To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Gry i zabawy forumowe - I know ..................

Zabek05 - 2013-11-29, 20:43

A ją bym chciał być bardziej kreatywny i umieć zawsze sprzedać zajebista ripostę, tak jak AM, Bartek czy Jankiel...

Aha, i jeszcze chciałbym umieć się dogadać ze wszystkimi ludźmi, których znam. I w realu, i tutaj.

Love178 - 2014-01-21, 12:26

Coś musi zasługiwać na mój 500 post i to na pewno będzie to. Mimo tego iż strasznie długo się za to zabieram, to dalej uważam, że mam niepozbierane myśli, ale trzeba w końcu się przebić, bo ile można czekać :P Zwykle staram się unikać ckliwości (x'''D) pisanie posta z łezkami w oczach również nie jest przyjemne, ale na szczęście są one radosne ;)

Zacznę od przyjemnej części:
Moni!!!- słodziak to niezmierny *-* Niby robot, istota zimna, niezawierająca biomasy, nie będąca w stanie nikogo rozgrzać, narysowana niby oschle od linijki, z precyzją co do centymetra, a jednak bije jej serdeczne serducho, które nam mówi, że robot też człowiek i nie może tylko robić/produkować/działać, ale też ma prawo i ochotę żyć, czuć, cieszyć się i smucić. Odgadłam przesłanie? :) Bardzo ładnie to przedstawione, aż chce się robocika przytulić :-*

Jemszyszki!!!- dziękuję Ci bardzo! Jak można tak szybko tak szczegółowy rysunek zrobić? :O W każdym razie na pewno wezmę z niego przykład i będę się częściej chillować ;) ;)

jb_k, dziękuję, nie spodziewałam się tak obszernej porady! Szczerze mówiąc, to nie wiem czy dałabym radę z tą "grą kontrastów", ludzie mogliby zacząć się doszukiwać u mnie problemów niezwiązanych z rysunkiem, kiedy ja w sumie innych nie mam. Bo radzę sobie praktycznie ze wszystkimi problemami, tylko z w tej sferze nigdy nie miałam nawet pomysłu co poradzić i jedynie to tak na dobrą sprawę sprawiało mi przykrość w moim życiu, które jest skupione na doszukiwaniu się szczęścia we wszystkim dookoła. Nie potrafiłam nigdy ,,przelać" uczucia na kartkę, gdybym umiała, to bym chyba właśnie posiadała tą artystyczną duszę, której nie mam :P Wszyscy wyczekują u mnie tego przełomu, ale nikt mnie nigdy nie starał się nakierować, jesteś jedyną osobą, która wyszła do mnie z konkretną radą. W dodatku bije od Ciebie kreatywność, zarówno w formie napisanego posta, jak i w załączonym rysunku, chciałabym dysponować taką swobodą w manipulacji formą :) Spróbuję to, co poradziłeś, pierwsze kroki będą pewnie pokraczne, ale w niejednej rzeczy zaczynałam od zera, nawet jeśli rysuję całe życie, to będzie to powrót do początku (jak w tekście jednej z moich ulubionych piosenek "ゼロがいい、ゼロになろう"- 'dobrze jest znów rozpocząć do zera'). Dziękuję za ta inspirację, długo się zastanawiałam jak to ugryźć, zwłaszcza, że już bardzo długo nie łapałam za ołówek. Zwykle rysuję coś pod przypływem oszołomienia pięknem czegoś z mojego otoczenia i staram się to oddać jak najbardziej identyczne, czasami nawet nazywam to bardziej iluzją optyczną niż rysunkiem, innym razem robię to po prostu jak "maszyna", bo "ktoś kazał", a wszystko mogło się rozwinąć przecież inaczej. I tego "inaczej" będę od teraz zawsze szukać. Jeszcze raz bardzo Ci dziękuję :)

Surrealista - 2014-01-21, 15:58

Chciałbym umieć wszystkie tricki parkourowe i perfekcyjnie opanowany freeruning, ale bym spierdzielał przed policją :D :diabelek:
Adijos - 2014-01-21, 16:01

Surrealista napisał/a:
Chciałbym umieć wszystkie tricki parkourowe i perfekcyjnie opanowany freeruning, ale bym spierdzielał przed policją :D :diabelek:

Masz francuskie korzenie?

Surrealista - 2014-01-21, 16:09

^AdijoS^ napisał/a:
Surrealista napisał/a:
Chciałbym umieć wszystkie tricki parkourowe i perfekcyjnie opanowany freeruning, ale bym spierdzielał przed policją :D :diabelek:

Masz francuskie korzenie?

nie, jestem grafficiarzem. :O

monjiczq - 2014-01-22, 19:28

Love odgadłaś doskonale!
Love178 - 2014-01-22, 20:45

monjiczq napisał/a:
Love odgadłaś doskonale!

Czasami mam przebłyski myślenia :P A dokładniej mój mózg jest jak błyskawica: jeden błysk- i koniec :-D

Kocham Cięęę *hugz*

widzu - 2014-01-22, 20:51

Piękna, mądra, uczuciowa, elokwentna, zaradna, łatwo się uczy...

A podobno kobiety bez wad nie istnieją... ;)

Surrealista - 2014-01-22, 21:07

widzu napisał/a:
Piękna, mądra, uczuciowa, elokwentna, zaradna, łatwo się uczy...

A podobno kobiety bez wad nie istnieją... ;)
wystarczy ze jest kobietą to juz wada :diabelek:
widzu - 2014-01-22, 21:11

Surrealista napisał/a:
wystarczy ze jest kobietą to juz wada :diabelek:



Sharvari - 2014-01-22, 22:12

to już znamy orientację kolejnego użytkownika.
widzu - 2014-01-29, 16:22

Jankiel, nie uważasz że "Klub 999" jest bardziej elitarny od "Klubu 499"? ;)
JankielKindybalista85 - 2014-01-29, 17:21

Widzu, Ty się szybko złamiesz B) ale owszem: jak dotrę do 999 postu to chyba pół roku będę spamił na SB zanim napiszę tysięcznego. Po drodze planuję zrobić sobie przystanek na poście nr 666.
Sharvari - 2014-01-29, 17:42

czy to wlasciwy temat?
widzu - 2014-01-29, 17:56

Sharvari napisał/a:
czy to wlasciwy temat?


Nie, ale w temacie "Jeden wielki offtop" ostatni post należy do mnie, i nie byłoby widać że coś napisałem, bo by się scaliły ;_;

Zaknafein - 2014-01-29, 18:16

widzu napisał/a:
Sharvari napisał/a:
czy to wlasciwy temat?


Nie, ale w temacie "Jeden wielki offtop" ostatni post należy do mnie, i nie byłoby widać że coś napisałem, bo by się scaliły ;_;


Po jakimś czasie się nie scalają
Chyba.

widzu napisał/a:
Nie.


OK.

widzu - 2014-01-29, 18:28

Nie.
Sharvari - 2014-01-29, 18:39

miedzyyinnymi od tego mamy sb
Moris299 - 2015-01-05, 10:18

Chciałbym umieć do perfekcji Angielski, Janpoński, Hiszpański (Hiszpański najważniejszy) i co najmniej kilka języków programowania do perfekcji.
icywind - 2015-01-05, 11:22

Chciałbym wiedzieć absolutnie wszystko o wszystkim


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group