To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Poradniki - Jak być zabawnym - poradnik

Dead_Laugh - 2017-04-13, 19:19

Częściowo się odniosę. Patton Oswalt to świetny komik choć często niedoceniany. Może nawet za często. Większość osób nawet nie zna i nie wymieni więcej "aktorów komediowych" (nie nazwę ich nawet mianem aktora) niż Adam Sandler, Rob Schneider czy murzyn Eddie Murphy. Nie powiem, że są całkowiecie beznadziejni ale... Ale są. Sam sobie zadaję pytanie czy mam poczucie humoru czy może to zwyczajny dystans. Szczerze wątpie w swoją umiejętność bycia śmiesznym ale to akurat u mnie normalne ze wszystim. Raczej nie jestem. Ale tak samo nie mogę określić wszystkich innych moich talentów. W zasadzie to żadnych talentów według mnie samego nie mam. Key, to była jakaś tam dygresja teraz sedno wszystkiego. Dużo osób na siłę próbuję być śmiesznymi. Typu wychodzą im żarty ale tylko i wyłącznie w danym temacie np. Amy Schumer, która umie tylko i wyłącznie żartować z siebie i ze swojej waginy. Co po jakimś czasie robi się kurwa nieśmieszne. A niektórzy po prostu mają za mały dystatns do siebie i do tego co piszą i czasami skutkuje to tym, że leją z tego co piszą ale dla innych jest to kurwa nieśmieszne.
JankielKindybalista85 - 2017-04-13, 19:39

Dead_Laugh napisał/a:
Częściowo się odniosę. Patton Oswalt to świetny komik choć często niedoceniany. Może nawet za często. Większość osób nawet nie zna i nie wymieni więcej "aktorów komediowych" (nie nazwę ich nawet mianem aktora) niż Adam Sandler, Rob Schneider czy murzyn Eddie Murphy

Nic dziwnego, skoro - akurat mi zdecydowanie najbliższa - forma sztuki rozśmieszania jaką jest stand-up jest w Polsce praktycznie martwa i nieznana. Ale roasty, zazwyczaj na żenującym poziomie, się kurwa przyjeły. A Kabaret Koń Polski wciąż sprzedaje bilety. Taki kraj. Nadal 3/4 Polandii tkwi na poziomie jaki mogliśmy zobaczyć w "Śmiechu warte" czy "Maratonie uśmiechu" (tak się nazywał ten program prowadzony przez łysego Mariusza Czajkę, w którym randomy opowiadały czerstwe żarty z imienim u cioci Wiesi?) Super partia kurwo! A już ze śmianiem się z samych siebie, co jest kurwa podstawą humoru, jest u Polaków dramatycznie źle.

krojechleb - 2017-04-13, 20:05

JankielKindybalista85, jakby Ci gadanie wychodziło jak pisanie to mógłbyś w sumie spróbować sił na youtubie. Jak coś to Cię zasubskrybuję
widzu - 2017-04-13, 20:22

Już widzę ten kanał: Senior w Internetach TV :-D
Davos - 2017-04-13, 20:29

JankielKindybalista85 napisał/a:
Nadal 3/4 Polandii tkwi na poziomie jaki mogliśmy zobaczyć w "Śmiechu warte" czy "Maratonie uśmiechu" (tak się nazywał ten program prowadzony przez łysego Mariusza Czajkę, w którym randomy opowiadały czerstwe żarty z imienim u cioci Wiesi?)


Owszem. To były czasy... https://www.youtube.com/watch?v=JBtzmCV5Y-E :PP

JankielKindybalista85 - 2017-04-13, 21:16

widzu napisał/a:
Już widzę ten kanał: Senior w Internetach TV :-D

Jakbym umiał w techniczną stronę internetów, robienia filmików itd itp i miał do tego sprzęt to bym se jebnął kanał "strona 90 internetów" i robił śmieszno-"edukacyjne" filmiki o czasach sprzed ery fejsbuka itp. o których obecne dzieciaczki ledwo co wiedzą i to dla nich legendarna mroczna przeszłość, w ktrej jakim cudem można było żyć, mimo że sami jako mikro-dzieciaczki załapali się na te czasy. Kilka odcinków o nucie, odcinek o jakiejś kwestii technicznej, coś o kinie, coś o sporcie, coś o polityce (bo na przykład doskonale pamiętam czasy gdy terroryzm był sportem białych co dla ludzi ledwo pamiętających "najn ilewen" brzmi jak bajeczka.) itede itepe.

I jeśli content by był dobry to by były suby i wyświetlenia bo choćby w komentarzach pod nutą widać zapotrzebowanie "OMG, mam 14 lat i żałuję, że teraz nie ma takiej muzyki" pod piosenką do której pakowałem pannie łapę w majtki więc wcale nie jest taka kurwa stara! Więc dzieciaczki by oglądały a 30-40 latki w internetach tez by oglądały bo kurwa wspomnień czar. Albo by nie było bo takich rzeczy jest w necie od chuja. Nie wiem, nie siedzę mocno nawet w polskim jutubie a o zagranicznym nie wiem praktycznie nic.

Taki koncept. Kto chce niech se kurwa go weźmie za darmo i pozdrowienie dla Jankiela w napisach końcowych pierwszego odcinka. :troll:

SlownikOrtograficzny - 2017-04-13, 22:23

JankielKindybalista85 napisał/a:
"Maratonie uśmiechu" (tak się nazywał ten program prowadzony przez łysego Mariusza Czajkę, w którym randomy opowiadały czerstwe żarty z imienim u cioci Wiesi?)

he he he heeh

Oglądałbym taki kanał na tubie z jankielem

Moris299 - 2017-04-13, 22:25

Janek ja ci mogę wszystko zmonotwać, wystarczy, że nagrasz sam :PP
JankielKindybalista85 - 2017-04-13, 22:44

Na razie to sobie musze peceta kupić bo mi się tęskni do Eurpy Universalis IV. :haha:
Moris299 - 2017-04-14, 00:01

kup sobie jakies pudło używane za 400zł i sobie pograsz.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group