To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Archiwum - Jeden wielki offtop v.3

widzu - 2017-05-25, 18:51

Zakazać 22 dnia miesiąca.
Moris299 - 2017-05-25, 19:29

:clap:

[ Dodano: 2017-05-25, 19:29 ]
wreszcie skuteczny sposób walki z terroryzmem

widzu - 2017-05-25, 21:40


Mańka - 2017-05-25, 21:46

krojechleb napisał/a:
Porubstwo ( o tutaj macie https://dobryslownik.pl/slowo/porubstwo/128398/0/6739/) to rozwiązłość seksualna. Poróbstwo ( o tu http://definicja.net/co-to-znaczy-Poróbstwo) to też rozwiązłość seksualna.
Możecie też wpisać sobie obie wersje tutaj http://sjp.pl

Porubstwo/poróbstwo to jakieś nadsłowo, które za nic ma sobie ortografię??? Jest w ogóle takie zjawisko w j. polskim czy to jakiś błąd?? Bo nie wiem czy taki ze mnie ciemniak i nie potrafię nic znaleźć czy niczego o tym nie ma nigdzie a tu są grammar nazi to może coś ktoś wie???


Co to kurwa są za źródła??? xDDDD
TYLE RAZY PISAŁAM, ALE PRZYPOMNĘ JESZCZE RAZ: sprawdzajcie na legitnych stronkach :P a nie guwniane sjp.peel czy inne najleprze suowniki, gdzie każdy może sobie wpisać co chce!

Ale z tego, co widzę Clicku się pofatygował i sprawdził na legitnej sjp.pwn.pl
:piwo: :piwo: :piwo:

Od siebie mogę dodać pokrótce, że z [u] wyglądało tak, że wyróżniano twarde "o" i miękkie "o", które zapisywano z kreską nad literą. Z czasem to wszystko ewoluowało i "ó" fonetycznie jest tożsame z "u". Ale przecież nie będę wam robiła wykładów z gramatyki historycznej, bo kogo to interesuje :troll:

Moris299 - 2017-05-25, 22:05

czyli w sumie nadal nie wiem jak się powinno pisać
Mańka - 2017-05-25, 22:30

Porubstwo
Davos - 2017-05-26, 00:44

Moris299 napisał/a:
Pszypadek?
Cytat:
22 maja odbył się ostatni zamach w Manchesterze. Zaledwie dwa miesiące wcześniej, 22 marca, na Moście Westminsterskim napastnik wjechał w tłum, w wyniku czego zginęło sześć osób. W ubiegłym roku dwa zamachy miały miejsce 22 marca i 22 lipca. W marcu doszło do trzech ataków w Belgii, w wyniku czego zginęły 32 osoby. Z kolei w lipcu w Monachium dziewięć osób zginęło po tym, jak w centrum handlowym napastnik otworzył ogień do ludzi.
Pamiętny brytyjski zamach, w którym dwóch sprawców z okrzykiem „Allahu Akbar” zamordowało żołnierza odcinając mu głowę maczetą odbył się 22 maja 2013 roku. Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze 22 lipiec 2011 roku, kiedy to najpierw przed biurem Jensa Stoltenberga w Oslo doszło do eksplozji, w wyniku której zginęło osiem osób, a następnie miała miejsce masakra na wyspie Utoya, gdzie Anders Breivik otworzył ogień do ludzi. Zginęło 69 osób.



Jeszcze 22 lipca 1944. Też wyjątkowo paskudny dzień.

SlownikOrtograficzny - 2017-05-26, 13:21

^

zawsze gniję ze słowa "wyzwolenia" ilekroć to widzę

JankielKindybalista85 - 2017-05-26, 21:25

Moris sprawa techniczna do twojego urodzinowego panelu. Dane w nim zawarte widać jeszcze przed zalogowaniem się. Wystarczy wejść na stronkę. No a to jest trochu niefajne. Tyle się na forum otrzęśliśmy wszyscy zbiorowo dupami na temat ochrony naszych wszelkich danych, jakieś kluby, jakieś tajne tematy, offtopy ukryte, bla bla bla a tu dosyć interesująca informacja jak urodziny jest dostępna od kopa dla każdego przypadkowego przechodnia. Mnie to tam w sumie wali ale ktoś może być nieutulony w żalu i strachu (jak Barbuszka o wszystko, co w internetach :troll: ) że jego data urodzin jest podana na tacy. Zatem sugerowałbym poprawkę, jeśli jest możliwa.



Z ogłoszeń parafialnych: pierwszy dzień beerfestivalu, na który popędziłem od razu po pracy bardzo przyjemny. Kilka fajnych piwek się wyczaiło. Zaczęło padać (i ja tez zacząłem) więc na dziś wystarczy. Jutro degustacja od 16tej do oporu. W każdym razie gwiazdą dnia było pywo smakowe "Tango z Mango" - smakuje znośnie jak na "wynalazek", mam zajebistą nazwę i jest rewelacyjną opcją na popołudnie, kiedy masz wielkiego smaka coś chlapnąć ale wiesz, że wieczorem przychodzi dziewczyna i na pewno skończy się połykiem. Polecam. Od dziś moje drugie - po tym: https://www.youtube.com/watch?v=83RYA4gYqYU - ulubione tango! :git:

Moris299 - 2017-05-26, 21:48

Wiesz, na poprzednim forum aaf wszystko tez było widoczne dla każdego ale jeśli chcecie to mogę to zmienić

w ogóle teraz zajerzałem i widzę, że lordi hati też ma dzisiaj urodzinki, dodam do skryptu

Szyszek - 2017-05-26, 22:00

Niby i tak Lord Hati i tak nie wchodzi... ale właściwie to z jej strony po raz pierwszy pojawiła się na forum buła :I
Davos - 2017-05-26, 22:04

Moris299 napisał/a:
w ogóle teraz zajerzałem i widzę, że lordi hati też ma dzisiaj urodzinki, dodam do skryptu


Możesz dodać, aczkolwiek ona już pewnie od dawna nie żyje.

Moris299 - 2017-05-27, 11:46

;)
Ismailes - 2017-05-28, 10:58

Kurwa jestem piękny i chuj :bag:
Nadir - 2017-05-28, 12:47

Ismailes napisał/a:
Kurwa jestem chuj :bag:

Ismailes - 2017-05-28, 12:50

Nadir, Ty Ty Ty w sumie racja :D :bag:
ChodnikowyWilk - 2017-05-30, 21:02





Zaknafein - 2017-05-30, 21:04

ale ze mamy znaleźć jakieś roznice na tych obrazkach czy co

ja ślepy się robię powoli

albo Ty Wilku jakiś enigmatyczny ostatnio

Moris299 - 2017-05-30, 21:05

Zaknafein napisał/a:
ale ze mamy znaleźć jakieś roznice na tych obrazkach czy co

ja ślepy się robię powoli

albo Ty Wilku jakiś enigmatyczny ostatnio



JankielKindybalista85 - 2017-05-30, 21:06

Wilku próbuje powtórzyć sukces fanpejdża "To samo zdjęcie Bogusława Lindy codziennie."


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group