To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Z życia forum - Ban Icywinda

Mackers - 2016-08-04, 19:53

Czy ten spam textcolorizerem był tylko w temacie z wolnymi markami?
JankielKindybalista85 - 2016-08-04, 19:56

Aaaaa... Czyli Icek robił jakieś informatyczne gunwo dla mnie niczym nie różniące się od magii więc nawet nie skumałem że coś się dzieje. :haha:
Mackers - 2016-08-04, 19:56

Ok, rozpierdalali tylko jeden temat. Temat, który wiele osób miało zignorowany, był tylko i wyłącznie dla jaj bo icy chciał pisać w markowym temacie w dzień.
Kolega dostał bana za rozpierdalanie tematu, którego nikt nie traktował poważnie.
:clap: Genialna decyzja, jestem pod wrażeniem.

[ Dodano: 2016-08-04, 19:57 ]
No tak, jeszcze 1 post w morisowym temacie, na pewno ban na rok się należał.

Całkiem_Dobry_Chłop - 2016-08-04, 19:59

Adijos, nie było mnie od wczorajszego popołudnia, a teraz jak wszedłem to już zostało tylko to:


JankielKindybalista85 - 2016-08-04, 19:59

Makiers z tego co rozumiem to teoretycznie argumentem jest tu kolejna recydywa Icka, który ma perwersyjną przyjemność w robieniu jakichś dziwnych akcji i łapania za nie warnów. Za samą tą akcję dostałby pewnie miesięczniaka czy coś ale Bartkowi się odechciało z typem pierdolić.

Nie potępiam, nie popieram, nie wiem nie znam się. Widzę tylko że ilość postów w stosunku do kilku ostatnich dni zmalazła znacznie odkąd Morync i Icek nie mogo pisać. A jebanie spamu na dłuższą metę może drażnić. Ale żeby aże rok?

A Moris na ile dostał?

Mackers - 2016-08-04, 20:00

Morys nie dostał żadnego bana.
JankielKindybalista85 - 2016-08-04, 20:01

Aaaaa... tylko 3 warny więc nie popisze. Fakt. Stąd taka cisza.
Mackers - 2016-08-04, 20:02

Cała sprawa nie została potraktowana obiektywnie, jeśli już mamy się sugerować warnami (co jest kompletnym gównem, bo kara za określony wybryk powinna być taka sama dla każdego), to Morys powinien dostać bana na 4 miesiące, bo ma 3 razy mniej warnów niż Icy.
JankielKindybalista85 - 2016-08-04, 20:05

A to taka arytmetyka była w ruchu?
Mackers - 2016-08-04, 20:05

bartek82r napisał/a:
Mackers napisał/a:
W takim razie dlaczego Morys nie ma bana?


http://forum.mistrzowie.o...p=264382#264382

:2m: Moris (15) < icywind (45) :1m:


[ Dodano: 2016-08-04, 20:06 ]
Sugerował się tylko i wyłącznie całkowitą ilością warnów, z czego wiele to tylko niegroźne posty w nocnych markach.

JankielKindybalista85 - 2016-08-04, 20:07

No to Bartek, kurwa, cóżeś ty odjebau najlepszego?
Adijos - 2016-08-04, 20:08

Meh, ile Wy na tym forum jesteście, że nie rozumiecie natury rozpierdolu icka?
Już nie wspominając o wszelkich serwolucjach itp.

Mackers - 2016-08-04, 20:10

No właśnie od tego są warny, jeśli coś mu się odjebie to wystarczy dać warny i już po kłopocie.
Zabek05 - 2016-08-04, 20:25

Adijos napisał/a:
Meh, ile Wy na tym forum jesteście, że nie rozumiecie natury rozpierdolu icka?


dat
zawsze było tak że jak Ickowi kończył się ban to wracał, po kilku dniach nic się nie działo i potem nagle znowu zachciało mu się bananów to coś odpierdolił i znowu dostał ich zapas na miesiąc. to już świecka tradycja, tak samo jak Zak co miesiąc wrzuca na sb jakąś nagą fotkę żeby czerwony pasek pod jego avatarem nigdy nie zniknął :D

KicerK - 2016-08-04, 20:36

Mackers napisał/a:
No właśnie od tego są warny, jeśli coś mu się odjebie to wystarczy dać warny i już po kłopocie


No jasne, do tej pory przecież pomagało więc o co chodzi :troll:

Barbra - 2016-08-04, 20:39

człowiek dzięki któremu to forum żyje znowu ma bana, brawo xD

a mógł pisać żarty o wannie i białymstoku i nadal by tu siedział

macbed, mackers :clap:

Mańka - 2016-08-04, 20:42

Żyje, tjaaa... :troll:
ChodnikowyWilk - 2016-08-04, 20:53

Mackers napisał/a:

Sugerował się tylko i wyłącznie całkowitą ilością warnów, z czego wiele to tylko niegroźne posty w nocnych markach.


bartek82r napisał/a:


Ile to już razy miał dostać perm bana, a zawsze dawaliśmy mu ostatnią szansę...


WojtekVanHelsing - 2016-08-04, 21:00

bartek82r napisał/a:
Icy działa na szkodę forum za każdym razem.

Ileż to już było funkcji na forum usuwanych /zmienianych tylko dlatego że icy chwalił się że można je wykorzystać w celu dezorganizacji forum...

Ile razy musiałem (tak jak dzisiaj) edytować wszystkie jego posty (post po poscie) w jego profilu bo nawet tematu nie dało się otworzyć...

Ile funkcji jest dla Was wszystkich wyłączonych, tylko dlatego że icy postanowił rozpieprzać nimi forum...

Ile to już razy miał dostać perm bana, a zawsze dawaliśmy mu ostatnią szansę...

I tym razem znowu zmiękłem i nie dałem perm bana... Ale może roczny ban czegoś go nauczy (bo 3-miesięczny nie poskutkował jak widać)

[ Dodano: 2016-08-04, 15:37 ]
Szyszek napisał/a:
Mackers napisał/a:
Po prostu dajcie tej parze po 5 warnów i tyle, za miesiąc wrócą.


I to byłoby optymalne rozwiązanie.


Nie, bo... (tak jak wyżej napisałem)


Ja bym dał icywindowi szansę.

To forum rozgałęzia sie na wszystkie grupy społeczne, milo niestety odszedł wiec stracilismy radykalnego bolszewika, wiec skrajnie lewicowo-liberalny typek jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania organizmu forum.

Poza tym nigdy nie był taki zły, ma jakieśtam odchyły, jest pierdolniety, ale ja duzo bardziej a zostałem ułaskawiony, skoro ja nie dostaje bana to on tez nie powinien.

krojechleb - 2016-08-04, 21:14

Ja tu za krótko siedzę ale Wy jeszcze za Ickiem zatęskinicie:D:D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group