To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Muzyka - Czad festival

ZSK - 2017-08-06, 19:46

No i szambo wyjebało itt
macbed - 2017-08-06, 19:47

when it rains it pours don't want no drama no more
when it rains in poooours

[ Dodano: 2017-08-06, 19:47 ]
in this topic? :-)

ZSK - 2017-08-06, 19:55

macbed napisał/a:
in this topic?


Si :-)

W zasadzie thread, ale tu bardziej pasuje topic :v

c1ick - 2017-08-06, 19:59

Love178 napisał/a:
Jesteś człowiekiem nie żadną kulą ani ja nie jestem płotem tylko drugim człowiekiem xD

Co ty opowiadasz? Serio? Łaaał xDDDD

Davos - 2017-08-06, 20:21

Chyba już trochę :offtop:
JankielKindybalista85 - 2017-08-06, 20:21

Love178 napisał/a:
Tylko w sumie co ma wiedzieć? Lamenty Jankiela na jej temat były suche jak słoma z butów i jej opis pasuje do każdej mniejszej miejscowości to be completely honest

Zdaniem moim i dość znacznej części forum mój hejt na Dębicę był raczej śmieszny, tak najmarniej na poziomie 7/10. Oczywiście możesz mieć swoje zdanie i luz. Ja tylko zauważę, że podejrzanie często pozostajesz z nim w zdecydowanej mniejszości. Oczywiście samemu można brać notoryczne powtarzanie się takiej sytuacji za powód do swego rodzaju dumy. I spoko. Ale z drugiej strony obserwatorzy postronni mogą uznać to zjawisko na dowód, że temu "dumnemu outsiderowi" coś nie pyka w jakimś kluczowym uzwojeniu mózgu. Co znowuż, oczywiście, niekoniecznie musi być prawdą.
Na koniec chciałbym zauważyć - co zresztą każdy może sprawdzić, klikając w link do rzeczonego teksu, uczynnie podesłany przez Makiersa - że pod tym moim "suchym jak słoma z butów lamentem" pierwszy komentarz napisałaś... ty. I nie brzmiał on negatywnie. Wnioskuję więc, ze został napisany przed lekturą całości, a gdy już przeczytałaś to nie chciało ci się wracac do tematu i pisać "borze jakie to nieśmieszne." Mi też by się nie chciało.

To tyle w kwestii trzymania się faktów, kul w płot i wilgoci, bycia drugim człowiekiem za to niebycia mistrzem żartu i o czym wy tam jeszcze się tu wyzywaliście.

Ważniejsze pytanie: przeczytałem ten temat dokładnie, dwa razy... a i tak ledwo zakumałem dlaczego ta kwestia w ogóle tutaj wypłynęła. :haha:
#forumkysompienkne

Ps. No i oczywiście robienie z czegokolwiek gdzie wzmiankowana jest Dębica kontentu do humoru wewnętrznego faktycznie jest suche, ze ja pierdolę. Równie dobrze niech ktoś w tamtym temacie wklei w takim razie Atlas Polski.

ONTOP OUT OF FUCKING NOWHERE: Nawet jakby ten festiwal był w Nowej Hucie a nie w Dębicy to to to0talnie nie moje klimaty. Brzmi brudstokowo. Będzie błoto? Podziękuję, bawcie się dobrze.

Mormegil - 2017-08-06, 20:25

JankielKindybalista85 napisał/a:
Równie dobrze niech ktoś w tamtym temacie wklei w takim razie Atlas Polski


Europy*

JankielKindybalista85 - 2017-08-06, 20:26

Europy to globus.
Moris299 - 2018-06-30, 01:56

ahh ten 17.08.2018 kusi
http://www.czadfestiwal.pl/program-artysci/

chociaż tego piekarczyka bym wyjebał i wstawił coś ciekawszego

widzu - 2018-06-30, 02:00

Moris299 napisał/a:
chociaż tego piekarczyka bym wyjebał i wstawił coś ciekawszego


>:<

bartek82r - 2018-06-30, 08:56

Moris299 napisał/a:
chociaż tego piekarczyka bym wyjebał i wstawił coś ciekawszego


:kick:

widzu - 2018-06-30, 12:00

A kiedy Beta Bankomat Festiwal?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group