To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Hydepark - Gdy bym był/a bogaty/a to

AnswersMaster - 2013-11-15, 19:07
Temat postu: Gdy bym był/a bogaty/a to
Założyłbym firmę i zrobił z niej harem :D
http://www.sadistic.pl/obsada-firmy-vt244532.htm
Co tydzień pewnie tam mają spotkanie integracyjne

Gdzie te równouprawnienia kiedy są potrzebne? :D

A Ty co byś zrobił/a będąc przy kasie?

ZSK - 2013-11-15, 19:15

A jaka to branża? Może to firma testująca tampony :P

Ja bym kolekcjonował auta, mieszkał w domu z wielkim ogrodem z dala od sąsiadów i jeździł z moją śliczną ukochaną (którą bym miał bo przecież jestem bogaty) w piękne miejsca. To tak w skrócie :)

monjiczq - 2013-11-15, 19:19

kupiłabym sobie jacht i mieszkała na nim i podróżowała po całym świecie, hmm dobre :D
Antybristler - 2013-11-15, 19:27

Kupiłbym sobie teleskop i założyłbym salon odnowy biologicznej dla Żółwi. I schronisko dla biednych i niechcianych Żółwi ;)
Zabek05 - 2013-11-15, 19:37

Gdybym był przy kasie, to inwestowałbym na giełdzie
Kalipso - 2013-11-15, 19:42

Kupiłabym dom z wielką biblioteczką domową i spędzała tam większość czasu. ^_^ Dodatkowo nabywałabym białe kruki, jako inwestycję. ;)
Xardis4444 - 2013-11-15, 20:06

Podobnie jak ZróbmySobieKupę (ZSK?) kolekcjonowałbym samochody *.* A szczególnie te starsze < 3
Kupiłbym sobie ogromną willę z basenem oraz ogromnym ogrodem, w której oczywiście znalazłaby się mała sala kinowa :D
A c do nietypowych rzeczy, to skolekcjonowałbym w swojej szklarni najbardziej nietypowe, genialne, piękne rośliny :D I oczywiście palma na środku ogrodu ^_^ A co tam. Stać mnie ;D

WojtekVanHelsing - 2013-11-15, 20:27

Wydalbym na zarcie, dziwki itp.
Milo970 - 2013-11-15, 22:28

Kupił wyspę , wybudował wielką willę , kupił bym zapasy rumu , zasadził pole marichuanen :D i żył bym sobie jak w raju oczywiście z moją damą. Oraz jeździł bym po świecie i uczestniczył w najlepszych imprezach. A nadmiar wydawał na biednych B)
A później może bym przekupił ludzi i został bym głową jakiegoś państwa (taka rozrywka na starość)

Zaknafein - 2013-11-15, 23:11

Milo, ja Ciebie nie chce martwic, ale według Twoich poglądów nie masz prawa być bogatym :( Musiałbyś oddać biednym, żeby było po równo B)
Moris299 - 2013-11-15, 23:32

Wkurwilem sie teraz, wypisalem dluga liste i przez przypadek wylaczylem strone. Aarghhh
AnswersMaster - 2013-11-16, 00:24

Moris299 napisał/a:
córa Koryntu sie teraz, wypisalem dluga liste i przez przypadek wylaczylem strone. Aarghhh

historia->ostatnio zamknięte karty->i wybierasz tą karte, jest ona nadal z zapisanym, niewysłanym tekstem....no przynajmniej na firefoxie

Davos - 2013-11-16, 00:38

A nikt z was nie wykarmiłby głodnych dzieci w Afryce? Oj nieładnie :P

Zależy o jakim bogactwie mówimy. Część bym pewnie oddał rodzinie, ale zostawiłbym sobie tyle, żeby wystarczyło na porządną podróż dookoła świata. Gdybym zaś był obrzydliwie bogaty, to poleciałbym w kosmos (pierwsze komercyjne loty już się odbyły, a będzie ich o wiele więcej w przyszłości). Perspektywa kupna jakiejś małej wysepki gdzieś na Karaibach czy na Pacyfiku też jest kusząca ;)

No i oczywiście część pieniędzy bym inwestował, żeby za szybko się z tym bogactwem nie żegnać ;)

WojtekVanHelsing - 2013-11-16, 00:39

Zaknafein napisał/a:
Milo, ja Ciebie nie chce martwic, ale według Twoich poglądów nie masz prawa być bogatym :( Musiałbyś oddać biednym, żeby było po równo B)


MIalem mu napisać to samo ale jakbys nie zauwazyl to istnieje ogromne prawdopodobienstwo ze tego nie pojmie

Milo970 - 2013-11-16, 02:15

Cytat:
A nikt z was nie wykarmiłby głodnych dzieci w Afryce? Oj nieładnie :P

Jedynie ja pomyślałem o biednych egoiści jedni !
Cytat:
wydawał na biednych


Po równo by było w dalszej części życiowego planu
Cytat:
A później może bym przekupił ludzi i został bym głową jakiegoś państwa (taka rozrywka na starość)

I w tedy wszyscy mieli po równo B) (bogaci płacili by większe podatki a biedniejsi mniejsze )

Pingvin - 2013-11-16, 07:41

Jakbym ja był bogaty(ale tak na prawdę w zwis, nie że coś, tak jak kilka osób na świecie jest) to kupiłbym pare korporacji i wyprzedałbym firmy do nich należące(na umowie, że jedna osoba/spółka może kupić co najwyżej 3 firmy) i może bym sobie trochę zostawił. Bo kapitalizm oparty na małych i średnich przedsiębiorstwach to moje marzenie, ale jak komuś się przypadkiem uda(a państwo dba by się komuś przypadkiem nie udało) to go korporacje wykupią. Później zwerbowałbym najemników i przeprowadził zamach stanu, ogłosił w Polsce monarchię konstytucjną, napisałbym z innymi spiskowcami nową konstytucję, po czym oddałbym koronę w ręce kogoś według mnie kompetentnego. A teraz pomyślę nad czymś dla siebie, bo na razie wszystko dla idei . Hmmm... Kupiłbym studia tworzące różne znane gry wideo by mieć wpływ na nie(Wiecie, teoretycznie właściciel nie zajmuje się takimi rzeczemi, ale wątpię żeby ktoś mi odmówił). Napewno kupiłbym rockstar i na najbliższą okrągłą rocznicę wydania jakiegoś GTA(tak jak na dziesiątą było wydanie na androida i iOS) kazałbym wydać remake danej gry jako dodatek do najnowszej części. Nauczyłbym się Hiszpańskiego i zwiedził amerykę południową- o i wspierałbym wywrotowców(albo utworzyłbym takie oddziały jeśli nie byłoby/nie byłby wolnorynkowe) na Kubie.
RudaMaupa - 2013-11-16, 10:20

Załatwiłabym sobie szafę goth-loli i cyberpunkowych ciuchów, nauczyłabym się jeździć na desce, miałabym stadko młodych (niekoniecznie krew z krwi) i schronisko dla zwierząt (od razu dzieciarnia będzie miała co robić). Zrobiłabym sobie i kochanemu wycieczkę na motocyklach dookoła świata, wybudowała dom marzeń i zrobiła w piwnicy siłownię i salę bilardową. I każdy dzień wolny spędzałabym na ściance wspinaczkowej, w parku linowym albo na najciekawszych wystawach świata.

[ Dodano: 2013-11-16, 10:43 ]
I zrobiłabym sobie piękny, kolorowy tatuaż... Niejeden.

ChodnikowyWilk - 2013-11-16, 11:58

Jakbym był bogaty to pewnie pół z tego przepieprzyłbym na używki, za resztę wybudował piękny domek na wsi, ciesząc się spokojem. Wieczorami organizowałbym mega imprezy i zapraszał znajomych, dziewczyny. Zrobiłbym sobie w domu jeszcze basen i boisko.

Więc może lepiej jest tak jak teraz. Nie masz pieniędzy, nie masz zmartwień.

Moris299 - 2013-11-16, 12:08

AnswersMaster napisał/a:
Moris299 napisał/a:
córa Koryntu sie teraz, wypisalem dluga liste i przez przypadek wylaczylem strone. Aarghhh

historia->ostatnio zamknięte karty->i wybierasz tą karte, jest ona nadal z zapisanym, niewysłanym tekstem....no przynajmniej na firefoxie


No właśnie tylko, że to na telefonie akurat pisałem :(
Pierwszy bylby nowy telefon, bo to przez laga na tym skasowalem nie ta karte :grimer:

Antybristler - 2013-11-16, 13:12

Cytat:
Jedynie ja pomyślałem o biednych egoiści jedni !

Ja przecie napisałem o biednych porzuconych Żółwiach :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group