To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Archiwum - Wielkie czyszczenie "Czy wiesz, że...", część I -

widzu - 2017-06-23, 10:06
Temat postu: Wielkie czyszczenie "Czy wiesz, że...", część I -
Wiele osób czekało, aż w końcu się doczekało.

Wielkie Czyszczenie "Czy wiesz, że..." czas zacząć!

(chciałem to nazwać kradnąć nazwę z Nonsensopedii - Tydzień Radosnej Eksterminacji - ale nie wiem ile to potrwa, więc "tydzień" mógłby być strzałem w stopę :P )


Wielkie Czyszczenie będzie się składało z kilku etapów, pierwszym z nich jest głosowanie na usunięcie niektórych wpisów.

UWAGA! Jako że takie głosowanie jest dosyć... newralgiczne ankieta będzie jawna, to znaczy będę na bieżąco monitorował kto i jak zagłosował. Dlaczego? Wyjaśnię poniżej.


Jak głosować

* Głosujemy PRZEDE WSZYSTKIM na wpisy przestarzałe

* STARANNIE PRZEMYŚL GŁOSOWANIE NA WPISY Z GÓWNOPOWODÓW. Jeśli wpis jest zrozumiały przez wszystkich, aktualny, odnosi się do aktywnych użytkowników, proszę nie głosować tylko z powodu "bo gupi krindż zwionskowy".
** Jeśli jednak taki wpis zostanie oznaczony do usunięcia przez WIĘKSZOŚĆ osób na forum, przechodzi do tzw. drugiego etapu, w którym wybadam czy naprawdę go nie chcecie, czy to masowy trolling.

* Nie głosujemy "na wszystko". Serio, nie róbcie tego.

* Wpisy nie muszą być ŚMIESZNE, mają opisywać NAS i nasze zwyczaje, nawyki lub losowe, zrozumiałe przez większość sytuacje.

* Jeśli wpis jest średnio dobry, i można go ulepszyć EDYTUJĄC go zamiast usuwając - nie głosujemy. Ankieta na temat edycji będzie później

* NIE GŁOSUJEMY KIERUJĄC SIĘ WZGLĘDAMI OSOBISTYMI. Jak zauważę, że ktoś głosował np: tylko na wpisy o osobie, której nie lubi lub o wpisy dotyczące jgo samego, głosy te nie będą brane pod uwagę.



Jak długo będzie trwała ankieta? Jeszcze nie wiem.


W razie pytań pisać poniżej lub na PW.



GŁOSUJCIE[/b]

macbed - 2017-06-23, 10:08

Sam byś to zrobił i by było lepiej i szybciej
Love178 - 2017-06-23, 10:12

A potem byłoby "tytania!1!1!1!11" :troll:
Ascara - 2017-06-23, 10:14

Cytat:
Wybierz tylko 111 odpowiedzi
(więcej odpowiedzi będzie ignorowane)

:haha:

Mackers - 2017-06-23, 10:18

A mogło być 178.
Mańka - 2017-06-23, 10:19

Znalazłam błąd, a w zasadzie literówkę:
Cytat:
Antybristlera nie ma teraz na forum ponieważ właśnie tresuje swoje żółwie


Zobaczę jeszcze potem czy wszystko pasuje pod względem ortograficznym :)

widzu - 2017-06-23, 10:20

manciara9, wszystko kopiowane żywcem, dyskusja o edycji (literówki, przecinki, lekka zmiana sensu wpisu) będzie w nowym temacie, kiedy już usuniemy te najsłabsze
Antybristler - 2017-06-23, 10:47

Najpierw dodajecie byle co, a potem usuwacie...
Jak dla mnie im więcej ciekawostek tym lepiej i już bym zostawił te stare w spokoju.

ChodnikowyWilk - 2017-06-23, 12:06

Omg, ile opcji. Ale w sumie nie ma dużo takich słabych, nie wiem czy zaznaczyłem 10 nawet
Moris299 - 2017-06-23, 12:23

Ascara napisał/a:
Cytat:
Wybierz tylko 111 odpowiedzi
(więcej odpowiedzi będzie ignorowane)

:haha:

To samo chciałem cytować :-D

Love178 - 2017-06-23, 13:48

Niby mi się wydaje, że powinien polecieć tekst z Grzejnikiem, ale z drugiej strony jest dla mnie taki nostalgiczny :cry:
I praktycznie ze wszystkimi opcjami tak mam

Barbra - 2017-06-23, 14:04

ja mogę uzasadnić swoje wybory:

- większość "śmiesznych" "ciekawostek" związanych z hehe penisami bo nie są ani śmieszne ani ciekawostkami xD

- ciekawostki o ludziach którzy dawno tu nie byli i ledwo ich kojarzymy

- kima nie jest jedynym murzynem, bo smutne :cry:

- wszystko związane z tym którego imienia nie wolno wymawiać

- moni sypia z jankiem - moni jest poważną odpowiedzialną matką i to nie na miejscu xD

- o tym że mam astygmatyzm bo się wstydzę tego a zresztą nawet nie byłam u okulisty

c1ick - 2017-06-23, 15:44

widzu napisał/a:
Wpisy nie muszą być ŚMIESZNE

a ja myślałem, że głównym zamysłem Czywieszże jest to, żeby bardziej bawiło, niż udzielało prawdziwych informacji o użytkownikach :??:

JankielKindybalista85 - 2017-06-23, 15:46

Barbra napisał/a:
ja mogę uzasadnić swoje wybory:

- większość "śmiesznych" "ciekawostek" związanych z hehe penisami bo nie są ani śmieszne ani ciekawostkami xD

- ciekawostki o ludziach którzy dawno tu nie byli i ledwo ich kojarzymy

- kima nie jest jedynym murzynem, bo smutne :cry:

- wszystko związane z tym którego imienia nie wolno wymawiać

- moni sypia z jankiem - moni jest poważną odpowiedzialną matką i to nie na miejscu xD

- o tym że mam astygmatyzm bo się wstydzę tego a zresztą nawet nie byłam u okulisty


Wszystko prócz ostatniego punktu. :troll:

[ Dodano: 2017-06-23, 15:49 ]
Właśnie się dowiedziałem że na liście jest wzmianka o tym, ze sobie krawat na chuju zawiązałem kiedyś i ja się pytam który izrode to dodał?!

ZSK - 2017-06-23, 16:02

Awatar wskazuje na to, że go na nim zostawiłeś xD

[ Dodano: 2017-06-23, 16:06 ]
Barbra napisał/a:
- ciekawostki o ludziach którzy dawno tu nie byli i ledwo ich kojarzymy


Czyli teksty o Incywindzie won :troll:

Barbra - 2017-06-23, 17:10

icywind nie spełnia warunku "już go nie kojarzymy"
Davos - 2017-06-23, 18:12

Antybristler napisał/a:
Najpierw dodajecie byle co, a potem usuwacie...
Jak dla mnie im więcej ciekawostek tym lepiej i już bym zostawił te stare w spokoju.


Tyle, że część wpisów już się kompletnie zdezaktualizowała i dotyczy osób, które już tu dawno nie zaglądają bądź sytuacji, o których mało kto pamięta. Mały update jest konieczny. Za to w zamian za wyrzucone wpisy możemy dodać trochę nowych (np. z tematu Czy wiesz że).

Szyszek - 2017-06-23, 18:25

Chyba zaznaczyłem z połowę tego, co było :troll:
widzu - 2017-06-23, 18:27

Szyszek, tylko 38% :-)
Szyszek - 2017-06-23, 18:52

Dlatego napisałem "chyba" :-)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group