To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Hydepark - Telefony

Adijos - 2013-11-16, 15:39
Temat postu: Telefony
No to jakie macie telefony? Ja się pochwalę http://gsm.magazyn.pl/tel...okia3110classic :D Świetny telefon. Jedyna wada to to, że nie ma WiFi

Taki bonus z mojego telefonu: http://przeklej.net/audio_details/155072.html Roz***ny

Love178 - 2013-11-16, 15:42

Bardzo fajny masz telefon

^Teraz jak ta marka się rozpadła, to już nie chcę więcej w życiu telefonu :P

KicerK - 2013-11-16, 16:54

Samsung galaxy s3



Samara - 2013-11-16, 16:58

Sony Xperia E

Xardis4444 - 2013-11-16, 17:00

Sony Ericsson C902.
Najlepszy telefon jaki powstał :P
Szkoda, że się rozpadła ta firma >:< Najlepsze telefony robiła

Jemszyszki - 2013-11-16, 17:29

Ja ma obecnie Samsunga Galaxy Young

Czyli: "Myślałem, że LG Cookie to najgorszy telefon na świecie. Ale samsungowi się udało - zrobić gorszy"

Sony Ericsson jako firma nigdy się nie rozpadło. Zmieniło nazwę na firmę matkę czyli "Sony".

Antybristler - 2013-11-16, 17:31


LG Bali. Trochę już go mam, ale nie narzekam.

ChodnikowyWilk - 2013-11-16, 17:33

Ja ma Nokię 1616. Do smsów i dzwonienia, więcej mi nie potrzeba. Solidna, niezawodna.



monjiczq - 2013-11-16, 18:07


Zabek05 - 2013-11-16, 18:26

Ja mam Nokię 302. Do dzwonienia, smsowania i przeglądania forum :-D

Sharvari - 2013-11-16, 18:56




Samsung Galaxy 551, ponieważ uparłam się na smartfona z klawiaturą qwerty :p największą wadą jest to, że mi się ostatnio strasznie tnie przez malutką pamięć, a zaletą to, że jest nieśmiertelny. nie liczyłam ile razy mi zleciał na każdy rodzaj nawierzchni, a ma zaledwie kilka niewielkich rys :D

Pingvin - 2013-11-16, 19:10

Teraz mam iphone 4 , którego znalazłem, a wcześniej miałem blackberry 900 bold

monjiczq - 2013-11-16, 19:20

ja mam jeszcze Nokie która służy mi za mp3 w pracy :D

A najlepszym telefonem jaki miałam był samsung wave z pełną qwerty tylko go zgubiłam niestety dwa lata temu :<

ZSK - 2013-11-16, 20:31

Xperia Neo V. Żaden telefon tak mnie nie wkurzał jak ten, właśnie ze względu na software. Ale i tak jest spoko i mi się podoba :) Od zawsze miałem SE bo były dopracowane i innowacyjne. I z tego co wiem to firma się nie rozpadła tylko Sony wykupiło udziały Ericssona i skończyła się era oryginalności. Teraz te wszystkie szklane klocki od Sony wyglądają tak samo, zero polotu. Nie potrafię rozróżnić poszczególnych modeli. Już nie kupię ich telefonu :/


Moris299 - 2013-11-16, 20:35



Powiem tak: telefon nie wart pieniędzy :(
Ma sporo wad.

[ Dodano: 2013-11-16, 20:54 ]
ZróbmySobieKupę napisał/a:
Xperia Neo V. Żaden telefon tak mnie nie wkurzał jak ten, właśnie ze względu na software. Ale i tak jest spoko i mi się podoba :) Od zawsze miałem SE bo były dopracowane i innowacyjne. I z tego co wiem to firma się nie rozpadła tylko Sony wykupiło udziały Ericssona i skończyła się era oryginalności. Teraz te wszystkie szklane klocki od Sony wyglądają tak samo, zero polotu. Nie potrafię rozróżnić poszczególnych modeli. Już nie kupię ich telefonu :/

Obrazek


Bez przesady, bardzo fajny design ma ;d

Barbra - 2013-11-16, 21:13

wy tu piszecie że wam takie telefony wystarczą bo to tylko do dzwonienia a dla mnie telefon to jest przenośne wszystko i się wkurzam bo mój ace jest za słaby i się tnie gdy wymagam od niego zbyt wiele :P
Sharvari - 2013-11-16, 21:49

Barbra napisał/a:
wy tu piszecie że wam takie telefony wystarczą bo to tylko do dzwonienia a dla mnie telefon to jest przenośne wszystko i się wkurzam bo mój ace jest za słaby i się tnie gdy wymagam od niego zbyt wiele :P

two kind of people :D dla mnie to samo. telefon bez wifi to dla mnie nie jest telefon. mój znajomy miał dłuugo taką cegiełkę i tak z dumą mówił że mu wystarcza, a niedawno kupił sobie taki wypasiony i nosa z niego nie wychyla.

btw przed tym galaxy miałam delphi (najgorszy samsung chyba), który wyglądem i rozmiarem przypominał mydło (i też się tak ślizgał) i jak kupiłam nowy wydawał mi się on taki wielki. a teraz jak widzę jak znajomi kupują te hybrydy telefonu i tabletu, to znowu wydaje mi się, że mam jakiegoś karła. :o tragedia, nie chciałabym mieć takiego telefonu 14x7 (na oko bo akurat linijkę pod ręką mam :D ) nieważne jaki super by był.

Love178 - 2013-11-16, 21:58

Nie wiem, ale jakoś dogłębnie mnie zasmuciło, że w Ameryce to wygląda w ten sposób
http://www.youtube.com/watch?v=RsO9MIaIazM

Xardis4444 - 2013-11-16, 22:14

Chyba trochę offtopując, to moim zdaniem Samsungi jako telefony, to badziew. Wszystkie co do jednego.
Samsung, to jest firma, która nie potrafi się zająć niczym porządnie, tylko robi wszystko.. na raz, i nierzadko z fatalnym skutkiem... Wątpię, abym kiedykolwiek zmienił zdanie co do tej firmy :/

Adijos - 2013-11-16, 22:16

Xardis4444 napisał/a:
Chyba trochę offtopując, to moim zdaniem Samsungi jako telefony, to badziew. Wszystkie co do jednego.
Samsung, to jest firma, która nie potrafi się zająć niczym porządnie, tylko robi wszystko.. na raz, i nierzadko z fatalnym skutkiem... Wątpię, abym kiedykolwiek zmienił zdanie co do tej firmy :/


Kto wie, może S5 Ci się spodoba. http://pclab.pl/news55268.html



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group