To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Archiwum - Jeden wielki offtop v.4

Moris299 - 2018-06-30, 16:32

ciekawą statystykę znalazłem


Love178 - 2018-06-30, 21:11

Bo faceci nic nie robią żeby być śliczni, a kobiety pomimo słabego oceniania i tak na nich lecą, bo nie mają wymagań.

I tak krąg życia dalej się toczy

Moris299 - 2018-06-30, 21:22

raczej to dowodzi tego, że kobiety uważają przeciętnych facetów jako brzydkich

[ Dodano: 2018-06-30, 21:22 ]
Love178 napisał/a:
faceci nic nie robią żeby być śliczni
co faceci mają robić? Golić nogi? Malować się?
Love178 - 2018-06-30, 21:35

Dodanie malowania się czy golenia nóg do tego, co generalnie jest dodałoby tylko chaosu. Jak dla mnie ładna pani idąca z zapuszczonym Januszem to zbyt częsty widok, żeby się przejmować, że "nikogo nie znajdę, bo jestem za brzydki"
Moris299 - 2018-06-30, 21:40

czyli co powinni robić faceci?
Davos - 2018-07-01, 02:31

Kobiety nie mają wymagań? Aha, spoko :D


Moris299 napisał/a:
czyli co powinni robić faceci?


Być przystojni i bogaci. Nie zadawaj głupich pytań :troll:

Love178 - 2018-07-01, 11:23

Jak na moje mają gigantycznie niskie. I psychologowie potwierdzają, że kobiety są wychowywane na stawianie swoich wymagań za nisko (najszybszy przykład z brzegu - te wszystkie rodzinne seriale z grubym mężem nieudacznikiem, który ma zawsze atrakcyjną żonę). Ten filmik pomimo tego, że jest skeczem też daje do zauważenia https://youtu.be/f1wveGujCrI


Moris - nie podchodź do tej sprawy jak do monolitu, na który jest przepis, bo kobiety nie są monolitem, też każda jest inna, mówię, że ogółem jakby wziąć średnią (tak, jak Ty podałeś statystykę) mają zaniżone wymagania i tak. Więc to, czy oceniły kogoś jako nieatrakcyjnego z wyglądu, nie znaczy za wiele dla ich szans znalezienia drugiej połówki.

widzu - 2018-07-01, 12:35

Love178, a mi się wydaje, że działa tu odwrócony rozkład normalny.

Jest bardzo dużo kobiet praktycznie bez wymagań i bardzo dużo kobiet z wymaganiami wyjebanymi w kosmos, a bardzo mało takich ze średnimi.

krojechleb - 2018-07-01, 13:06

Ale fajna laska u boku zapuszczonego janusza to tylko w serialach. A co do wymagań to raczej każdy ma swoje i nie wiem czy można mówić o zaniżonych czy zawyżonych bo na jakiej podstawie to oceniać? Można raczej powiedzieć że według mnie ma zaniżone lub zawyżone bo może jakaś fajna laska jest szczęśliwa u boku spasionego janusza i dla niej to ideał
Mańka - 2018-07-01, 14:10

A ja znam przykład odwrotny - sąsiad przystojny jak na swój wiek, wysoki i wysportowany a sąsiadka taka, że kijem ją tknąć, brzydka i zapuszczona.
icywind - 2018-07-01, 14:30

Love178 napisał/a:
Jak na moje mają gigantycznie niskie. I psychologowie potwierdzają, że kobiety są wychowywane na stawianie swoich wymagań za nisko (najszybszy przykład z brzegu - te wszystkie rodzinne seriale z grubym mężem nieudacznikiem, który ma zawsze atrakcyjną żonę). Ten filmik pomimo tego, że jest skeczem też daje do zauważenia https://youtu.be/f1wveGujCrI


Moris - nie podchodź do tej sprawy jak do monolitu, na który jest przepis, bo kobiety nie są monolitem, też każda jest inna, mówię, że ogółem jakby wziąć średnią (tak, jak Ty podałeś statystykę) mają zaniżone wymagania i tak. Więc to, czy oceniły kogoś jako nieatrakcyjnego z wyglądu, nie znaczy za wiele dla ich szans znalezienia drugiej połówki.

Ale miodowych lat i according to Jim to ty nie obrażaj

Mańka - 2018-07-07, 13:18

Pośmiejmy się z bogatych pato-rodziców.

Lilith - 2018-07-07, 13:22

Imię powinno się komponować z nazwiskiem. Nabijaliśmy się kiedyś z Brajana Kiełbasy, a teraz będzie Liam Szczęsny (?) xDDD

Serio ludzie nie mają żadnego poczucia estetyki pod tym względem, tylko chcą, żeby dziecko miało jak najbardziej światowe imię? Ze swojsko brzmiącym nazwiskiem wychodzi kicz absolutny.

krojechleb - 2018-07-07, 18:39

Znam gościa który ma na nazwisko Janusz. Spoko by było w takiej sytuacji mieć też tak na imię. Janusz Janusz
dyniator - 2018-07-09, 23:29

Lepiej jakby Ziomuś nazywał się Nosowski Janusz. Albo coś w ten deseń :diabelek3:
Davos - 2018-07-10, 01:08

krojechleb napisał/a:
Znam gościa który ma na nazwisko Janusz. Spoko by było w takiej sytuacji mieć też tak na imię. Janusz Janusz



Nie można mieć takiego samego imienia i nazwiska więc żaden urząd stanu cywilnego by w takiej sytuacji nie zarejestrował imienia Janusz :PP

icywind - 2018-07-10, 08:23

Davos napisał/a:
krojechleb napisał/a:
Znam gościa który ma na nazwisko Janusz. Spoko by było w takiej sytuacji mieć też tak na imię. Janusz Janusz



Nie można mieć takiego samego imienia i nazwiska więc żaden urząd stanu cywilnego by w takiej sytuacji nie zarejestrował imienia Janusz :PP

No to Jan Janusz

[ Dodano: 2018-07-10, 08:23 ]
I będzie brzmiało jakby się jąkał

Love178 - 2018-07-10, 10:42

U mnie w rodzinie jak ktoś ma na imię Jan, to wołają na niego Janusz >:-(
icywind - 2018-07-10, 11:05

Cytat:

U mnie w rodzinie jak ktoś ma na imię Jan, to wołają na niego Janusz >:-(

Myślałem, że tylko u mnie tak jest.... a może jesteśmy spokrewnieni :scared:

[ Dodano: 2018-07-10, 11:06 ]
Z tym, że tylko jedna osoba ma na imię Jan więc ciężko to nazwać regułą

Love178 - 2018-07-10, 11:13

U mnie też tylko jedna osoba :galy:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group