To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Z życia forum - Ban Icywinda

bartek82r - 2016-08-04, 14:33

manciara9 napisał/a:
Ja pierdolę, gdybym była Adminem to Icy dostałby perma >:-( :dont:


Bez przesady.... na razie rok wystarczy :PP


Mackers - 2016-08-04, 15:02

W takim razie dlaczego Morys nie ma bana?
bartek82r - 2016-08-04, 15:19

Mackers napisał/a:
W takim razie dlaczego Morys nie ma bana?


http://forum.mistrzowie.o...p=264382#264382

:2m: Moris (15) < icywind (45) :1m:

Mackers - 2016-08-04, 15:23

I niby co ilość warnów ma tu do rzeczy?
Większość i tak pewnie za nocne marki.

macbed - 2016-08-04, 15:27

Nie popieram tej decyzji >:<
Mackers - 2016-08-04, 15:33

Po prostu dajcie tej parze po 5 warnów i tyle, za miesiąc wrócą.
Szyszek - 2016-08-04, 15:36

Mackers napisał/a:
Po prostu dajcie tej parze po 5 warnów i tyle, za miesiąc wrócą.


I to byłoby optymalne rozwiązanie.

bartek82r - 2016-08-04, 15:36

Icy działa na szkodę forum za każdym razem.

Ileż to już było funkcji na forum usuwanych /zmienianych tylko dlatego że icy chwalił się że można je wykorzystać w celu dezorganizacji forum...

Ile razy musiałem (tak jak dzisiaj) edytować wszystkie jego posty (post po poscie) w jego profilu bo nawet tematu nie dało się otworzyć...

Ile funkcji jest dla Was wszystkich wyłączonych, tylko dlatego że icy postanowił rozpieprzać nimi forum...

Ile to już razy miał dostać perm bana, a zawsze dawaliśmy mu ostatnią szansę...

I tym razem znowu zmiękłem i nie dałem perm bana... Ale może roczny ban czegoś go nauczy (bo 3-miesięczny nie poskutkował jak widać)

[ Dodano: 2016-08-04, 15:37 ]
Szyszek napisał/a:
Mackers napisał/a:
Po prostu dajcie tej parze po 5 warnów i tyle, za miesiąc wrócą.


I to byłoby optymalne rozwiązanie.


Nie, bo... (tak jak wyżej napisałem)

Mackers - 2016-08-04, 15:38

Kto bez burzy mózgów włączył HTML dla wszystkich?

[ Dodano: 2016-08-04, 15:39 ]
Moim zdaniem administracja zawiniła, że dopuściła do takiej sytuacji.
Nie usprawiedliwia to czynów Icka i Morysa, ale to forum przeżywało gorsze trolle.

bartek82r - 2016-08-04, 15:42

pssst... html jest już dawno wyłączony i nie miał nic wspólnego ze wczorajszą akcją
Mackers - 2016-08-04, 15:43

To jak on tworzył posty w postach?

[ Dodano: 2016-08-04, 15:43 ]
Propsuję za reakcję, ale jak on to w sumie zrobił?

macbed - 2016-08-04, 15:49

bartek82r napisał/a:
Ileż to już było funkcji na forum usuwanych /zmienianych tylko dlatego że icy chwalił się że można je wykorzystać w celu dezorganizacji forum...

Ile razy musiałem (tak jak dzisiaj) edytować wszystkie jego posty (post po poscie) w jego profilu bo nawet tematu nie dało się otworzyć...


Od tego oni są
Od tego są oni
Od tego są

Dzięki ickowi administracja ma zajęcie

[ Dodano: 2016-08-04, 15:50 ]
Przestańcie go traktować jak strasznego przestępcę, któremu ciągle daje się następną szansę, jak nabroi to dostaje bana na miesiąc i macie spokój, skoro te jego odpały są aż tak problematyczne to macie gotowe rozwiązanie, ban na rok to idiotyczny pomysł

Mackers - 2016-08-04, 15:52

macbed napisał/a:
Przestańcie go traktować jak strasznego przestępcę, któremu ciągle daje się następną szansę, jak nabroi to dostaje bana na miesiąc i macie spokój, skoro te jego odpały są aż tak problematyczne to macie gotowe rozwiązanie, ban na rok to idiotyczny pomysł

:piwo:

[ Dodano: 2016-08-04, 15:52 ]
https://www.youtube.com/watch?v=UoqFbWMbu60

macbed - 2016-08-04, 15:52

Ja tam nie uważam żeby działał jakoś okropnie na szkodę forum, tu się pobawi, tam potrolluje, ale nawet swoje 10-kilometrowe wpisy z shoutboxa usuwał, żebyście problemu nie mieli...

[ Dodano: 2016-08-04, 15:52 ]
#FreeIncy

Całkiem_Dobry_Chłop - 2016-08-04, 18:19

Czy ktoś może mi normalnie wyjaśnić co konkretnie Icek znowu odwalił??

I czy będzie jakaś księga kondolencyjna?

KicerK - 2016-08-04, 18:56

Dobrze się stało. Nieustannie działał na szkodę forum i za każdym razem jak wracał było wciąż to samo. Karanie go miesięcznym banem nie dawało nic.
Adijos - 2016-08-04, 19:43

Cytat:
x e i [Dzisiaj 19:11] Adijos: Ban na rok xDDDDDD
x e i [Dzisiaj 19:12] Adijos: Z jednej strony Incy jest spoko.
x e i [Dzisiaj 19:12] Adijos: Ale z drugiej za takie rozpierdalanie strony to mu się należało.

JankielKindybalista85 - 2016-08-04, 19:47

Ale co znowu się stało? Icek na rok a Morync na ile? I tak właściwie za co. Bo coś od pewnego czasu płaczecie o jakichś hatepelemelach (co to jest? coś informatycznego, to wiem ale do czego służy i jaka różnica gdy jest włączone czy wyłączone i jak można tego użyć i w ogóle? Nie rozumiem. Osobiście nie zauważałem żadnych dziwnych zachowań forum jak okienka itd o których pisaliście....) i że Icek znowu użył jakichś opcji i coś tam coś tam.... Pogubiłem się, przeoczyłem, nie wiem o co chodzi. W imię odparcia zarzutów o tyranię proszę sanhedryn o obszerne wyjaśnienia.
Całkiem_Dobry_Chłop - 2016-08-04, 19:48

Ale czym konkretnie rozpierdalał?

[ Dodano: 2016-08-04, 19:49 ]
JankielKindybalista85 napisał/a:
Ale co znowu się stało? Icek na rok a Morync na ile? I tak właściwie za co. Bo coś od pewnego czasu płaczecie o jakichś hatepelemelach (co to jest? coś informatycznego, to wiem ale do czego służy i jaka różnica gdy jest włączone czy wyłączone i jak można tego użyć i w ogóle? Nie rozumiem. Osobiście nie zauważałem żadnych dziwnych zachowań forum jak okienka itd o których pisaliście....) i że Icek znowu użył jakichś opcji i coś tam coś tam.... Pogubiłem się, przeoczyłem, nie wiem o co chodzi. W imię odparcia zarzutów o tyranię proszę sanhedryn o obszerne wyjaśnienia.


Przyłączam się do wniosku.

Adijos - 2016-08-04, 19:51

Podejrzewam, że masz te tematy w ignorowanych albo zanim wszedłeś na forum to Sahendryn zdążył posprzątać.

Incek wstawiał w poście na forum, okienko z forum w którym było okienko z forum itd. Potem zaczęła się zabawa ze sprawdzaniem limitu znaków w poście i kolorowaniem tęczą co dodatkowo łamało limit znaków (?) Potem Moryc i Incy zaczęli się wzajemnie cytować i otwierając tamten temat rozpierdalało przeglądarkę w drobny mak. W zasadzie domyślam się, że tak było, bo rozpierdoliło mi przeglądarkę i nie zdążyłem się przyjrzeć o co konkretnie chodzi, ale forum rozjebali.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group