To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Ciekawostki ze świata i kraju - Zmarł Alan Rickman

Ismailes - 2016-01-14, 19:45

JankielKindybalista85, Bru jest spoko :D jego rola w Szklanej Pułapce to już klasyka. ja tylko napisałem to co sam przeczytałem, o tym przyćmieniu ;)
JankielKindybalista85 - 2016-01-14, 19:51

Ja o przyćmieniu czytałem, że od niego z kolei umarł Phillip Seymour Hoffmann. :troll:
Ismailes - 2016-01-14, 19:53

JankielKindybalista85, Twoja wypowiedź przyćmiła moją, zwracam honor :D :troll: :1m: :clap:
Davos - 2016-01-14, 19:58

No szkoda... Ja wprawdzie też do fanów HP się nie zaliczam i nie obejrzałem żadnego filmu (no dobra, poszedłem na 4 część do kina ze znajomymi, ale z samego HP niewiele pamiętam bo byłem tam bardziej w kinie niż na filmie :P ), za to jednym z filmów regularnie puszczanym w cudownych latach 90tych (i oczywiście później też) był Robin Hood: Książę Złodziei. I tutaj pełna zgoda z Jankielem, bo Rickman stworzył tam naprawdę świetną kreację. Może nie aż na Oscara, bo i film nie był oscarowy, ale na pewno taką, która zapadła w pamięć. Więc za najlepszego ze wszystkich Robin Hoodów filmowego Szeryfa z Nottingham - pełen szacunek dla Rickmana!
JankielKindybalista85 - 2016-01-14, 20:00

Davos napisał/a:
(no dobra, poszedłem na 4 część do kina ze znajomymi, ale z samego HP niewiele pamiętam bo byłem tam bardziej w kinie niż na filmie :P )

Davos, ale my nie jesteśmy ciocia Wiesia na niezręcznym zjeździe rodzinnym. Nie kryguj się! Nam możesz powiedzieć bez spiny, że miałeś dziewczynę! To przecież naturalne dla takiego przystojnego kawalera, na jakiego wyrosłeś.

Ismailes - 2016-01-14, 20:02

na tym forum są sami przystojni kawalerowie i Ismailes, :troll:
Davos - 2016-01-14, 20:05

Jankiel, komplementy Ci nic nie dadzą, tak łatwo mi się nie dobierzesz do kiltu! :troll:

A poza tym niektórych rzeczy nie można pisac wprost bo czytają nas nieletni :PP

[ Dodano: 2016-01-14, 20:06 ]
No dobra, ale jednak :offtop: sie robi...

widzu - 2016-01-14, 20:33

Ismailes napisał/a:
na tym forum są sami przystojni kawalerowie i Ismailes, :troll:


Nieprawda. Jestem jeszcze ja i Wojtek. Chociaż Wojtek z każdym zdjęciem wygląda coraz lepiej...

Mańka - 2016-01-14, 20:44

JankielKindybalista85 napisał/a:
Wiesz... lubię Bruce'a, zajebisty kolo z niego


:git:

Rickman miał zajebisty głos, dobrze się go słuchało :) szkoda, że muszę pisać o nim w czasie przeszłym :(

Ascara - 2016-01-14, 21:44

W "Na zawsze Twoja" miał fajną rolę. Wątpię, że ktokolwiek z Was to oglądał, ja też przypadkiem - nie lubię takich ckliwych historyjek, ale moja przyjaciółka jest (była :( ) ogromną fanką Rickmana (od niej zresztą dowiedziałam się o jego śmierci) i mnie do tego zmusiła. :D
Ciekawostka - główną rolę miał tam Madden (Robb Stark z GoT).

Zaknafein - 2016-01-15, 00:54

JankielKindybalista85 napisał/a:
Gość był niezły ale bez jakiegoś szału. Co do roli w Harrym Potterze to nie wiem - nie oglądałem żadnego.


Ja obejrzałem, ale też bez szału cała seria.
Kolejno częsci oceniłem na
7
7
6
5
5
5
3
4

RudaMaupa - 2016-01-16, 09:02

Najpierw David Bowie, teraz Alan Rickman (choć moim zdaniem rola w HP nie jest jakoś szczególnie wyjątkowa, zdecydowanie wolałam go w nieco innym wykonaniu)... Ten rok zaczyna się bardzo źle. :evil:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group