To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Testy, Quizy - Jaka subkultura do Ciebie pasuje?

Love178 - 2017-06-01, 17:41

Okłady z piersi pięknych mężczyzn
Barbra - 2017-06-01, 18:33

dyniator napisał/a:
Kutwa co?!
Cytat:
Grunge’owiec
Nikt Cię nie rozumie - współczujemy. Znając życie, stanie się tak dopiero po Twojej śmierci. Pisz dalej melancholijne wiersze i miej Kurta w serduszku - to nic złego! Tak, wiemy - tak naprawdę pochodzisz z Seattle... Łap - oto koszula dla Ciebie!

Co to w ogóle jest? I kim jest kurt? Na imie dla zmyślonego przyjaciela to prędzej mi się Kurt z Xmenów skojarzył niż jakiś muzyk :haha:
Co to w ogóle za subkultura? I co to za koszula o.O
Obrazek


ty tak serio :??:

dyniator - 2017-06-01, 19:36

^Tak, serio serio. Wybacz, ale mieszkam w lesie, tu informacje docierają z opóźnieniem. Wiesz, gołębie pocztowe czasami zatrzymują się na ziarno trochę dłużej niż powinny. A później spasione lecą na raty.. i opóźnienie jest większe niż w PKP.
Nigdy jakoś specjalnie tymi subkulturami się nie interesowałem, w sumie dalej mnie nie interesują. O Kurcie słyszałem, ale też nigdy nie miałem ochoty do niego zajrzeć, zawsze wpadło coś lepszego do obczajenia. Nie wiem, np. anime :troll: :elf:

Lilith - 2017-06-01, 20:04

Cytat:
zawsze wpadło coś lepszego do obczajenia. Nie wiem, np. anime

:piwo:

widzu - 2017-06-01, 20:48

Gówno nie test, ale zabawny. :haha:
c1ick - 2017-06-01, 21:01

kruci, co tu się
Mistress9 - 2017-06-01, 21:49

Cytat:
Hipis
Kochasz wszystkich, niestety nie wszyscy kochają Ciebie... Kiedy tylko pojawia się moment, w którym jesteś przytomny, zakładasz na swoją szyję dzwoneczek i wybiegasz nago na ulicę krzycząc o wolnej kopulacji. A przynajmniej byś tak chciał. Życzymy Ci tego! Mamy dla Ciebie samochód do popatrzenia!

ZSK - 2017-06-04, 17:18

No kto by się spodziewał :D
Heavymetalowiec

Myślami ciągle jesteś w latach 80., nawet jeśli nie było Cię jeszcze wtedy na świecie. Splendor, groupies i grupa osób, którzy wiedzą jakich zespołów wolno, a jakich nie wolno słuchać (tylko 3 się liczą) - i jesteś w swoim żywiole. Zobacz, jakich mamy dla Ciebie kolegów!

KicerK - 2017-06-06, 00:34

grunge xDDDDDDDDDDD Wyszedł mi grunge xD
Ale te odpowiedzi to takie krindżowe że mam nieironiczne plany samobójcze xD



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group