To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Filmy i seriale - Polecanie filmów

Lilith - 2017-01-07, 16:29

Jak po raz pierwszy Akademię oglądałam, to się popłakałam ze śmiechu przy scenie z koniem :haha:
Teraz wprawdzie mnie już tak nie śmieszy, ale nie wiem, jak bym się śmiała, mając fajne towarzystwo, jeszcze po kilku piwach :D

krojechleb - 2017-01-07, 17:25

" Seksualni niebezpieczni" 2 części obie nawet dobre "Bracia z Grimsby" "W nowym zwierciadle" komedie całkiem niezłe
Mańka - 2017-01-07, 19:50

Lilith_Madness napisał/a:
Jak po raz pierwszy Akademię oglądałam, to się popłakałam ze śmiechu przy scenie z koniem :haha:
Teraz wprawdzie mnie już tak nie śmieszy, ale nie wiem, jak bym się śmiała, mając fajne towarzystwo, jeszcze po kilku piwach :D


Ja się nawet nie powstrzymuję, gdy widzę Michaela Winslowa (ten koleś, co wszystko naśladował) :haha:

Mormegil - 2017-01-07, 19:54

Znam gościa, który gwiżdże w sposób rozsadzający bębenki (ledwo co otwierając usta), idealnie udaje świergot kilku ptaków (kanarek, kukułka, mewa, gołąb :I) i parę zwierząt też dobrze zrobi. A jak charakterystycznych nauczycieli naśladuje to nie ma zmiłuj.
ZSK - 2017-01-07, 20:09

Słowik dobrze mówi. Zresztą w ekipie nie da się na spokojnie obejrzeć, bo zawsze leci jakaś rozmowa. Jeśli Gibcy i wsciekli, to może Need for speed? Plus komentowanie chujowej fabuły i efektów.

[ Dodano: 2017-01-07, 20:10 ]
Milion sposób jak zginąć na dzikim zachodzie dobre w tło imo bo dobre teksty leco. Fikmweb sie oczywiscie spierdolil wiec wiecej nie polece.

Pozatym piłem i jyz mnie wchh męczy pilnowanie piskwni wiec kurwa odpuszczam i idę pod przysznic i w miasto kurwy sledzie bawdzie sie/

[ Dodano: 2017-01-07, 20:13 ]
ted 2
nerve
blow
adventureland
supersamiec (y)
wieczny student bo klasyk
co za gowno ten filmweb wiecej nie zaladuje

[ Dodano: 2017-01-07, 20:14 ]
jAK MOZNA TAKI SERWIS serwery z bułki chyba kurwa szot jopu mać
ide żreć

Davos - 2017-01-07, 20:24

Jak chcecie coś obejrzeć taką dużą ekipą, w tym z dziołchami to lepsze niż filmy akcji będą zdecydowanie komedie, najlepiej moim zdaniem coś w stylu American Pie, wtedy zawsze podczas oglądania w grupie jest dużo śmiechu. Może właśnie American Pie: Zjazd Absolwentów, bo to najnowsza część i nie wszyscy ją znają albo coś mniej popularnego, ale równie dobrego: Eurotrip, Sekspedycja, Supersamiec, 100 dziewczyn i ja. Albo nie tak wulgarna i o innej tematyce, ale też świetna komedia Gang dzikich wieprzy.

Do oglądania w grupie polecam też klasycznie Krzyk :) Są momenty grozy, są momenty śmiechu i można się pobawić w typowanie, kto zabija bo morderca cały czas chodzi w masce.

[ Dodano: 2017-01-07, 20:24 ]
ZróbmySobieKupę napisał/a:
Pozatym piłem i jyz mnie wchh męczy pilnowanie piskwni wiec kurwa odpuszczam i idę pod przysznic i w miasto kurwy sledzie bawdzie sie/


:D

Adijos - 2017-01-07, 20:50

Ten moment kiedy wszystko co polecacie już kiedyś oglądaliśmy w grupie.
ZróbmySobieKupę napisał/a:
nerve
blow
adventureland

Te trzy spróbuję sam przegłosować. Szczególnie nerve.

Davos - 2017-01-07, 21:05

Blow dobry :git: Ale to nie jest komedia ani film akcji.
ZSK - 2017-01-07, 21:06

ziomek, jestem do tyłu z filmami na maxa.

Puść im GT, jak się nie spodoba to wypad z ekipy :v

Wartoścowych w towarzystwie nie puszczaj, bo szkoda.

Lilith - 2017-01-07, 21:24

manciara9 napisał/a:
Lilith_Madness napisał/a:
Jak po raz pierwszy Akademię oglądałam, to się popłakałam ze śmiechu przy scenie z koniem :haha:
Teraz wprawdzie mnie już tak nie śmieszy, ale nie wiem, jak bym się śmiała, mając fajne towarzystwo, jeszcze po kilku piwach :D


Ja się nawet nie powstrzymuję, gdy widzę Michaela Winslowa (ten koleś, co wszystko naśladował) :haha:

Oj taaak :D
No to sobie wyobraź: zjeżdzają się dwie forumowe pary i oglądamy Akademię Policyjną. Zagłuszamy seans kozim wibrato, jak to określił widzu :D

widzu - 2017-01-07, 21:40

To był cytat z Cezika. :x
Lilith - 2017-01-07, 21:41

O, nie wiedziałam :D
widzu - 2017-01-07, 21:47

https://www.youtube.com/watch?v=DEhJgRveaV8
Mormegil - 2017-01-08, 11:00

Dobra, widziałem wczoraj trzy Ludzkie Stonogi i jestem pod ogromnym wrażeniem poziomu autoironii, do jakiego doszedł reżyser w trzeciej części. Jak pierwsze dwie części to wulgarne gówno (dosłownie i w przenośni), ale czuć było odrobinę parodystycznych zamysłów, tak tu reżyser napierdala młotem pastiszu od samego początku filmu i miesza z gównem wszystko, co po drodze się da. System więzienniczy USA, samo USA, tanie filmy klasy B, aktorów grających w poprzednich częściach, aż w końcu dochodzi do kulminacji - pierwszy film istniał po prostu, drugi opierał się na tym, że szaleniec obejrzał pierwszą część i postanowił zrobić to samo, natomiast w trzeciej części reżyser zaczyna grać reżysera poprzednich dwóch części, czyli po prostu siebie. Czwartej ściany to w tym filmie nie ma wcale. Nadal wulgarne gówno, nadal nie polecam (więc w sumie offtop trochę) ale reżyserowi za konwencję należy się szacunek. Tylko za to, bo gówno.

[ Dodano: 2017-01-08, 11:00 ]
Albo aż za to.

krojechleb - 2017-01-28, 23:08

"Rekiny Wojny/War Dogs 2016" dobry film, polecam
ZSK - 2017-01-28, 23:10

Chłopie, jak Ty mnie teraz ratujesz to nawet nie

Akurat brakowało mi dobrego filmu na wieczór :piwo:

krojechleb - 2017-01-28, 23:21

:piwo:
ZróbmySobieKupę napisał/a:
Chłopie, jak Ty mnie teraz ratujesz to nawet nie

Akurat brakowało mi dobrego filmu na wieczór :piwo:


Oglądałem na Alltube tv jakość dobra i szybki bufor także nie cięło

ZSK - 2017-01-29, 01:22

ja na cda, jakość zadowalająca, bez cięć. 8/10
c1ick - 2017-01-29, 08:46

who am I - bardzo dobry film, w chuj pogmatwany i nieprzewidywalny
Moris299 - 2017-01-29, 12:46

dałem WhoAmI na filmwebie 8/10 ale teraz myślę, że bardziej na 7 jest ten filem
miejscami przynudawy i miejscami przynjmniej dla mnie przewidywalny



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group