To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Samopomoc - Problem z internetem, bluetoth i WIFI na Samsung GalaxyAce 4

WojtekVanHelsing - 2016-08-27, 01:36
Temat postu: Problem z internetem, bluetoth i WIFI na Samsung GalaxyAce 4
Otóż kiedyś miałem taki problem, że mój komputer nie wykrywał mojego telefonu, myślałem, że jest to spowodowane Windowsem XP który jest stary i kijowy, ale próbowałem na 3 innych komputer (gdzie byl ubuntu, Windows 7 i Windows 10) i też się nie chciało zgrać - Mysle, że z moim telefonem jest inny problem.

Otóż nagrałem pewien filmik dla koleżanki (41 minut, 940 MB) i muszę go dodać do internetu i jej go wysłać.

Internet działa bardzo wolno, nie chcą się dodawać filmiki majace 15 MB (podzieliłem na messengerze), pomyślałem, że pójdę do kolegi i udostepni mi WIFI jednak nie działa - mimo to w restauracji jednej wifi działało ale zbyt wolno by wiele zrobić. Dodam, że u kolegi wifi działa wszystkim innym.

Chciałem mu przesłać ten filmik przez bluetooth żeby on go wysłał, jednak na jakąś stronę typu megawrzuta, ale przez bluetooth wrzuca sie baaardzo wolno (po około minucie pisało 1%) a powinno (według mojego kolegi) dużo szybciej.

Po tym jak z kolegą to próbowałem zrobić... kompletnie znikł mi internet :) Dzwonić i wysyłać SMS mogę, ale pisze mi, że jestem offline XD jak próbuje połączyć sięz internetem.

To jest tragedia, a przywrócenie ustawień fabrycznych nie wchodzi w gre bo usunąłbym ten filmik a jest mi on niezbedny.

Pomóżcie kurwa prosze bo jak wyśle koleżance ten filmik to moze ją wyrwę, jak widac sprawa wagi panstwowej jesli nie miedzynarodowej, miedzygalaktycznej, miedzywymiarowej...

Moris299 - 2016-08-27, 02:07

Masz jakąś kartę pamięci? Możesz wrzucić ten film na kartę pamięci i dać komuś kartę żeby on zgrał przez kabel usb.
Bluetooth niestety działa tak wolno więc to jest jakaś opcja ale wymaga sporo
Jeśli by ci cierpliwości się udało odzyskać gdzieś WiFi czy internet to spróbuj wrzucić na chmurę np.. Dropbox

Dead_Laugh - 2016-08-27, 10:27

Widzę tylko jedno rozwiązanie. Karta pamięci + czytnik kart pamięci i już gotowe.
WojtekVanHelsing - 2016-08-27, 11:11

Moris299, Wlasnie nie mam, ale dzisiaj ide do kolezanki ktora ma i ona ma mi ten filmik wrzucic na jakas stronke i dac link...

No ale wkurwiony jestem bo nie mam neta itd i nie wiem co z tym zrobic XD

Dead_Laugh - 2016-08-27, 11:18

Ile masz pieniędzy przy sobie? Bardzo ci na niej zależy? Karta SD 2GB kosztuje 20 zł, czytnik do 40 zł. Kupujesz, idziesz z pianą na ustach do koleżanki i już love story. A przynajmniej według Ciebie :D
Moris299 - 2016-08-27, 11:50

Co
Czytnik 40 zl?
Taki czytnik można kupić za 10zl

[ Dodano: 2016-08-27, 12:53 ]
Chociażby taka esperanza

https://mediamarkt.pl/komputery-i-tablety/czytnik-esperanza-ea134b

Dead_Laugh - 2016-08-27, 11:55

Magiczne słowo "do 40 zł"

:patyk:

macbed - 2016-08-27, 12:11

Cytat:
Co
Czytnik 40 zl?
Taki czytnik można kupić za 10zl

W każdym sklepie z czytnikami

WojtekVanHelsing - 2016-08-27, 13:16

najblizszy sklep gdzie moge to dostac jest 35 km ode mnie, matka mnie nie podwiezie bo jest na mnie wkurwiona, autobusow w weekendy tam nie ma... kicha.
Dead_Laugh - 2016-08-27, 13:19

Ouch. No to koleżanka pożyczy i YOLO


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group