To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Sprawy związane z forum - Nabór na nowego Junior Admina

bartek82r - 2017-04-05, 22:32
Temat postu: Nabór na nowego Junior Admina
W temacie "poradnik poruszania się i wnikniecia w forum" napisałem:
Cytat:
To już nie do końca moja sprawa ale myślę że możecie założyć nowy temat i składać cv. Mówię całkiem serio. Powiedzmy że jedno przeslecie 2 rozne cv. Jedno jakieś smieszkowe A drugie całkiem poważne z wypunktowaniem dlaczego akurat Ty będziesz odpowiednią osobą na tym stanowisku.


No więc żeby tam nie spamowac w tamtym temacie zakładam nowy temat. Jak ktoś jest zainteresowany niech tutaj składa wspomniane cv


Powodzenia :piwo:

Dead_Laugh - 2017-04-05, 22:34

Wzór CV też dacie :v
bartek82r - 2017-04-05, 22:35

Wymyśl coś oryginalnego :PP
kotmaalealamakota - 2017-04-05, 22:38

:troll:
Zaknafein - 2017-04-05, 22:40

zgłaszam kandydaturę Barbuszki
albo Barbra albo nikt

krojechleb - 2017-04-05, 22:41

Ja składam.

Jak już będę częścią władzy to osty nawet za darmo będę wlepiać ale wymyślę powód, którego przeciętny użytkownik nie podważy, będę też użytkowników terroryzować w tematach ostami za offtop poprzedzając to zwykłym zwróceniem uwagi, będę też brał przykład z bardziej doświadczonych adminów zapamiętując przy tym jak postępować w chwilach gdy przeciętny użytkownik dokonuje zbrodni offtopu

Lilith - 2017-04-05, 22:41

Słyszałam kiedyś o gościu który starał się o jakąś posadę w Hollywood. Ale nie tak, że bardzo chciał dostać tę robotę, ale złożył tam cv. Wpadł na oryginalny pomysł napisania go... w wierszu.
No i za pomysłowość dostał pracę :)
Nie wiem, ile w tym prawdy, bo to tylko zasłyszana historyjka, jakich wiele.

ZSK - 2017-04-05, 22:42

Temat 3000. To znak.

Cytat:
albo Barbra albo nikt


Zatostuje swoje nudle i wchodzi bez kolejki. Na admina.

[ Dodano: 2017-04-05, 22:43 ]
W sensie nie dosłownie "na niego" ofc

bartek82r - 2017-04-05, 22:46

Ale to jest temat 2999

Temat 3000 mam zarezerwowany

Dead_Laugh - 2017-04-05, 22:47

Zgłośmy się wszyscy

Bytuję na forum dłużej w nocy niż Davos. Przed maturo nie ma co ale po to kto wie jak się życie skończy. Może wylądujecie w jednym wielkim łóżku razem ze mną. Ja spojrzę na każdego z was z przejęciem i pogłaskam po główce. Warny wlepię bo mój autorytet trzeba szanować. Z umiejętności praktycznych to potrwafię całkiem dobrze prowokować do gównoburz w których i tak później nie biorę udziału. Just kidding. Chyba tego nie robię. Nadargumentem jest to, że jestem w stanie wypieprzyć ludzi tak, aż umrą. Cenzopapowałbym was tak, że aż PiS by was nie poznał. No i ogólnie jestem miły i gładki.

kotmaalealamakota - 2017-04-05, 22:48

bartek82r, temat 3000 będzie brzmiał "Ala junior adminem" :roll:

a nie... to nie demoty... :(

widzu - 2017-04-05, 22:48

Wat xD
Zaknafein - 2017-04-05, 22:49

Lilith_Madness napisał/a:
Słyszałam kiedyś o gościu który starał się o jakąś posadę w Hollywood. Ale nie tak, że bardzo chciał dostać tę robotę, ale złożył tam cv. Wpadł na oryginalny pomysł napisania go... w wierszu.
No i za pomysłowość dostał pracę :)
Nie wiem, ile w tym prawdy, bo to tylko zasłyszana historyjka, jakich wiele.


nie cv tylko cover letter
ten gość to Robert Pirosh
i wysłał to w 1934, gdy mieszkał jeszcze w nowym jorku ale rzucił swoją dobrze płatną robotę bo chciał zostać scenarzystą w Hollywood

a treść listu była taka

Dear Sir:

I like words. I like fat buttery words, such as ooze, turpitude, glutinous, toady. I like solemn, angular, creaky words, such as straitlaced, cantankerous, pecunious, valedictory. I like spurious, black-is-white words, such as mortician, liquidate, tonsorial, demi-monde. I like suave "V" words, such as Svengali, svelte, bravura, verve. I like crunchy, brittle, crackly words, such as splinter, grapple, jostle, crusty. I like sullen, crabbed, scowling words, such as skulk, glower, scabby, churl. I like Oh-Heavens, my-gracious, land's-sake words, such as tricksy, tucker, genteel, horrid. I like elegant, flowery words, such as estivate, peregrinate, elysium, halcyon. I like wormy, squirmy, mealy words, such as crawl, blubber, squeal, drip. I like sniggly, chuckling words, such as cowlick, gurgle, bubble and burp.

I like the word screenwriter better than copywriter, so I decided to quit my job in a New York advertising agency and try my luck in Hollywood, but before taking the plunge I went to Europe for a year of study, contemplation and horsing around.

I have just returned and I still like words.

May I have a few with you?

Robert Pirosh
385 Madison Avenue
Room 610
New York
Eldorado 5-6024


a no i Robert był jednym ze scenarzystów do filmu Czarnoksiężnik z Krainy Oz (1939)

30 sec researchu i anegdotka już nie jest na poziomie zasłyszanej historyjki
pozdrawiam i polecam fiotr pronczewski

bartek82r - 2017-04-05, 22:51


Lilith - 2017-04-05, 22:52

Zaknafein napisał/a:
Lilith_Madness napisał/a:
Słyszałam kiedyś o gościu który starał się o jakąś posadę w Hollywood. Ale nie tak, że bardzo chciał dostać tę robotę, ale złożył tam cv. Wpadł na oryginalny pomysł napisania go... w wierszu.
No i za pomysłowość dostał pracę :)
Nie wiem, ile w tym prawdy, bo to tylko zasłyszana historyjka, jakich wiele.


nie cv tylko cover letter
ten gość to Robert Pirosh
i wysłał to w 1934, gdy mieszkał jeszcze w nowym jorku ale rzucił swoją dobrze płatną robotę bo chciał zostać scenarzystą w Hollywood

a treść listu była taka

Dear Sir:

I like words. I like fat buttery words, such as ooze, turpitude, glutinous, toady. I like solemn, angular, creaky words, such as straitlaced, cantankerous, pecunious, valedictory. I like spurious, black-is-white words, such as mortician, liquidate, tonsorial, demi-monde. I like suave "V" words, such as Svengali, svelte, bravura, verve. I like crunchy, brittle, crackly words, such as splinter, grapple, jostle, crusty. I like sullen, crabbed, scowling words, such as skulk, glower, scabby, churl. I like Oh-Heavens, my-gracious, land's-sake words, such as tricksy, tucker, genteel, horrid. I like elegant, flowery words, such as estivate, peregrinate, elysium, halcyon. I like wormy, squirmy, mealy words, such as crawl, blubber, squeal, drip. I like sniggly, chuckling words, such as cowlick, gurgle, bubble and burp.

I like the word screenwriter better than copywriter, so I decided to quit my job in a New York advertising agency and try my luck in Hollywood, but before taking the plunge I went to Europe for a year of study, contemplation and horsing around.

I have just returned and I still like words.

May I have a few with you?

Robert Pirosh
385 Madison Avenue
Room 610
New York
Eldorado 5-6024


a no i Robert był jednym ze scenarzystów do filmu Czarnoksiężnik z Krainy Oz (1939)

30 sec researchu i anegdotka już nie jest na poziomie zasłyszanej historyjki
pozdrawiam i polecam fiotr pronczewski

A więc to prawda. Cóż, ja to zasłyszałam dobre kilka lat temu, w takiej wersji, jak napisałam. Wiadomo, przekazywane z ust do ust, ktoś coś tam przekręcił, podkoloryzował, tak rodzi się plotka :)
Ale dzięki za research, Zak

widzu - 2017-04-05, 22:55

Ej, ale serio, za dużo tu spamu i nie wiadomo kto się zgłasza, a kto nie. :-D
Adijos - 2017-04-05, 22:57

Nie zgłaszam się.

Pozdrawiam serdecznie. :-)

Zaknafein - 2017-04-05, 23:01

widzu napisał/a:
Ej, ale serio, za dużo tu spamu i nie wiadomo kto się zgłasza, a kto nie. :-D


w sumie chciałbym zostać modem tylko dla koloru

zsk, da radę po znajomości?
przecież my praktycznie jak rodzina xD

kotmaalealamakota - 2017-04-05, 23:02

Zaknafein, w sumie przynajmniej szczerze :D
Głosuję na Zaka :haha:

widzu - 2017-04-05, 23:02

Zaknafein, przecież już kiedyś wygrałeś głosowanie na moda. I zrzekłeś się swojej funkcji na rzecz Słownika.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group