To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Ciekawostki ze świata i kraju - Sejm, Kaczyński i kanalie

Ascara - 2017-07-19, 11:36
Temat postu: Sejm, Kaczyński i kanalie
Słyszeliście? Na razie mam jako podsumowanie tylko: HAHAHA.
widzu - 2017-07-19, 12:10

Temat wyczerpany, wszystko wyjaśnione, dzięki Ascii. :smurf:
ChodnikowyWilk - 2017-07-19, 12:53

W takich aferach nigdy nie wiem kto ma rację, a kto nie, ale wiem że oni wszyscy są jacyś nienormalni.
WojtekVanHelsing - 2017-07-19, 13:24

Tu akurat popieram Kaczyńskiego, też bym się wkurwił jakby jakieś odpady z nowoczesnej sobie wycierały mordy moim zmarłym bratem.
Mnie bardziej śmieszy to, że nowoczesna, PO i PSL w swojej głupocie zlożyły na Kaczyńskiego donos do prokuratury XD

Marcin55522 - 2017-07-19, 13:34

Nie wiem o co chodzi

[ Dodano: 2017-07-19, 13:35 ]
A już wiem

Dead_Laugh - 2017-07-19, 13:37

No nie do końca tak. W polityce nie powinno mieć miejsca na emocje. Dlatego zachowanie Kaczyńskiego było mocno nieprofesjonalne.
Lilith - 2017-07-19, 13:39

WojtekVanHelsing,Kaczyński sam z katastrofy smoleńskiej zrobił święto narodowe.
Mańka - 2017-07-19, 13:50

Uważam, że obie strony dały się ponieść emocjom i zagrały nie fair. Pierwszy zaczął Borys Budka, potem dołączyła się Zgaszona Kamilka (jak ją nazywam) i spirala się nakręciła. Nie dziwię się, że Kaczor wybuchnął, ale tak jak Śmieszek powiedział, w Sejmie ludzie powinni zachowywać się profesjonalnie :confused:

[ Komentarz dodany przez: widzu: 2017-07-19, 15:48 ]
^

Davos - 2017-07-19, 13:55

Widziałem to wczoraj na żywo bo akurat włączyłem TVP Info, gdy trwały obrady, ale po kilku minutach wyłączyłem bo tej pyskówki nie dało się dłużej oglądać :) Kaczyński przesadził z reakcją, ale też Budka go dosyć chamsko sprowokował, Gasiuk-Pihowicz też strasznie jazgotała.
Ogólnie 1/10, nie polecam.

WojtekVanHelsing - 2017-07-19, 14:10

Dead_Laugh, Ja to wiem, z tym, że emocje w polskiej polityce są, co pokazują szczególnie przedstawiciele gównopartii lewicowych (SLD trzymało jakiś tam poziom...), a w szczególności kobiety dostające bólu dupy za każdym razem gdy mowa o aborcji itd. Ci ludzie nie potrafią trzymać emocji.
Aczkolwiek Kaczynski wkurwił się tak pierwszy raz ("Spieprzaj dziadu" to jego brat)

Lilith_Madness, Owszem, aczkolwiek w opozycji są tendencje w drugą strone do minimalizowania katastrofy smolenskiej, gdzie zginął polski prezydent, generałowie itd. zdecydowanie było to jedno z najwazniejszych wydarzeń w historii Polski. Mi te miesięcznice średnio przeszkadzaja, wkurwia mnie, że chcą pod to podpinać np. weteranów itd. wiem, ze Kaczyński przesadza itd. ale chce jedynie zauważyć, że istotnie jest skandalem, że wrak tupolewa nie trafił do Polski, istotnie Rosjanie bezcześcili zwłoki a PO o tym wiedziało, istotnie świat miał nas wtedy w dupie, a narzeka na nas gdy nie robimy siłą rzeczy nic złego, a nawet nadużywane są możliwości UE by udupić rząd PiS (UE nie ma żadnego prawa do ingerencji w sprawy obyczajowe swoich państw według swojego własnego prawa, a ośmielili się zrobić debate o aborcji w Polsce). Z całą pewnością sprawę smoleńska należy doprowadzić do końca, z tym, że nie powinien robić tego PiS.

Davos, To, że coś takiego jak Gasiuk-Pihowicz może znajdować się w sejmie to jest jakaś żenująca porażka, to, że w ogóle jakiś Petru z tym swoim haremem tępych dzid może zajmować poważne miejsce w polityce, pokazuje, że w XXI w. demokrata serio musi być debilem, bo jeszcze rozumiem chcieć demokracji w latach 70-80 jak się nie pamietało chujni z lat 1918-1926 i sie było przesladowanym przez czerwonych, ale na Boga, jak można w XXI w. uważać, że system który dopuścił do chujowości polskiej polityki, może dalej obowiązywać?

[ Dodano: 2017-07-19, 14:25 ]
Kurwa, ale Budka mnie wkurwił jak zaczął pierdolić o tym, że suweren przemówił, a pis nie ma jaj by do niego wyjść, no kurwa, poseł PO ośmiela się to wypominać ludziom którzy mogli ich porozsadzać po pierdlach w całej Polsce a okazali im litość...

Ta krzykaczka też wybitnie żałosna, "Powiedzial do posłanki rzeczypospolitej won!!!1" XDDDD A niby jak ktos kto ma pełnie władzy w Polsce ma traktować jakiś jebany gmin? Idiotyzmem jest twierdzić, że on i reszta sejmu to równi sobie ludzie, on jest po prostu lepszy, a to jakiś kurwa trzeci stan któremu pozwala się szczekać.

Antybristler - 2017-07-19, 15:10

W takich chwilach mam ochotę wysadzić ten cyrk w powietrze razem z tymi wszystkimi toksycznymi pajacami. Potem to wszystko zaorać, posadzić kwiatki i szerzyć miłość <3
Love178 - 2017-07-19, 15:54

Myślałam, że napiszesz "postawić wybieg dla żółwi"
Antybristler - 2017-07-19, 16:04

Wy tak mnie znacie, że już nie muszę nic o Żółwiach mówić :D
Love178 - 2017-07-19, 16:09

:ok:
widzu - 2017-07-19, 16:13

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---

InessaMaximova - 2017-07-19, 16:23

:???:

[ Dodano: 2017-07-19, 16:23 ]
^ O KUFFA XD

Ascara - 2017-07-19, 16:23

Mnie bawi tylko, że chcą oddać to do prokuratury... Znaczy do sądu. Sądu, który Kaczyński właśnie sobie podporządkowuje, przeciw czemu protestują. :haha:
Moris299 - 2017-07-19, 16:32

.
c1ick - 2017-07-19, 17:21

Bump
krojechleb - 2017-07-19, 18:26

ioioio


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group