To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Ciekawostki ze świata i kraju - Praca na farmie w USA

bartek82r - 2016-01-21, 11:45
Temat postu: Praca na farmie w USA
A może by tak rzucić wszystko i wyjechać do USA tulić koźlątka? To nie żarty, amerykańscy farmerzy naprawdę chcą cię zatrudnić.



Możesz skończyć z przeglądaniem portali z ofertami pracy. Idealny etat czeka na ciebie w dalekiej Virginii i naprawdę trudno wyobrazić sobie lepszy sposób zarabiania pieniędzy. Właściciele farmy w Esmond szukają ochotników, którzy chcieliby… przytulać ich malutkie kozy.

Na czym dokładnie polega praca na farmie? Hodowcy spodziewają się przyjścia na świat około 90 malutkich kóz, którym ktoś będzie musiał zorganizować wolny czas. Szczęśliwcy, którzy dostaną posadę, będą wysoce zobowiązani do przytulania, karmienia i bawienia się z koźlątkami. Czeka ich więc coś na kształt całodziennej zabawy, za którą oprócz ogromnej satysfakcji dostaną również godziwą zapłatę.

Jak można było się domyślać, magiczna oferta cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Jeśli nie uda wam się dostać pracy na farmie w Virginii, polecamy uzbroić się w cierpliwość i czekać na kolejne rekrutacje. Małe koźlęta rodzą się na farmach na całym świecie i para rąk do przytulania i głaskania może przydać się w każdym momencie. Bądźcie czujni.

Źródło

Ismailes - 2016-01-21, 11:53

Spoko mogę organizować czas kozom, zabiorę na spacer, do kina na romantyczną kolacje na polanie pełnej trawy :D
Davos - 2016-01-21, 15:45

Ascara powinna być zainteresowana, w końcu siedziała godzinami przy farmie.

Ismailes napisał/a:
zabiorę na spacer, do kina na romantyczną kolacje


Nie wspominałeś, że masz arabskie korzenie.


No dobra, śmichy chichy, ale sam bym się tam chętnie zatrudnił :D Śliczne są te koźlęta :)

Mackers - 2016-01-21, 16:36

Zgłoszę się, zanim przyjmą jakiegoś, tfu, niegodziwego kebaba.
ChodnikowyWilk - 2016-01-21, 20:18

Z jednej strony zajebista praca, z drugiej trochę siara, jak się ktoś zapyta "no to co ty tam robisz w tej nowej pracy?" "a, tulę kozy zią i takie tam" ;P
Ismailes - 2016-01-21, 23:33

Albo jak ta twoja praca satysfakcjonuje Cię? Chodzenie na spacery ze stadem kóz i tulenie ich do snu nie jest moim marzeniem, ale jakoś daję rady :D
macbed - 2016-01-22, 01:34


Cytat:
macbed pewnie skorzysta ;)

No kurde, kozy mnie nie jarają, raz sobie ustawiłem tematyczny avatar. Nie chcę być tak kojarzony. :|

Ismailes - 2016-01-22, 10:44

macbed, Spoko stary nikt nie będzie Cię kojarzył z facetem od kóz :) :-D
Mormegil - 2016-01-22, 12:39

Mów za siebie. :I
monjiczq - 2016-01-31, 10:30

Ja chce kuwa tulić kozy one są takie milusie szczeólnie jak są małe, bardzo ubolewam że nie pojadę do teściów w tym roku bo im chciałam trzy kupić i by mi pilnowali :( chce koze
Mormegil - 2016-01-31, 10:33

mcbd nie jest milutki.
Mackers - 2016-01-31, 10:38

Potwierdzam.

[ Dodano: 2016-01-31, 10:39 ]
Kurwa, źle to zabrzmiało.

Mormegil - 2016-01-31, 10:53

:I
macbed - 2016-01-31, 12:23


:I



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group