To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Sprawy związane z Mistrzowie.org - Zgłoś błąd na Mistrzowie.org

krojechleb - 2017-09-05, 21:35

to poważny problem
maxx92 - 2017-12-01, 11:14

Witam. Jest problem ze stroną główną i poczekalnią. W poczkekalni nie widać wrzuconych screenów.
widzu - 2017-12-01, 13:07

maxx92, witaj. Zgłosiliśmy już to do administracji strony mistrzowie.org.
Dziękujemy za informację i zachęcamy do dalszej aktywności :)

kajus44 - 2020-08-17, 14:05

Witam.
Mam nadzieję, że uczestnicy forum żyją jeszcze, chociaż widząc daty ostatnich postów, uuuuuu, czarno to widzę. Znaczy, afroamerykańsko.
Opisuję problem: przy próbie kliknięcia "dobre" pod zrzutem zazwyczaj wywala mnie do początku strony. Muszę kliknąć post i dopiero wtedy udaje mi się polubić czyjś obrazek. Czasami jest tak, że na pierwszej stronie przycisk "dobre" działa, ale już na drugiej nie. i przy powrocie na pierwszą już też jest spieprzone. Dzieje się to na FF, Chrome, w komputerze i telefonie. Więc to chyba coś w kodzie strony. Ostatnio przeglądałem mistrzów na przeglądarce Samsunga w A7, i udawało się kliknąć "dobre", już myślałem, że będę mógł szczęśliwie dawać ludziom radość, ale gdzie tam, po paru razach dzieje się to samo. podejrzewałem spiskowo, że przeglądarka rozpoznaje mnie że ja to ja. Ale to chyba ponadnaturalne przyczyny.
Drogim problemem jest to, że praktycznie za każdym wejściem na stronę wyskakuje pytanie o zgodę na te wszystkie badania i reklamy. kurwicy można dostać. Klikam zapisz, odrzuć wszystkie, jedynie nie klikałem zaakceptuj, ale podejrzewam, że działoby się to samo.
jełsi jest tu jeszcze ktoś, kto zna rozwiązania moich problemów - proszę o pomoc.
Szymek Tolec.

macbed - 2020-08-17, 14:11

cześć, jako forum mamy się dobrze, co miesiąc wpada kilka tysięcy postów, natomiast jest to miejsce niestety dawno przez bogów (adminów technicznych) zapomniane

w sumie dobra okazja żeby ich tu zaprosić i rozwiązać też parę problemów z phpBB by Pszemo

ZSK - 2020-08-17, 15:03

Dzięki za info, zgłoszenie przyjęte :git:

Zapraszamy przy okazji do zapoznania się z forum :piwo:

icywind - 2020-08-17, 17:11

macbed napisał/a:
rozwiązać też parę problemów z phpBB by Pszemo

:haha:

Całkiem_Dobry_Chłop - 2020-08-17, 17:37

kajus44 napisał/a:
Witam.
Drugim problemem jest to, że praktycznie za każdym wejściem na stronę wyskakuje pytanie o zgodę na te wszystkie badania i reklamy. kurwicy można dostać. Klikam zapisz, odrzuć wszystkie, jedynie nie klikałem zaakceptuj, ale podejrzewam, że działoby się to samo.
jełsi jest tu jeszcze ktoś, kto zna rozwiązania moich problemów - proszę o pomoc.
Szymek Tolec.


Kliknij, że wszystko akceptujesz to wtedy już nigdy więcej nie zobaczysz tego komunikatu.

macbed - 2020-08-17, 18:34

i przy okazji oddasz Monster Media Group swój adres zamieszkania i numer telefonu

;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group