To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Archiwum - Jeden wielki offtop v.4

krojechleb - 2018-05-03, 13:15

a jeśli chodzi o rady to żeby być popularną na yt to niech pokazuje cycki, no chyba że to ta od rozciągania ubrań
Moris299 - 2018-05-03, 13:55

Bo każdego obchodzi jej zdanie xD
Tak jak Mańka powiedziała - jak nie jest się kimś znanym to ludzi gówno obchodzi co mówisz i myślisz.
Skoro przez 4 lata się nie wybiła to wcale nie życie jest niesprawiedliwe tylko ona po prostu robi nudne i chujowe filmy których nikt nie chce oglądać.

Mańka - 2018-05-03, 14:02

Emmm to Wilku napisał, nie ja :p
Love178 - 2018-05-03, 14:06

Niby siedzi od 4 lat na YouTube, a jeszcze się nie dowiedziała, że to nie suby generują zarobki
Lilith - 2018-05-03, 14:10

Cóż, skoro nikt się nią nie zainteresował, to oznacza, że jest tylko gadającą głową, jakich wiele i nie potrafi jakoś tej wiedzy "sprzedać" w taki sposób, że jej się chce słuchać. Babie musi brakować charyzmy. No chyba, że się pożali na Mirko i Mirki uznają, że warta jest wypromowania, to może zadziała #wykopefekt, a potem sobie ją oleją i będzie gwiazdą tylko na 5 minut.
Love178 - 2018-05-03, 14:13

YouTube w ogóle nie zaczyna się z intencją czysto zarobkową, jeśli tak się do tego podchodzi, to już robi się to źle
ChodnikowyWilk - 2018-05-03, 16:07

Jeśli masz intencję czysto zarobkową ale do tego dobry pomysł, coś co sprawi że ludzie będą cię oglądać to jest szansa na osiągnięcie swojego celu, niemniej jest to słabe podejście.
icywind - 2018-05-06, 20:21

<⚫> 👈🏻 ‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎ ‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎ ‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎ ‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎ ‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎ ‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎ ‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎ ‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎ ‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎‏‎nie dotkniesz tej kropki!
Love178 - 2018-05-06, 21:11

Pfffffffffff


Obrazek hańby, otwierasz na własne ryzyko

widzu - 2018-05-06, 21:19

Przykro mi love, z ciężkim sercem, ale musiałem. I tak potraktowałem Cię łagodnie. :zalamka:
Love178 - 2018-05-06, 21:20

Jakbyś mi dał bana na godzinę to byś mnie powstrzymał przed wrzuceniem foty do galerii, a potem już by mi się nie chciało
icywind - 2018-05-06, 21:21

:haha:

[ Dodano: 2018-05-06, 21:22 ]
Ale poważnie to nadużycie władzy admina. Proszę zdjąć ten warn i przekazać widzowi bana na dzień za nadużycie władzy admina :dont:

Love178 - 2018-05-06, 21:24

Tylko czerwoni mogą ściągań warny
icywind - 2018-05-06, 21:27

Love178 napisał/a:
Tylko czerwoni mogą ściągań warny



Mogę się mylić ale twój nick wygląda mi na czerwony

Love178 - 2018-05-06, 21:31

Jaki czerwony
icywind - 2018-05-06, 21:43

Admini forum.mistrzowie.org w dwóch krokach
> nie możemy wojtkowi wstawić warna za wyzywanie od pederastów bo nie ma na to odpowiedniego zapisu w regulaminie. Chcielibyśmy ale nie możemy
> "Barbarzyńskie złamanie zakazu, będącego jednym z podstawowych praw Bytności Internetowej (dotknięcie zakazanej kropki). Powinnaś się wstydzić. :dont: " xD xD xD xD xD

ChodnikowyWilk - 2018-05-06, 23:06

Dotknięcie palca love który dotyka zakazanej kropki [ZDJĘCIA]
Moris299 - 2018-05-06, 23:10

Czy wiesz, że :
Chodnik lubi smyrać Love po paluszkach?

Mańka - 2018-05-06, 23:11

Ups hej1
Love178 - 2018-05-06, 23:51

omg, trochę to erotyczne


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group