To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Z życia forum - Ban Icywinda

V - r - 2016-08-04, 23:59

Tylko po to, żeby zapoznał się z moim walcem, a nie mam walca.
Szyszek - 2016-08-05, 00:17

V - r napisał/a:
Tylko po to, żeby zapoznał się z moim walcem



V - r - 2016-08-05, 00:19


Davos - 2016-08-05, 00:20



[ Dodano: 2016-08-05, 00:20 ]
No dobra, czas powoli kończyć offtopa :PP

bartek82r - 2016-08-05, 11:10

Wracając do tematu Icywinda (wydzieliłem osobny temat) to nie jest tak, że miał 45 ostów więc dostał bana. Gdyby tak było to Moris musiałby dostać trzy razy krótszego bana.

Icywind dostał bana za NOTORYCZNE, UCIĄŻLIWE DZIAŁANIA, które skutkowały m.in zawieszaniem się forum. Za BEZCZELNE DOSZUKIWANIE SIĘ BŁĘDÓW W SKRYPCIE FORUM ORAZ W REGULAMINIE.

Pierwszy z brzegu przykład:
http://forum.mistrzowie.o...p=263390#263390

Ktoś napisze, że trzeba karać ostem i będzie spokój. W sumie racja, ale ileż można... :roll: Był ostrzegany (i to nie raz) że ma ostatnią szansę, a jednak nie potrafił jej wykorzystać. I tym razem również nie dostał perm bana (a w końcu powinien był go dostać) Wróci za rok, więc zobaczymy czy zmądrzeje do tego czasu. Jeśli tak to ok, jeśli nie to z góry zaznaczam, że następnym razem dostanie perm bana.

Też lubię Icywinda, ale na takie zachowanie nie możemy sobie pozwolić. Każdy z nas potrafi się zachować i uszanować to forum, ale jak widać zdarzają się wyjątki...

JankielKindybalista85 napisał/a:
ALE przy okazji szerszy problem: nie kumam w sumie strategii, że jak jeden użytkownik znajdzie jakiś patent, żeby jakąs opcją robić dymy to się te opcję wyłącza. Nie wiem czym działał icek, nie znam się, nie używam ale np. akcja z tym, że przez jednego jedynego Morisa wyłączyliście usuwanie postów wszystkim jest dla mnie mega chujowa. Włączyć wszystko a jak ktoś robi tym gwno to karać bez litości. Tego kogoś, nie wszystkich brakiem dostępu do narzędzia. Niniejszym wnoszę o natychmiastowe przywrócenie możliwości kasowania swoich postów oraz wszelkich innych hatemelelemów czy czego tam czego używał icek i inni.


Też uważam że to wyłącznie jest bez sensu, ale przecież nikt z nas nie jest w stanie siedzieć na forum przez 24 godziny na dobę, tylko po to żeby pilnować troli takich jak Icywind i sprawdzać czy znowy czegoś nie rozwala na forum.
I myśle że teraz jest doskonała okazja, żeby włączyć te opcje bez obaw, że ktoś z nas użyje ich działając na szkodę forum. Zatem zostają one włączone i korzystajmy z nich tak jak należy, zgodnie z ich przeznaczeniem oraz z umiarem, żeby nie robić syfu na forum.

Davos napisał/a:
Owszem. Szyszek dziś napisał posta w nocnych markach ok. 10 rano, bo się zapomniał. A Icek celowo pisał tam posty w dzień, żeby prowokować. Gdyby dozwolone godziny pisania były np. 8-24, Icek pisałby tam w nocy.


Temat wałkowany ileś razy :roll:
Zakładając temat "Nocne Marki" chcieliście żeby temat był tylko do pisania w nocy. Ustaliliście godziny w których można pisać i SAMI USTALILIŚCIE że za pisanie w innych godzinach będzie ostrzeżenie. A teraz jest gównoburza (/_-)
Nie narzekajcie że dajemy osty bo takie dostaliśmy od Was wytyczne. Nie chcecie żeby karać ostami, to znieście ten zakaz.

macbed - 2016-08-05, 12:22

Jestem poważnym administratorem, to forum jest poważne
krojechleb - 2016-08-05, 12:23

czy dostane 2 osty za wrzucenie gołej baby do nocnych marek w dzień???
Nadir - 2016-08-05, 12:26

krojechleb, dorzuć w poście funkcję you i zarobisz zakaz pisania za jednym postem. ;)
krojechleb - 2016-08-05, 12:29

byłby hat-trick;)
Davos - 2016-08-05, 12:50

Thug life.
Ascara - 2016-08-05, 14:08

JankielKindybalista85 napisał/a:
Ja tam mówię: nie wiem, nie znam się, nie orientuję się. Będzie icek to będzie, nie będzie to nie będzie.

ALE przy okazji szerszy problem: nie kumam w sumie strategii, że jak jeden użytkownik znajdzie jakiś patent, żeby jakąs opcją robić dymy to się te opcję wyłącza. Nie wiem czym działał icek, nie znam się, nie używam ale np. akcja z tym, że przez jednego jedynego Morisa wyłączyliście usuwanie postów wszystkim jest dla mnie mega chujowa. Włączyć wszystko a jak ktoś robi tym gwno to karać bez litości. Tego kogoś, nie wszystkich brakiem dostępu do narzędzia. Niniejszym wnoszę o natychmiastowe przywrócenie możliwości kasowania swoich postów oraz wszelkich innych hatemelelemów czy czego tam czego używał icek i inni.


Piwko dla tego pana! :piwo:

Barbra - 2016-08-05, 16:17

ehh jak ktoś znajdzie błędy w zabezpieczeniach fejsa albo strony jakiegoś banku to dostaje grube hajsy

a icy osty ;___;

V - r - 2016-08-05, 16:19

Barbra napisał/a:
ehh jak ktoś znajdzie błędy w zabezpieczeniach fejsa albo strony jakiegoś banku to dostaje grube hajsy

a icy osty ;___;


To jest ostracyzm.

ChodnikowyWilk - 2016-08-05, 16:24

hehehehe
Szyszek - 2016-08-05, 16:36

Barbra napisał/a:
ehh jak ktoś znajdzie błędy w zabezpieczeniach fejsa albo strony jakiegoś banku to dostaje grube hajsy

a icy osty ;___;


Wniosek: Icek wraz z banem powinien dostać porządną sumkę pieniężną od administracji :troll:

V - r - 2016-08-05, 16:39

Szyszek napisał/a:
wraz


Zamiast*

bartek82r - 2016-08-05, 16:48

Szyszek napisał/a:
Barbra napisał/a:
ehh jak ktoś znajdzie błędy w zabezpieczeniach fejsa albo strony jakiegoś banku to dostaje grube hajsy

a icy osty ;___;


Wniosek: Icek wraz z banem powinien dostać porządną sumkę pieniężną od administracji :troll:



@icywind: przelew już poszedł




JankielKindybalista85 - 2016-08-05, 17:34

NO I KURWA ZNOWU MOŻNA KASOWAĆ POSTY! I prawidłowo i ja nie mam w tym temacie nic więcej do powiedzenia.
ZSK - 2016-08-05, 19:14

Incemu polecam założyć fake konto w stylu krewnego, na którym dla odmiany będzie przestrzegającym zasad, prawicowym katolikiem kochającym Windowsa :D

#freethenipple #freetheicy #dobrzemutak #trochezadługitenban #incywróc #incyincynigdywincy

Dzięki za możliwość kasowania postów :piwo: Incy poświęcił się w słusznej sprawie :D

Love178 - 2016-08-05, 19:19

ZróbmySobieKupę napisał/a:
#incyincynigdywincy

tym wygrałeś xD



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group