To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Rozmowy - Kącik babski

JankielKindybalista85 - 2020-06-28, 23:45

A Chodnikowemu polecam ten chiński dwuwiersz z czasów dynastii Sui:

Wilk nie może dać się uwiązać, nawet jedwabnym sznurkiem,
Bo zanim się zorientuje będzie już tylko burkiem.

[ Dodano: 2020-06-28, 23:46 ]
Nowa strono, ciebie to bym chętnie wypuścił na swobodę.

MsMadeleine - 2020-06-28, 23:56

Nie wiem, ale dzięki za uświadomienie :troll:

Hmm to zależy, jedni chcą dzieci inni nie. Ja zawsze chciałam. Marzy mi się dwójka <3

monjiczq - 2020-06-28, 23:58

Wyrazy spuczucia
Lilith - 2020-06-29, 00:11

Mi wystarczy, jak kot nie daje po nocach spać.
Mam tylko nadzieję Madlenko, że nie zdurniejesz jak te internetowe madki, bo szkoda byłoby Cię trochę :D

MsMadeleine - 2020-06-29, 00:24

Lilith, nie, to by było straszne :bag: :-D
ChodnikowyWilk - 2020-06-29, 00:28

Ja ze swej strony jestem jak najbardziej otwarty na taki temat, myślę że bombardowanie treściami anty-madkowymi, i antymacierzynskimi trochę skrzywia wam percepcję, tak samo jak tvpis Polakom.
monjiczq - 2020-06-29, 00:32

Dzidziusie są fajne
Ale tylko tak
Do 9 miesięcy Max
Później powinno się je oddawać do okna życia i za jakis czas odbierac spowrotem :troll:

Moris299 - 2020-06-29, 01:15

ChodnikowyWilk napisał/a:
Ja ze swej strony jestem jak najbardziej otwarty na taki temat, myślę że bombardowanie treściami anty-madkowymi, i antymacierzynskimi trochę skrzywia wam percepcję, tak samo jak tvpis Polakom.

no tak, ty masz doświadczenie w posiadaniu dziecka więc wiesz, że to nie takie straszne :spiew:

#team_antynatalizm

RudaMaupa - 2020-06-29, 06:49

Zabrzmiałeś jak stetryczały gnom, Moris. :troll:
To jest na porównywalnym poziomie, co wmawianie kobietom, że im się na pewno instynkt macierzyński obudzi, tylko że na drugim biegunie. :PP

#teamróbtacochceta

[ Dodano: 2020-06-29, 06:56 ]
ChodnikowyWilk napisał/a:
Ja ze swej strony jestem jak najbardziej otwarty na taki temat, myślę że bombardowanie treściami anty-madkowymi, i antymacierzynskimi trochę skrzywia wam percepcję, tak samo jak tvpis Polakom.

Ciekawe jaki będzie z Ciebie tata :brwi:

JankielKindybalista85 - 2020-06-29, 07:00

Bardzo dobry!🤗 Wilku to konkretny chłopak jest.
icywind - 2020-06-29, 09:27

xDDDDDD
Minuta ciszy dla wilka [*]

[ Dodano: 2020-06-29, 09:28 ]
ChodnikowyWilk napisał/a:
Ja ze swej strony jestem jak najbardziej otwarty na taki temat, myślę że bombardowanie treściami anty-madkowymi, i antymacierzynskimi trochę skrzywia wam percepcję, tak samo jak tvpis Polakom.

A może to wam skrzywiła propaganda dziecioróbstwa, bo chyba nie zaprzeczysz, że ona nie istnieje. Po co wam dzieciaki tak w ogóle? xD

[ Dodano: 2020-06-29, 09:29 ]
Poza tym jak będzie wyglądać krzyżówka żyrafy z wilkiem? Wilrafy? Żyrki? Mysleliście wy o tym?

JankielKindybalista85 - 2020-06-29, 11:13

Żyrka - słodkie imię dla córeczki. Chyba lepsze niż Wilrafa fifarafa.
Dead_Laugh - 2020-06-29, 11:37

RudaMaupa napisał/a:
Zabrzmiałeś jak stetryczały gnom, Moris.


RudaMaupa napisał/a:
To jest na porównywalnym poziomie, co wmawianie kobietom, że im się na pewno instynkt macierzyński obudzi, tylko że na drugim biegunie.


To. Dzieci to wiele kłopotu, ale i pewnie jakiś poziom pociechy. Po przerobieniu psychologii rozwoju człowieka powiem tylko, że śmiesznie się obserwowało bliźniaczki dizygotyczne kuzyna.

Jak ktoś jest gotowy i chce mieć dzieci to dobrze. Gorzej jak czuje obowiązek, nie ma wiedzy o prawidłowym używaniu antykoncepcji czy wierzy w metodę kalendarzyka, czy inne voodoo, które sprawia, że jest się w bardzo złej pozycji zarówno dla siebie jak i dla dziecka. Jeszcze gorzej, jak nie chce urodzić a musi z wielu czynników.

widzu - 2020-06-29, 11:43

forum.marudy.org
icywind - 2020-06-29, 12:18

Jak chcą i mają warunki to ich sprawa. Ja się tylko pytam po co? Dlaczego ktoś miałby chcieć czegoś takiego sobie robić z własnej nieprzymuszonej woli?
RudaMaupa - 2020-06-29, 12:28

Na przykład dlatego, że budzi się instynkt rodzicielski; już nie mówię o tym, że przedłużanie gatunku, czy raczej potrzeba przedłużania, nie jest niczym niezwykłym.

Dlaczego rozmawiamy o prawach do adopcji w różnych grupach, skoro nie wiadomo po co?

widzu - 2020-06-29, 12:34

icywind napisał/a:
Dlaczego ktoś miałby chcieć czegoś takiego sobie robić z własnej nieprzymuszonej woli?


No ja bym na przykład chciał, ale ja to nie mam własnych pasji i zainteresowań i całe życie podporządkowuje innym :P

Ale niestety raczej nie będę miał szansy, bo to tego trzeba dwóch osób :haha:

icywind - 2020-06-29, 13:01

Adoptuj
macbed - 2020-06-29, 13:02

RudaMaupa napisał/a:
przedłużanie gatunku

no niedługo będziemy mieć poważne problemy z tytułu przeludnienia więc tak średnio z tym xD

icywind - 2020-06-29, 13:02

RudaMaupa napisał/a:
Na przykład dlatego, że budzi się instynkt rodzicielski; już nie mówię o tym, że przedłużanie gatunku, czy raczej potrzeba przedłużania, nie jest niczym niezwykłym.

Dlaczego rozmawiamy o prawach do adopcji w różnych grupach, skoro nie wiadomo po co?

No nie, te dzieci już się urodziły i skoro ktoś z nieznanych mi powodów chce coś takiego sobie robić to niech adoptuje.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group