To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Ciekawostki ze świata i kraju - Myślałeś/aś, że po Nieb. Wielryb. nic cię już nie zaskoczy?

Barbra - 2017-04-04, 22:09

JankielKindybalista85 napisał/a:
Hindusi : Państwu już podziękujemy. Nawet biegać ani śpiewać jak choćby murzyni nie potraficie.

i kto wtedy będzie w tech supporcie ;/

Zaknafein - 2017-04-04, 22:22

Barbra napisał/a:
JankielKindybalista85 napisał/a:
Hindusi : Państwu już podziękujemy. Nawet biegać ani śpiewać jak choćby murzyni nie potraficie.

i kto wtedy będzie w tech supporcie ;/


ktoś kogo można zrozumieć gdy mówi po angielsku
no kurwa to zawsze największy koszmar jak dzwonię a na linii jakiś hindus
gorzej to już tylko szkota idzie zrozumieć

JankielKindybalista85 - 2017-04-04, 22:49

^
Przyjaciele, znajomi i kochanki z korpo potwierdzają. Sam nie mam pojęcia co szwargolą w necie hindusi mimo że potrafię zrozumieć nawet Szkotów. A to jest przecież angielszczyzna lvl japierdole.

Hindusy nie mają kurwa ani jednej, fizycznej, mentalnej, czy umysłowej cechy wartej zachowania. No nijak nie! Biali są inteligentnymi odkrywcami, żółci to pracowite i wytrwałe gjenjusze, czarni są silni fizycznie, szybcy, wytrzymali i muzykalni. Meksy i inne latino są zasadniczo ładne i sprytnie kombinują. Żydzi umiejo robic hajs jak nikt inny. Nawet kebaby przynajmniej robią dobre kebaby. A Hindusi? No kurwa nic! Nic! Jakby się nie starał coś znaleźć! Robić spiny o turban, wyglądać jak p tarzaniu w błocie choćby w najlepszych ciuchach, srać do rzeki, płodzić tabuny dzieciaków i ślepo czcić krowę mimo, że reszta świata ma już internet i mcdonaldy... bród, smród, gnój i chuj. Cały, najliczniejszy na świecie, kraj jak typowa patologiczna rodzina z bloku cudów w jakimś upadłym postpeerelowskim postprzemysłowym miasteczku. Czizus. Tylko albańczycy to gorsza swołocz.

widzu - 2017-04-04, 22:50

Albania nie istnieje. :fuckyou:
JankielKindybalista85 - 2017-04-04, 22:51

widzu napisał/a:
Albania nie istnieje. :fuckyou:

Tylko Widzu potrafi pomylić europejski kraj z własnym życiem towarzyskim.

Dead_Laugh - 2017-04-04, 22:52

Może Widzu nie uznaje Albanii za państwa. :spiew:
ZSK - 2017-04-04, 22:52

JankielKindybalista85 napisał/a:
czarni są silni fizycznie, szybcy, wytrzymali i muzykalni. Meksy i inne latino są zasadniczo ładne i sprytnie kombinują.


Czarni dobrze tańczo, a meksy mają wrodzone zdolności manualne.

widzu - 2017-04-04, 22:55

http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Albania
JankielKindybalista85 - 2017-04-04, 22:55

Meksy to zajebiście żołnierze bo na wojnie czasem trzeba przekroczyć jakąś granicę.
L - a - 2017-04-04, 22:56

JankielKindybalista85 napisał/a:
Hindusy nie mają kurwa ani jednej, fizycznej, mentalnej, czy umysłowej cechy wartej zachowania.

A bollywoodzki Krzysztof Krawczyk? :troll:


JankielKindybalista85 - 2017-04-04, 22:56

widzu napisał/a:
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Albania

Widzu, wiem ja pierdolę, ale to jest tak chujowe że idź już stąd w tej kwestii bo tu rozmawiamy o poważnych rzeczach jak eksterminacja narodu liczącego miliard trzysta milionów ludzi. :troll:

Lizka... wolę Zbyszka Wodeckiego. Tak wiem, w tej kwestii jestem na forum w dramatycznej mniejszości.

widzu - 2017-04-04, 23:00

JankielKindybalista85 napisał/a:
tu rozmawiamy o poważnych rzeczach jak eksterminacja narodu liczącego miliard trzysta milionów ludzi.


Tak, tak, wiem, pamiętam, zabijmy 1 300 000 000 Hindusów i jednego dentystę, czy coś takiego...

SlownikOrtograficzny - 2017-04-04, 23:02

JankielKindybalista85 napisał/a:
A Hindusi? No kurwa nic! Nic! Jakby się nie starał coś znaleźć!

ekhm :troll:


W sumie to Pakistan ma farta, że ich oddzielili. :-)

JankielKindybalista85 - 2017-04-04, 23:06

Słownik, powtórzę co kiedyś powiedziałem na szaucie: jeśli w ramach tego programu kosmicznego Hindusy dolecą na Tytana to się zesrają do płynącej tam rzeki metanu brudasy jebane.
ZSK - 2017-04-04, 23:13

Ale serio, jak tak można żyć. I to jeszcze w takim w miarę cywilizowanym kraju. Ja rozumiem srać pod siebie gdzieś w Afryce, jak jedyne co się widziało to swoja i sąsiada chatka z gówna, ale nie kuwa na asfaltowej ulicy, wśród internetu i współczesnych samochodów, w kraju, który posiad broń nuklearną i kupił Jaguara. No bulwa.
JankielKindybalista85 - 2017-04-04, 23:13

Ps. Love ma rację z tą moją manipulacją. Patrzcie gdzie doprowadziłem stopniowo i lekko, łatwo i bez sprzeciwów, temat o czymś zupełnie innym. :haha:
ZSK - 2017-04-04, 23:21

Ja tylko wyraziłem moje stałe zdanie na ten temat, wcześniej po prostu milczałem.
JankielKindybalista85 - 2017-04-04, 23:26

I tak od hejt stopu dostaniesz za współudział 5 lat. A ja to dożywocie. Za słowa i za to, że parę lewackich kurew po przeczytaniu takiego wątku by umarło z oburzenia. Nieumyślne spowodowanie śmierci aż się prosi żeby przyklepać...

Oby tak jak z cyganami nie wykryli sprawcy. :troll:

ZSK - 2017-04-04, 23:28

W każdym razie makowca z naczelnikiem wpierdalać nie będę
Davos - 2017-04-05, 01:44

JankielKindybalista85 napisał/a:
Hindusy nie mają kurwa ani jednej, fizycznej, mentalnej, czy umysłowej cechy wartej zachowania.


Tańczyć umieją :PP



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group