To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Zapytaj usera - Zapytaj Pro

macbed - 2019-11-12, 18:52

ej ale serio o chuj chodziło z tym psem bo sam nie wiem
ProFace - 2019-11-12, 20:13

Wtedy tez nie wiedziałeś
macbed - 2019-11-12, 20:13

xD ok
Moris299 - 2020-11-12, 17:47

Jaki jest twój ulubiony jogurt?
icywind - 2023-01-11, 20:14

Była ciemna, deszczowa noc. Siedziałam przed ekranem komputera, przeglądając różne fora internetowe. Nagle moim oczom ukazał się profil użytkowniczki o pseudonimie "ProFace". Jej avatar przedstawiał tajemniczą, nieznajomą kobietę bez twarzy, przypominającą postać z popularnego mema Slendera.

Ciekawa jej tajemniczej natury, postanowiłam zadać jej pytanie: "ProFace, skąd pochodzisz i dlaczego wybrałaś taki dziwny pseudonim i awatar?".

ProFace odpowiedziała natychmiast. Jej głos był delikatny i przyjazny, zupełnie inny niż mogłaby sugerować jej przerażająca aparycja. "Cześć! Pochodzę z dalekiego kraju i zawsze byłam fascynująca tajemniczością Slendera. Stworzyłam taki awatar, ponieważ chciałam, aby ludzie skupiali się na moich postach, a nie na mojej twarzy."

Zaskoczona odpowiedzią, zapytałam dalej "A co z twoim hobby, widziałam, że oglądasz yaoi, co cię w nim fascynuje?".

ProFace zaśmiała się, "Uwielbiam Yaoi ponieważ uwielbiam przedstawienie relacji między mężczyznami, jest to dla mnie bardzo inspirujące i interesujące"

Rozmowa z ProFace okazała się bardzo interesująca i zaskakująca. Zrozumiałam, że ludzie nie zawsze są tym, za kogo się podają na internetowych forum, a każdy ma swoją własną historię. Czułam się zainspirowana i zmotywowana, by poznać więcej ciekawych osób w świecie online.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group