To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Gry i zabawy forumowe - Wasze przepowiednie na rok 2017

Lilith - 2017-01-15, 01:21

Davos napisał/a:
A na forum wrócą Zak, Jankiel, Brutalka, Moni, Murzyn i Icek

Zaczyna Ci się sprawdzać, proroku forumowy Ty! c;

Davos - 2017-01-15, 01:26

To akurat nie było trudne bo Zak, Jankiel i Moni często znikają i wracają :PP A Icka na pewno po wygaśnięciu bana będzie korciło, żeby chociaż tu zajrzeć, a jak już zajrzy to zostanie na dłużej (do momentu otrzymania następnego bana :PP ). Największe wątpliwości mam co do Bruti i Murzyna, ale liczę, że ta pierwsza mimo wszystko kiedyś tu wpadnie, a drugi da się przekonać do powrotu na forum. W końcu obydwoje odeszli przez Vidarra, a jego już na forum nie ma.
Ascara - 2017-01-15, 01:26

Davos napisał/a:
No i dołączy też do nas kilku nowych userów, którzy zostaną na dłużej.


[ Dodano: 2017-01-15, 01:29 ]
Davos, jeden/jedna z dawnych a już nieaktualnych stałych bywalców forum założyła konto w przeciągu ostatnich miesięcy (nie powiem dokładnie ilu, bo nie będę jej demaskować jeśli zechce zacząć się udzielać), ale na tym się skończyło. Źródło tej wiedzy - powiązane konta na Mistrzach.

Zaknafein - 2017-01-21, 04:00

Davos napisał/a:
W końcu obydwoje odeszli przez V - r, a jego już na forum nie ma.


?
?
?
?

przecież on nic Murzynowi nie zrobił, czemu wiecznie na tym forum ktoś puszcza jakąś plotkę i potem wszyscy w to wierzą
z bruti dokładnie nie pamiętam, jeżeli ktoś osobiście ją zapytał i odpisała, że przez niego to k ale mi się wydawało, że odeszła przez brak czasu jak przeprowadziła się do uk?
moze jeszcze ktos uwaza ze Janek przez wid ra odszedl? xD

widzu - 2017-01-21, 10:08

Mudżyn pewnego dnia zrobił :bye: i tyle, stwierdził, że chce zniknąć z sieci.

[ Dodano: 2017-01-21, 10:08 ]
Jeśli kiedyś będę mieć dzieci, i będą już na tyle duże, żeby obsługiwać neta, to też chyba nick zmieniam xDD

Mackers - 2017-01-21, 10:36

Ewentualnie nie mów im, że jesteś widzem.
widzu - 2017-01-21, 10:47

No ale na takim np: steamie musiałbym nick zmienić.

I login.

Fuck.

Ascara - 2017-01-21, 12:05

widzu napisał/a:
Jeśli kiedyś będę mieć dzieci


Mogłeś żart zakończyć na tym. :troll:

Mackers - 2017-01-21, 12:16

Nobodyv3 incoming
widzu - 2017-01-21, 12:23

Mackers, bez przesady, po prostu na co dzień będę posługiwać innym nickiem, a widzu będzie tylko tu. :P

[ Dodano: 2017-01-21, 12:23 ]
Ascara napisał/a:
widzu napisał/a:
Jeśli kiedyś będę mieć dzieci


Mogłeś żart zakończyć na tym. :troll:



:-)

Mańka - 2017-01-21, 12:42

Zaknafein napisał/a:
przecież on nic Murzynowi nie zrobił, czemu wiecznie na tym forum ktoś puszcza jakąś plotkę i potem wszyscy w to wierzą


Mi napisał w pw, że MIĘDZY INNYMI TO JEGO SPRAWKA, będę miała więcej czasu to znajdę jego wpis

Davos - 2017-01-21, 17:02

Zaknafein napisał/a:

przecież on nic Murzynowi nie zrobił, czemu wiecznie na tym forum ktoś puszcza jakąś plotkę i potem wszyscy w to wierzą


Może dlatego, że to nie była plotka? Tak się składa, że swego czasu wymieniłem z Murzynem trochę PW, gdy jeszcze był na forum. I wtedy mocno narzekał na Vid.arra, m.in. na to, co ten wrzucał w temacie "W górę serca". I zagroził, że jeśli nic się nie zmieni to on odejdzie z forum. Próbowaliśmy trochę przystopować Vida.rra, krótko był spokój, a potem ten ostatni znów zaczął ludzi obrażać i Murzyn się zwinął z forum.
Brutalka po przeprowadzce do UK faktycznie rzadziej wchodziła na forum, ale od czasu do czasu jednak tu zaglądała. A potem miała spinę z Vida.rrem, wygarnęła mu, że się mocno zmienił na gorsze i też już przestała tu wchodzić. A jestem na 100% pewny, że ktoś z forum wspominał, że Bruti napisała mu na fb czy gdzieś indziej, że odeszła m.in. przez niego.

Z Jankielem wiadomo, inna historia, ale swego czasu on też napisał mi na PW, że dziwi się naszej cierpliwości do Vida.rra bo gdyby on był adminem to już by dawno "zrobił z gościem porządek".

Zaknafein - 2017-01-21, 17:05

Davos napisał/a:
Tak się składa, że swego czasu wymieniłem z Murzynem trochę PW, gdy jeszcze był na forum. I wtedy mocno narzekał na Vid.arra, m.in. na to, co ten wrzucał w temacie "W górę serca". I zagroził, że jeśli nic się nie zmieni to on odejdzie z forum. Próbowaliśmy trochę przystopować Vida.rra, krótko był spokój, a potem ten ostatni znów zaczął ludzi obrażać i Murzyn się zwinął z forum.


skoro tak to ok, po prostu nigdy nie pokazał jakoś swojego niezadowolenia i nic bezpośrednio do niego nie napisał. poza tym miałem wrażenie, że poszedł bo czuł sie tutaj niedoceniony

Love178 - 2017-01-21, 17:48

Davos napisał/a:
dziwi się naszej cierpliwości do Vida.rra bo gdyby on był adminem to już by dawno "zrobił z gościem porządek".

Nom, tak by mu awatar blokował, że aż by portami trzęsło :troll:


widzu napisał/a:
Jeśli kiedyś będę mieć dzieci, i będą już na tyle duże, żeby obsługiwać neta, to też chyba nick zmieniam xDD

Wmów im, że jesteś Thelegend27 :P

Davos - 2017-01-21, 18:10

Widzu, lepiej się pozbądź slipów bo to Cię bardziej skompromituje w oczach dzieci niż nołlajfienie na forum :P
widzu - 2017-01-21, 18:14

Very zabawne.
ChodnikowyWilk - 2017-01-21, 18:16

Nie widzę nic zabawnego w skompronitiwanII się <emotka makersa z rozkladajacymi bezradnie rekami>
macbed - 2017-01-21, 18:16


Moris299 - 2017-01-21, 19:30

zak gówno wie a się mądruje :clap:
Zaknafein - 2017-01-21, 19:34

Moris299 napisał/a:
zak gówno wie a się mądruje :clap:


morys myslalem ze ci przeszla tendencja do bezsensownego dopierdalania sie

[ Dodano: 2017-01-21, 18:34 ]
dobrrze ze trzymasz forme to sie ceni



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group