To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Ciekawostki ze świata i kraju - Kto wygra we Francji?

Lilith - 2020-05-30, 23:49

WojtekVanHelsing napisał/a:
Uwierz mi, muzułmanie potrafią być bardzo spoko.

Niektórzy są spoko, inni są wybuchowi, jak to ludzie :troll:

WojtekVanHelsing - 2020-05-31, 00:15

Lilith, Mi facet z Iranu (neofita katolicki, ex-muzułmanin) zarzucał ekstremizm xD
Lilith - 2020-05-31, 00:30

WojtekVanHelsing, mi był swego czasu zarzucany konserwatyzm i bycie staroświecką, także spokojnie :D
krojechleb - 2020-05-31, 02:56

nie wątpię że ciapaki bywają spoko ale ja jestem islamofobem choć to jest negatywe określenie, raczej powinno być rozsądny. W końcu jak jakaś ideologia mówi że można mnie zajebać bo ja nie zamierzam być wyznawcą tej ideologii no to ja uważam że zamiast liści czy tam socjalistów powinni wisieć islamiści i jest między nami zachowana równowaga. I w ogóle śmieszne w chuj jest że na podrzędnym forum nie można sobie ustawić w awatarze wizerunku Hitrlera bo od razu się przyjebią o nazizm i faszyzm albo ziomek z klubu zażartuje sobie z innego ziomka z klubu https://www.sport.pl/pilk...l-z-kolegi.html i od razy wielki rasizm. Ale banda ciapatych brudasów wpełzająca do cywilizowanych krajów to spoko. Welcome refugees, fajnie że prowadzicie nieustającą wojnę w imię waszej ideologii od jakiś 1400 lat i zajebaliście z kilkaset milionów ludzi a i wasza ideologia jest kwintesencją tej tak zwanej mowy nienawiści, homofobia ksenofobia antysemityzm antychrześcijaństwo rasizm seksizm, to się ceni .
Ważne żeby walczyć z tymi 30 neonazistami bo chyba ich więcej nie ma. No w każdym razie jebnij se Wojtek te xd bo to przecież zabawne xD
No ale tak serio jakbym mógł zadecydować to na kraje islamskie leci napalm i wzdłuż ich mamy mur jak w Grze o Tron i Straż Nocną z minigunami którzy prują do każdego islamskiego ścierwa jakie przekroczy kreskę. Taka moja wizja idealnego cywilizowanego społeczeństwa

[ Dodano: 2020-05-31, 03:03 ]
a no i jeszcze ich ciapacka religia mói że można niewiernego zwodzić i robić w chuja więc powodzenia z tymi spoko ziomkami islamistami xD

macbed - 2020-05-31, 09:50

krojechleb napisał/a:
nie wątpię że ciapaki bywają spoko ale



Love178 - 2020-05-31, 09:52

Ta dupa ma jednocześnie włosy pod pachami i na dupie

[ Dodano: 2020-05-31, 09:53 ]
ZMIENIŁEŚ OBRAZEK I TERAZ MÓJ POST NIE MA SENSU

https://wheeler-centre-heracles.s3.amazonaws.com/wheeler-centre/assets/c6/025fc0463a11e5826ad51dba6103f6/not-racist-butt.png

macbed - 2020-05-31, 09:53

mogłaś nic nie dopisywać XDD
Love178 - 2020-05-31, 09:56

No mogłam, ale nie lubię jak jest zabawnie
krojechleb - 2020-05-31, 10:21

no z tym że nie wątpię to była taka ironia choć rzeczywiście w tekście nie wyczuwalna. Nie mam podstaw żeby twierdzić że wyznawca ideologi, której cechy już wymieniłęm może być spoko. Tak samo mam z neonazistami. Jak się dowiem że ktoś jest neonazistą to z góry mam negatywne emocje wobec niego
WojtekVanHelsing - 2020-05-31, 22:21

krojechleb napisał/a:
nie wątpię że ciapaki bywają spoko ale ja jestem islamofobem choć to jest negatywe określenie, raczej powinno być rozsądny. W końcu jak jakaś ideologia mówi że można mnie zajebać bo ja nie zamierzam być wyznawcą tej ideologii no to ja uważam że zamiast liści czy tam socjalistów powinni wisieć islamiści i jest między nami zachowana równowaga. I w ogóle śmieszne w chuj jest że na podrzędnym forum nie można sobie ustawić w awatarze wizerunku Hitrlera bo od razu się przyjebią o nazizm i faszyzm albo ziomek z klubu zażartuje sobie z innego ziomka z klubu https://www.sport.pl/pilk...l-z-kolegi.html i od razy wielki rasizm. Ale banda ciapatych brudasów wpełzająca do cywilizowanych krajów to spoko. Welcome refugees, fajnie że prowadzicie nieustającą wojnę w imię waszej ideologii od jakiś 1400 lat i zajebaliście z kilkaset milionów ludzi a i wasza ideologia jest kwintesencją tej tak zwanej mowy nienawiści, homofobia ksenofobia antysemityzm antychrześcijaństwo rasizm seksizm, to się ceni .
Ważne żeby walczyć z tymi 30 neonazistami bo chyba ich więcej nie ma. No w każdym razie jebnij se Wojtek te xd bo to przecież zabawne xD
No ale tak serio jakbym mógł zadecydować to na kraje islamskie leci napalm i wzdłuż ich mamy mur jak w Grze o Tron i Straż Nocną z minigunami którzy prują do każdego islamskiego ścierwa jakie przekroczy kreskę. Taka moja wizja idealnego cywilizowanego społeczeństwa

[ Dodano: 2020-05-31, 03:03 ]
a no i jeszcze ich ciapacka religia mói że można niewiernego zwodzić i robić w chuja więc powodzenia z tymi spoko ziomkami islamistami xD


krojechleb napisał/a:
no z tym że nie wątpię to była taka ironia choć rzeczywiście w tekście nie wyczuwalna. Nie mam podstaw żeby twierdzić że wyznawca ideologi, której cechy już wymieniłęm może być spoko. Tak samo mam z neonazistami. Jak się dowiem że ktoś jest neonazistą to z góry mam negatywne emocje wobec niego


Badź poważny.

Islam jest dość zróżnicowany - Turcy są w miare świeccy, a ogólnie duża część muzulmanów ma świadomość religijną na poziomie Polaków.
Część wyznań jest pokojowa nastawiona, islam to nie jest jednolita religia.

Sam islam był cywilizowany (na pewno dużo lepszy niż arabskie pogaństwo) do póki nie zdominował go fideizm był solidną konkurencją intelektualną dla katolickiej Europy.

Jakie kilkaset milionów ludzi - ani muzułmanie, ani inkwizycja, ani krzyżowcy nie zabili jakiejś tam wielkiej liczby ludzi, w XX w. przez ideologie (bękarty oświecenia, racjonalizmu, tryumfu rozumu nad zabobonem, mistycyzmem, religią itd) które zapisały się na czarnej karcie historii zgineło więcej ludzi niż przez wszystkie wojny religijne wcześniej.

Ja jako katolik mam oczywiście negatywny stosunek do islamu, ale to wcale nie znaczy, że należy nienawidzić jego wyznawców lub, że należy głosić nieprawdę.

krojechleb - 2020-06-01, 00:01

WojtekVanHelsing napisał/a:
Jakie kilkaset milionów ludzi - ani muzułmanie, ani inkwizycja, ani krzyżowcy nie zabili jakiejś tam wielkiej liczby ludzi, w XX w. przez ideologie (bękarty oświecenia, racjonalizmu, tryumfu rozumu nad zabobonem, mistycyzmem, religią itd) które zapisały się na czarnej karcie historii zgineło więcej ludzi niż przez wszystkie wojny religijne wcześniej.


https://es-la.facebook.com/cspi.polska/photos/politycznyislam-łzy-dżihadu-to-historia-podbojów-islamskich-historia-islamskiego/1687133691370942/

Więcej mi się szukać nie chce, możesz poszukać sam dokładniejszych informacji, są też książki Billa Warnera na ten temat
https://pl.wikipedia.org/wiki/Bill_Warner

[ Dodano: 2020-06-01, 00:02 ]
przekopiuj sobie linka bo się zepsuł

Moris299 - 2020-11-21, 19:05

Dead_Laugh napisał/a:
Macron wygra bo jest najlepszą opcją dla Francji w tym momencie. Le Pen jest zbyt powiązana z Rosją zresztą... nacjonalistka.


Jak tam najlepsza opcja dla francji?
Ludzie się burzą od dawna, żółtych kamizelek nie ubywa, ludziom żyje się coraz gorzej, Macron prowadzi Francję w ubóstwo a teraz jeszcze wprowadza zamordyzm żeby móc pałować strajkujących xD On się nawet nie kryje z tym i wprowadza ustawę która służy temu, żeby móc bezkarnie pałować niezadowolonych strajkujących xD


qtasiorro - 2020-11-21, 19:55

Czy w tym temacie można pośmiać się z najlepszej wersji Francji? To ja też chcę! Wiem, że staroć, ale śmieszny, a jeszcze się tu nie pojawił.

https://www.rmf24.pl/fakt...pol,nId,2609917

JankielKindybalista85 - 2020-11-21, 21:13

Wow. Śmieszek był przeciw Le Pen? Och, co za zaskoczenie. Ja byłem za.
icywind - 2020-11-21, 21:56

Wow. Jankiel był za Le Pen? Och, co za zaskoczenie. Ja byłem przeciw.
JankielKindybalista85 - 2020-11-21, 22:01

Dzień zaskoczeń.
Lilith - 2020-11-22, 00:29

Le Pen to taki trochę Marian Kowalski w spódnicy, tylko lepiej wykształcony.
Nadir - 2020-11-22, 00:46

Lilith napisał/a:
Le Pen to taki trochę Marian Kowalski w spódnicy, tylko lepiej wykształcony.

Rzeczywiście.

Lilith - 2020-11-22, 01:19

xDDDDDDDDDDDDDDDDDD
icywind - 2020-11-22, 01:35

I ta tapeta w książki :haha:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group