15:00

Davos napisał/a:
Czyli finał Rosja - Niemcy. Na polskim terenie. We wrześniu.


omg XDDDD

Szyszek - 2017-09-03, 17:42

Fajny finał :D

W finale Rosja powinna to wygrać. Wyglądają Rosjanie na bardzo mocnych podczas tego turnieju. A Serbia niech zdobywa 3 miejsce c:

ChodnikowyWilk - 2017-09-03, 17:44

Rosja jak tylko jest w formie to rozjebuje każdego jak walec, ewentualnie Brazylia mogła im się przeciwstawić, zazdro
Szyszek - 2017-09-04, 18:19

ME w Polsce to już historia. Ku zaskoczeniu mojemu i wielu innych osób, Rosja nie przejechała się po Niemcach jak walcem, bo ci okazali się bardzo waleczni. Koniec końców Rosjanie zdobyli złoto, ale Niemcy mogą być naprawdę dumni ze swojej gry. Srebro też jest sukcesem dla tej ekipy.

A Serbia wyciągnęła brąz. Belgowie walczyli, ale no cóż... tak to się kończy, jak się jest ekipą psującą kupony :-) No i pamiętajmy, że są z tego samego kraju, co wkurzający co niektórych król Belgii. Jeszcze jeden powód, żeby im nie kibicować :v

Davos - 2017-09-04, 18:50

Meczu o 3 miejsce nie oglądałem, ale patrząc na wynik, walka też musiała być wyrównana. No, ale dzięki temu, że wygrała Serbia, zawsze możemy mówić, że przegraliśmy nasz pierwszy mecz w grupie z późniejszym medalistą :PP

A pojedynek Rosji z Niemcami był zdecydowanie godny finału :) Piękna wymiana ciosów, szybkie akcje, zabójcze zagrywki... Było na co popatrzeć :git: I do tego zmienny przebieg, bo najpierw Rosja zdecydowanie wygrała pierwszego seta, w drugim przebudzili się Niemcy i wygrali go dosyć łatwo, w trzecim znów dominowali Rosjanie, a w czwartym Niemcy ponownie podjęli walkę i wszystko rozstrzygało się w tie-breaku, w którym początkowo to Niemcy prezentowali się lepiej i mogli odjechać przeciwnikom, ale Rosjanie zdołali wrócić do gry i ostatecznie to im się udało wygrać mecz. Choć do samego końca trwała zacięta walka :)

U Rosjan podobały mi się zwłaszcza zagrywki Wołkowa, który potrafi serwować za każdym razem w inny sposób, myląc w ten sposób rywali i zdobywając mnóstwo punktów. Z kolei u Niemców jak zwykle wymiatał Grozer, który siał spustoszenie w ataku, a na zagrywce serwował takie petardy, że Rosjanie nie byli w stanie ich przyjmować :]

macbed - 2017-09-04, 21:52

Davos napisał/a:
w czwartym Niemcy ponownie podjęli walkę

chciałeś napisać "spuścili srogi wpierdol"

[ Dodano: 2017-09-04, 21:53 ]
serio, kibicowałem Niemcom dla Gianiego, chciałbym żeby trenował naszą reprezentację

[ Dodano: 2017-09-04, 21:54 ]
No i Grozer, imo obok Kovacevića najlepszy zawodnik turnieju
Aż sobie zobaczę tabelkę mvp

[ Dodano: 2017-09-04, 21:58 ]
O, jest i Grozer



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group