To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Z życia forum - Ban Icywinda

Mańka - 2016-08-04, 21:18

Na pewno nie ja. Spokój kurwa cały rok <3
Adijos - 2016-08-04, 21:18

To nie jest tak, że Incek jest jakiś zły. Incek to spoko królowa lodu, ale to w jaki sposób trolluje naprawdę utrudnia czasami korzystanie z forum, ma zapędy destrukcyjne. Prywatnie nic do niego nie mam, ale czasami przegina na forum.
Love178 - 2016-08-04, 21:18

Ej, ja też lubię osobiście Icka i będę za nim tęsknić przez ten rok, ale serio, widząc, że uważacie, że Bartek się zasugerował tylko surową cyferką przy dotychczasowych warnach oraz zachowywanie się, jakby spamu, który codziennie produkował i który administracja musiała na nowo sprzątać, notoryczne niedostosywanie się do stawianych mu warunków i drwienie sobie z administracji nigdy nie istniały, czuję się jakbyście się zarejestrowali na forum wczoraj :|
V - r - 2016-08-04, 21:23

А мне похуй, to tylko jakiś ludzik z internetu :troll:
Adijos - 2016-08-04, 21:31

Wystarczy spojrzeć na stanowiska osób i ich daty dołączenia do forum :hm?:
Nadir - 2016-08-04, 21:35

Forum bez Icka to jak Davos bez kiltu. #FreeIncy
Z kim ja teraz będę pisać w temacie o magicznych chłopcach? :cry:

Szyszek - 2016-08-04, 21:53

WojtekVanHelsing napisał/a:
To forum rozgałęzia sie na wszystkie grupy społeczne, milo niestety odszedł wiec stracilismy radykalnego bolszewika, wiec skrajnie lewicowo-liberalny typek jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania organizmu forum..


Świetny argument.

Chyba że ja stanę się skrajnie lewicowo-liberalnym typkiem, ale taka transformacja musiałaby u mnie nieco potrwać :troll:

V - r - 2016-08-04, 21:59

Ja jestem dość blisko.
Szyszek - 2016-08-04, 22:03

Ja też. Ale do skrajności jednak mi wciąż brakuje, a taka transformacja nawet na niewielki "dystans" też z dnia na dzień się nie odbywa :P
Love178 - 2016-08-04, 22:27

Nie martwcie się, według miernika wojtka jesteście dużo bardziej przesunięci na lewo niż Wam się wydaje :P
JankielKindybalista85 - 2016-08-04, 22:37

Ja tam mówię: nie wiem, nie znam się, nie orientuję się. Będzie icek to będzie, nie będzie to nie będzie.

ALE przy okazji szerszy problem: nie kumam w sumie strategii, że jak jeden użytkownik znajdzie jakiś patent, żeby jakąs opcją robić dymy to się te opcję wyłącza. Nie wiem czym działał icek, nie znam się, nie używam ale np. akcja z tym, że przez jednego jedynego Morisa wyłączyliście usuwanie postów wszystkim jest dla mnie mega chujowa. Włączyć wszystko a jak ktoś robi tym gwno to karać bez litości. Tego kogoś, nie wszystkich brakiem dostępu do narzędzia. Niniejszym wnoszę o natychmiastowe przywrócenie możliwości kasowania swoich postów oraz wszelkich innych hatemelelemów czy czego tam czego używał icek i inni.

V - r - 2016-08-04, 22:40

Kasowanie postów jak najbardziej (i zaległy ban dla morisa za to odpierdalanie :troll: ), HujTML nie, bo znowu będą srać embedami.
JankielKindybalista85 - 2016-08-04, 22:42

Czym?

(ej, ja poważnie wciąz nie wiem o co była afera i 3-dniowa dyskusja na kilka stron w którymś z tematów)

V - r - 2016-08-04, 22:43

Okienkami z jutuba, które spowalniają działanie strony.
JankielKindybalista85 - 2016-08-04, 22:45

No, i jak do mnie mówisz po polsku i prostemi słowy to rozumiem.

Chcę skasować tego posta. Dawać mnie taką mozliwość! Nie ma najmniejszego powodu bym miał cierpieć za jednego Morisa.

Mańka - 2016-08-04, 22:45

Czy coś tu było? :troll:
Szyszek - 2016-08-04, 22:50

Love178 napisał/a:
Nie martwcie się, według miernika wojtka jesteście dużo bardziej przesunięci na lewo niż Wam się wydaje :P


Nie wiem, czemu, ale jakoś ten fakt mnie bardzo cieszy :D

V - r - 2016-08-04, 22:51

Bo jak korwinista się z Tobą nie zgadza, to znaczy, że nie jesteś debilem ze stuleją.
Davos - 2016-08-04, 23:23

Nadir napisał/a:
Forum bez Icka to jak Davos bez kiltu. #FreeIncy


W takim razie zamieniam kilt na spodnie.

Sorry, ale Icek dostawał już szanse i to wielokrotnie. I za każdym razem schemat był ten sam: dostawał osty/bany, po jakimś czasie wracał na forum, przez dzień albo dwa był spokój, a za chwilę zaczynał się trolling. I tak w kółko. Spam, zakładanie mnóstwa gównotematów, rozwalanie forum kilometrowymi postami (to, co ostatnio zrobił, to nie była jego jednorazowa akcja bo ja sam usuwałem podobne posty/tematy co najmniej kilka razy. A że robiłem to na bieżąco to mogliście niektórych z nich nawet nie widziec. Ale one tam były), CELOWE pisanie w nocnych markach w dzień i obrażanie się, że dostaje za to osty, notoryczne wstawianie gifów w avki i sygny... Można by tak jeszcze sporo wymieniać. Może dla takiej Barbry to było fajne bo "Icek taki zabawny, trolluje gupich adminów i w ogóle coś sie dzieje, lol", ale dla nas była to czasochłonna i upierdliwa robota w postaci każdorazowego usuwania skutków tego trollingu. Nie działały upomnienia słowne, osty czy bany miesięczne, no to się w końcu Icek dorobił osta rocznego. Niech teraz pije piwo, którego nawarzył.

Mackers - 2016-08-04, 23:27

Davos napisał/a:
CELOWE pisanie w nocnych markach w dzień



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group