To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Ciekawostki ze świata i kraju - Zmarł Alan Rickman

Ascara - 2016-01-14, 14:39
Temat postu: Zmarł Alan Rickman
http://www.bbc.co.uk/news...t-arts-35313604

I oglądanie HP nigdy już nie będzie takie samo. :(

macbed - 2016-01-14, 14:40


NO KURWA TYLKO NIE SNAPE!...

Moris299 - 2016-01-14, 14:41


Ascara - 2016-01-14, 14:45

Voldemort go dopadł. :troll:
wittexx - 2016-01-14, 14:46

;( aż sobie chyba zrobię maraton HP
Zaknafein - 2016-01-14, 14:49

nie pamietam zadnej roli, ktora by mnie zachwycil
aktor jak aktor

Ismailes - 2016-01-14, 17:09

To był Gość ten Alan to był Gość :(
Szyszek - 2016-01-14, 17:40

Informacja o śmierci Alana to było dobicie mojego i tak już popsutego humoru.

Oczywiście najbardziej mi zapadła w pamięć rola Snape'a, czyli jedna z moich ulubionych postaci w HP (a może nawet ulubiona), to on właśnie nadał jej życie, jego osoba przeniosła postać profesora eliksirów z książki na film. Za to mu dziękuję. Za Snape'a ma u mnie szacunek, który pozostanie na wieki. No ale nie tylko HP, bo przecież sprawdzał się w komediach (Love Actually) czy filmach akcji (Die Hard)

Pokój jego duszy.

Ismailes - 2016-01-14, 17:48

Nie wiem czy kojarzycie go z innych Ról ale zagrał bardzo fajną role w Pachnidle jak ojciec jedne z zabitych dziewczyn przez głównego bohatera. Smutna wiadomość.. bardzo smutna..
Szyszek - 2016-01-14, 17:55

Ismailes napisał/a:
Nie wiem czy kojarzycie go z innych Ról ale zagrał bardzo fajną role w Pachnidle jak ojciec jedne z zabitych dziewczyn przez głównego bohatera.


No pewnie, kojarzę go z tego filmu. Dzięki za przypomnienie, bo już mi się trochę zapomniało, kogo on tam grał, bo film oglądałem parę lat temu.

Ismailes - 2016-01-14, 17:58

Szyszek, Nie ma problem zawsze do usług. Wykazał się dużym kunsztem aktorskim w tym filmie pełen podziw i uznanie.
JankielKindybalista85 - 2016-01-14, 19:07

Jebać Harrego Pottera! HANS GRUBER I SZERYF Z NOTTINGHAM NIE ŻYJĄ!
Ale poza tymi dwoma rolami zgadzam się z Zakiem. Gość był niezły ale bez jakiegoś szału. Co do roli w Harrym Potterze to nie wiem - nie oglądałem żadnego.

ZSK - 2016-01-14, 19:14

Nie znam typa, dopiero sygna u Szyszka mi uświadomiła, żem go widział w Love Actually. No cóż, szkoda gościa, jak każdego.
Love178 - 2016-01-14, 19:14

JankielKindybalista85 napisał/a:
Co do roli w Harrym Potterze to nie wiem - nie oglądałem żadnego.

O, mamy jednak coś wspólnego w filmach :D

macbed - 2016-01-14, 19:16


HERETYCY!


ZSK - 2016-01-14, 19:17

Też nie oglądałem :v Znaczy widziałem pierwszą część ale dlatego, że całą klasą byliśmy w kinie na tym. I tak nic z tego nie pamiętam.
JankielKindybalista85 - 2016-01-14, 19:18

love178 napisał/a:
JankielKindybalista85 napisał/a:
Co do roli w Harrym Potterze to nie wiem - nie oglądałem żadnego.

O, mamy jednak coś wspólnego w filmach :D

:grimer: :funfunfun:



macbed napisał/a:

HERETYCY!

Ja myślę, że w moim przypadku zlew na Pottera to przede wszystkim kwestia wieku. 99% użytkowników tego forum było w targecie dla którego ta książka została napisana, wręcz dorastała razem z głownym bohaterem. Jak w Polsce pojawił się pierwszy Harry Potter to, jeśli wierzyć wikipedii co do daty wydania, od jakiegoś tygodnia miałem już za sobą pierwsze epizody erotyczne (i to z kobietami, a nie z tatą jak te dziwolągi jarające się Potterem bo w dzieciństwie skrzywiono im psychę :troll: - sorry, nie mogłem się powstrzymać) więc jedyne co mogłem mieć na 7-latka który ma zostac czarodziejem i zbiera kurwa magiczne fasolki czy co to tam było - to wyjebane. i tak już zostało.

Przeczytałem za to wszystkie inne, wszystkie nie będące Harry Potterami, ksiązki Rowling i każda z nich jest co najmniej dobra! I je szczerze polecam. Ale Harry? Pffff

Stąd mi Rickman kojarzy się przede wszystkim ze "Szklaną pułapką" i "Robin Hoodem: Księciem Złodziei" gdzie był nadekspesyjną i przeszarżowaną przeciwwagą dla drewnianego jak zawsze Kevina Costnera. I za te dwie role, nie wybitne, ale kultowe :piwo: mu na drogę!

ZSK - 2016-01-14, 19:35

A rzeczywiście, w szklance po łapkach też grał :-)
Ismailes - 2016-01-14, 19:41

ZróbmySobieKupę, Jego rola w Szklanej Pułapce była epicka uważa się nawet, ze przyćmił Bruca W ;)
JankielKindybalista85 - 2016-01-14, 19:43

Wiesz... lubię Bruce'a, zajebisty kolo z niego, ale akurat przyćmienie go pod względem aktorskim to nie jest jakieś wybitne osiągnięcie. :troll: A Rickman tego nie zrobił. ale o zmarłych tylko dobrze więc: Costnera przyćmił. I Radcliffa zapewne również.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group