To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Humor - Roast

Ascara - 2016-10-07, 16:06

Nie oglądałam tamtego Roastu jeszcze.

Swoją drogą pytanie spoza tematu - o co chodzi z tym, że niby Wojewódzki tego dilera sypnął? Tutaj wszyscy to mówią tak, jakby cała Polska o tym wiedziała, a ja nawet w sieci nie mogę znaleźć żadnej sugestii.

ChodnikowyWilk - 2016-10-07, 16:58

JankielKindybalista85 napisał/a:
Jak chcesz żartu w granicach polecam Koń Polski... Brrrrrr, aż ciarki przechodzą.


I pomyslec ze oni grają na największych kabaretonach w Polsce...

JankielKindybalista85 - 2016-10-07, 19:55

ChodnikowyWilk napisał/a:
JankielKindybalista85 napisał/a:
Jak chcesz żartu w granicach polecam Koń Polski... Brrrrrr, aż ciarki przechodzą.


I pomyslec ze oni grają na największych kabaretonach w Polsce...


Po prostu masakra. Chciałbym żeby był roast kabaretu Koń Polski! "Wiecie co jest zabawniejsze od kabaretu Koń Polski? Zbiorowy gwałt na twojej starej! No dobra, przesadziłem. Oba są równie nieśmieszne. Ale oglądanie Konia Polskiego boli bardziej."

Lilith - 2016-10-07, 20:45

Oglądał może ktoś na TVN roast Michała Szpaka?
W sumie poszło parę dobrych żartów, jak te o stanikach czy pomalowanych paznokciach, ale tak to takie było dogryzanie jak w podstawówce :D

KicerK - 2016-10-07, 21:32

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

[ Dodano: 2016-10-07, 21:33 ]
Pierwszy post

Davos - 2016-10-07, 22:28

Lilith, plz... Nie czytało się tematu od początku, co? :PP


JankielKindybalista85 napisał/a:
Jak chcesz żartu w granicach polecam Koń Polski... Brrrrrr, aż ciarki przechodzą. Nie zna granic ni kordonów żartu zew. A przynajmniej nie powinien znać. A w roascie sama idea zakłada właśnie przeczołganie obiektu.


Dokładnie :) Polityczną poprawność zostawmy dla kabaretów, a roasty niech będą maksymalnie wredne i chamskie :]

widzu - 2016-10-07, 23:36

A mi się podobało co odstawił Podsiadło u Wojewódzkiego:

https://www.youtube.com/watch?v=fFZiMF6Covw


Humor inteligentny, w ogóle cały styl mówienia, skarykaturował samego siebie co wyszło świetnie.

Nie było żadnych przesadnie ostrych słów, wyzwisk, ale były to docinki stonowane, które obrażają bardziej kontekstem niż mocą i wulgarnością. Jak dla mnie na plus. :git:

Lilith - 2016-10-08, 01:07

A mnie z kolei Podsiadło się średnio podobał, był taki... zbyt grzeczny. Jednak w roaście chodzi o to, by megadojebać. Tu nie było tego kopa. To brzmiało, jakby nieśmiały chłopak wyznał dziewczynie miłość, ale ostatecznie jej powiedział, że ją tylko lubi.

A co do tematu, czytałam. Tylko chciałam zapytać o opinie odnośnie roastu Szpaka. Tyle.

[ Dodano: 2016-10-08, 01:09 ]
Bo jednak ludzie pisali, że dawno się tak nie uśmiali. A jednak ja się aż tak nie uśmiałam, więc liczyłam na to, że ktoś podzieli moje zdanie.

Mackers - 2016-10-08, 09:42

Cudze chwalicie, forumowego nie znacie
http://forum.mistrzowie.org/viewforum.php?f=29

Szyszek - 2016-10-08, 11:42

widzu napisał/a:
A mi się podobało co odstawił Podsiadło u Wojewódzkiego:

https://www.youtube.com/watch?v=fFZiMF6Covw


Humor inteligentny, w ogóle cały styl mówienia, skarykaturował samego siebie co wyszło świetnie.

Nie było żadnych przesadnie ostrych słów, wyzwisk, ale były to docinki stonowane, które obrażają bardziej kontekstem niż mocą i wulgarnością. Jak dla mnie na plus. :git:


Już pisałem w tym temacie o Podsiadło :P

Ale zgodzę się, na plus :git:

Davos - 2016-10-08, 12:52

Mackers napisał/a:
Cudze chwalicie, forumowego nie znacie
http://forum.mistrzowie.org/viewforum.php?f=29


Plz

krojechleb - 2016-10-09, 13:14

https://www.youtube.com/watch?v=ZzOJLlb80gs ten występ jest dobry
Davos - 2016-10-09, 13:43

Rejent jest ogólnie niezły, na roaście Szpaka cisnął po Tadli i Urbańskim bez żadnych hamulców :]
ZSK - 2016-10-09, 14:26

A właśnie obejrzałem roast Szpakiry. No kilka tekstów było naprawdę dobrych. Ogólnie czego się spodziewać po tekstach nie-komików, ale całokształt jak na polskie warunki i gośći całkiem niezły. Przydałoby się więcej profesjonalistów. Rejent ładnie rozruszał towarzystwo, choć kilka razy chciał chyba na siłę i poszło w chamówę, tak mi się wydaje. A Tadla jest piękna, dziwiłem się, że nie ma do tego odniesień, natomiast sama chyba nieźle wybrnęła z tą krecią wstawką. Jak na kogoś kto nie ma z stand-upem nic wspólnego to nie najgorzej. (y)
Ascara - 2016-10-09, 15:52

Dla mnie Tadla baaaaaaaaaardzo słabo...

[ Dodano: 2016-10-09, 15:54 ]
A co do wyglądu - przypomina mi Żmudę-Trzebiatowską. W pierwszej chwili myślałam, że to ona. :D

JankielKindybalista85 - 2016-10-09, 15:56

Davos napisał/a:
Rejent jest ogólnie niezły

Ja tam wolę Cześnika.

ZróbmySobieKupę napisał/a:
A Tadla jest piękna

Krasnalica-krasawica i krasne ma lica. 8/10 chociaż naprawdę nie wiem co w sobie ma. Chociaż w sumie to wiem. Co mają wspólnego Beata Tadla i ogródek? Kret drąży w nich tunele.

Szyszek - 2016-10-09, 17:23

JankielKindybalista85 napisał/a:
Davos napisał/a:
Rejent jest ogólnie niezły

Ja tam wolę Cześnika.


Mocium panie.

Lilith - 2019-09-11, 14:09

Roast Charliego Sheena jest bardzo spoko. Oglądałam kilka razy. Spodziewałam się mocniejszych lunchów, ale przyjemnie się ogląda.

[ Dodano: 2019-09-11, 14:10 ]
Gurwa. Od roastów jest osobny temat, prawda? Jak tak, to niech któryś z miłościwie nam panujących przeniesie mój post

Ascara - 2020-01-23, 15:45

Lilith, już.

:haha:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group