To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Ciekawostki ze świata i kraju - Czy to koniec świata? Nie. To tylko Hamburg.

ChodnikowyWilk - 2017-07-08, 23:15

Czemu sam nie poszedl. A, no tak, przecież wyciął sobie jądra.
Moris299 - 2017-07-09, 01:53

Cytat:
wiedziało kim jest Trump


Prezydentem lepszym niż Bush i Obama razem wzięci? XD

Love178 - 2017-07-09, 02:58

Moris299 napisał/a:
Cytat:
wiedziało kim jest Trump


Prezydentem lepszym niż Bush i Obama razem wzięci? XD

Rozwiń myśl. Słyszę ciągle o Trumpie a ani razu w tym nie było, że coś mu wyszło, więc zaintrygowałeś mnie teraz.

widzu - 2017-07-09, 11:01

Z drugiej strony nie było o niczym co mu nie wyszło.

Zrobił on w ogóle cokolwiek?

Mormegil - 2017-07-09, 11:02

Podpisał wstępne porozumienie z Dudełem o zakupie przez nas Patriotów. xd
widzu - 2017-07-09, 11:06

Też mi coś.

Jakby wnieśli parasol na salę też bym podpisał. :troll:

krojechleb - 2017-07-09, 11:18

Love178 napisał/a:
Moris299 napisał/a:
Cytat:
wiedziało kim jest Trump


Prezydentem lepszym niż Bush i Obama razem wzięci? XD

Rozwiń myśl. Słyszę ciągle o Trumpie a ani razu w tym nie było, że coś mu wyszło, więc zaintrygowałeś mnie teraz.


Chyba żadnej wojny jeszcze nie rozpoczął.

WojtekVanHelsing - 2017-07-09, 12:32

Love178 napisał/a:
Moris299 napisał/a:
Cytat:
wiedziało kim jest Trump


Prezydentem lepszym niż Bush i Obama razem wzięci? XD

Rozwiń myśl. Słyszę ciągle o Trumpie a ani razu w tym nie było, że coś mu wyszło, więc zaintrygowałeś mnie teraz.


Jakby pomijając protekcjonizm, to już samym faktem, że istnieje bije tak chujowego prezydenta jak Obama, Kennedy czy Roosevelt.

Poza tym, jakby już pominać ten jego protekcjonizm to uwolnił jednak sporą część rynku, i amerykańska gospodarka kwitnie poraz pierwszy od lat 80, nie mówiąc juz o dojebaniu aborcjonistom co też się chwali jak cholera.

widzu napisał/a:
Z drugiej strony nie było o niczym co mu nie wyszło.

Zrobił on w ogóle cokolwiek?


Wprowadził protekcjonizm (rak)
Obniżył podatki (Rigcz)
Zliberalizował część przepisów w USA (Rigcz)
Ujebał obamacare (Rigcz jak stąd na alaske)
Ujebał aborcjonuchów (Rigcz jak stąd do innych gwiazd)

Love178 - 2017-07-09, 12:48

widzu napisał/a:
Z drugiej strony nie było o niczym co mu nie wyszło.

Zrobił on w ogóle cokolwiek?

Na przykład uparł się żeby zmodyfikować obecny program pomocy zdrowotnej na taki, który odebrał wsparcie ponad 20 milionom jego wyborców przy jednoczesnym odciążeniu ze składek 400 najbogatszych Amerykanów.

Albo zwolnił głowę FBI w dość niewygodnym momencie tylko dlatego, że chciał sprawdzić rzekome układy Trumpa z Rosją.

Podpisał układ zbrojeniowy na ponad 100 miliardów dolarów z Arabią Saudyjską.

I mnóstwo innych rzeczy, które robi, bo zresztą chwali się, że mnóstwo robi, że podpisał w pierwsze 100 dni swojej prezydentury więcej ustaw niż ktokolwiek inny, mimo iż jego głównym przytykiem w stronę Obamy było "tylko siedzi i podpisuje ustawy" xD

JankielKindybalista85 - 2017-07-09, 13:12

No tak, Hillary na pewno by była lepsza. Cały kraj zamieniłby się w jebane zamieszki na Berkeley.

Chociaż oczywiście fakt: Amerykanie poznali smak "polskiej alternatywy" - tak jak my to mamy zawsze, musieli wybierać między chujowym a chujowym.

A poza tym: to ze jakiś prezydent jest chujowy i "nie nasz" to nie jest powód żeby wpadać w masową histerię w jaką w USA i poza jego granicami popada postępowe lewactwo.

Dead_Laugh - 2017-07-09, 13:26

O kurde.

Wojtek mówiący o RiGCZu. Do czego zmierza świat.

Lilith - 2017-07-09, 13:43

Cytat:
Ujebał aborcjonuchów (Rigcz jak stąd do innych gwiazd)

I to ma być rigczem? To jest raczysko jak cholera

WojtekVanHelsing - 2017-07-09, 14:20

Love178 napisał/a:
widzu napisał/a:
Z drugiej strony nie było o niczym co mu nie wyszło.

Zrobił on w ogóle cokolwiek?

1. Na przykład uparł się żeby zmodyfikować obecny program pomocy zdrowotnej na taki, który odebrał wsparcie ponad 20 milionom jego wyborców przy jednoczesnym odciążeniu ze składek 400 najbogatszych Amerykanów.

2. Albo zwolnił głowę FBI w dość niewygodnym momencie tylko dlatego, że chciał sprawdzić rzekome układy Trumpa z Rosją.

3. Podpisał układ zbrojeniowy na ponad 100 miliardów dolarów z Arabią Saudyjską.



1. Rozjebał najgorszy pomysł Obamy, który pochłaniał mase pieniedzy.
Ciekawe co jest złego w tym, że odciążył podatkowo najbogatszych, po prostu nie jest na tyle niedojebany by popierac różne formy progresji.
2. Wolno mu.
3. Skoro ma w tym interes to co w tym złego?

Lilith_Madness napisał/a:
Cytat:
Ujebał aborcjonuchów (Rigcz jak stąd do innych gwiazd)

I to ma być rigczem? To jest raczysko jak cholera


Raczyskiem było to, że lewactwo chciało zmusić katolickie fundacje do wspierania finansowo klinik aborcyjnych lub nakazać możliwość przeprowadzania aborcji w koscielnych szpitala bo uroila im sie dyskryminacja.

Stosunek Trumpa, Kaczynskiego itd. do aborcji i tak jest chujowy - majac takie możliwości, i deklarując sie jako antyaborcjonisci, powinni jej zakazać w kazdym mozliwym przypadku i zrównać ją z morderstwem.

Moris299 - 2017-07-09, 14:23

WojtekVanHelsing napisał/a:
Love178 napisał/a:
Moris299 napisał/a:
Cytat:
wiedziało kim jest Trump


Prezydentem lepszym niż Bush i Obama razem wzięci? XD

Rozwiń myśl. Słyszę ciągle o Trumpie a ani razu w tym nie było, że coś mu wyszło, więc zaintrygowałeś mnie teraz.


Jakby pomijając protekcjonizm, to już samym faktem, że istnieje bije tak chujowego prezydenta jak Obama, Kennedy czy Roosevelt.

Poza tym, jakby już pominać ten jego protekcjonizm to uwolnił jednak sporą część rynku, i amerykańska gospodarka kwitnie poraz pierwszy od lat 80, nie mówiąc juz o dojebaniu aborcjonistom co też się chwali jak cholera.

widzu napisał/a:
Z drugiej strony nie było o niczym co mu nie wyszło.

Zrobił on w ogóle cokolwiek?


Wprowadził protekcjonizm (rak)
Obniżył podatki (Rigcz)
Zliberalizował część przepisów w USA (Rigcz)
Ujebał obamacare (Rigcz jak stąd na alaske)
Ujebał aborcjonuchów (Rigcz jak stąd do innych gwiazd)


+niepodpisanie traktatu paryskiego
+walka z imigrantami
+ogólnie mówię

widzu - 2017-07-09, 14:45

Ok, dobra, nie interesowałem się zbytnio polityką USA, dzięki za wyjaśnienie.
Love178 - 2017-07-09, 14:48

Moris299 napisał/a:
WojtekVanHelsing napisał/a:
Love178 napisał/a:
Moris299 napisał/a:
Cytat:
wiedziało kim jest Trump


Prezydentem lepszym niż Bush i Obama razem wzięci? XD

Rozwiń myśl. Słyszę ciągle o Trumpie a ani razu w tym nie było, że coś mu wyszło, więc zaintrygowałeś mnie teraz.


Jakby pomijając protekcjonizm, to już samym faktem, że istnieje bije tak chujowego prezydenta jak Obama, Kennedy czy Roosevelt.

Poza tym, jakby już pominać ten jego protekcjonizm to uwolnił jednak sporą część rynku, i amerykańska gospodarka kwitnie poraz pierwszy od lat 80, nie mówiąc juz o dojebaniu aborcjonistom co też się chwali jak cholera.

widzu napisał/a:
Z drugiej strony nie było o niczym co mu nie wyszło.

Zrobił on w ogóle cokolwiek?


Wprowadził protekcjonizm (rak)
Obniżył podatki (Rigcz)
Zliberalizował część przepisów w USA (Rigcz)
Ujebał obamacare (Rigcz jak stąd na alaske)
Ujebał aborcjonuchów (Rigcz jak stąd do innych gwiazd)


+niepodpisanie traktatu paryskiego
+walka z imigrantami
+ogólnie mówię

pierwszy plus - "Niepodpisanie"? Ten traktat był już podpisany, masz na myśli jego zerwanie? Czy zgadzasz się z powodem Trumpa co do jego zerwania - konspiracja, że Francja chce wysysać pieniądze ze Stanów? Nie chodzi mi o ogółem jakie mogłyby być za i przeciw tylko to jak Trump to obrazuje
Drugi plus - ująłeś w dwóch słowach strasznie złożoną rzecz - walka z "imigrantami"? Prawie każdy teraz w Stanach jest imigrantem bądź potomkiem imigrantów. Nie chodzi Ci przypadkiem o nielegalnych imigrantów?
Trzeci plus - a ja proszę o konkrety, bo ogółem to widzę świat debatujący nad tym "jak bardzo Trump jest gorszy od Busha" xD

JankielKindybalista85 - 2017-07-09, 14:51

Love178 napisał/a:
bo ogółem to widzę świat debatujący nad tym "jak bardzo Trump jest gorszy od Busha" xD

Nie świat tylko establishment.

N i sorry, po niecałym półroczu prezydentury takie debaty są jeszcze co najmniej przedwczesne, czyż nie?

No a poza tym to ciekawe porównanie. Bush Dżunior to nie był dobry prezydent... ale lepszy od Obamy, którego jedynym realnym osiągnięciem było to, że był czarny. A obaj mieli na osiąganie czegokolwiek 8 jebanych lat. Więc napierdalanie Trumpa po paru miesiącach porónwnaniami do dwóch pełnych kadencji to czysta manipulacja nic nie mająca wspólnego z faktograficzną rzetelnością.

Lilith - 2017-07-09, 14:52

>USA
>Walka z imigrantami

Jeny, tam praktycznie każdy jest imigrantem, nie licząc Indian XD

Dobra, widzę, że Luv to już napisała, ale musiałam, bo ja nie mogę z tego :haha:

JankielKindybalista85 - 2017-07-09, 14:54

Toż ja nie wiedział, że walka z nielegalną imigracją jest czymś złym. Dobrze że mi oświecone elity intelektualne tego forum to uświadomiły.
Love178 - 2017-07-09, 15:05

Lilith_Madness napisał/a:
>USA
>Walka z imigrantami

Jeny, tam praktycznie każdy jest imigrantem, nie licząc Indian XD

Dobra, widzę, że Luv to już napisała, ale musiałam, bo ja nie mogę z tego :haha:

Bo wiesz, są dwa rodzaje imigrantów - spoko ziomki z całego świata i terroryści z tych 7 krajów, na które Trump nałożył ban na przylatywanie, mimo iż mają dużo mniej związanego z terroryzmem niż kraje, które o dziwo tego chaotycznego bana nie mają :P



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group