To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Ciekawostki ze świata i kraju - Cichopek podkreśliła kobiece kształty skórzaną kreacją

ChodnikowyWilk - 2015-12-17, 22:16

JankielKindybalista85 napisał/a:
Ale dlaczego my właściwie tu rozmawiamy o Cichochłopku? Przecież ani ona bystra, ani utalentowana ani nawet "z tym sie nie jebała, z tym się nie jebała a temu nie ciągnęła"... czemu nagle zupełnie z dupy wyciągnąłeś Cichopka? No kurna nie umiem tego rozkminić.


przegladalem sobie różne strony typu onet, i jest tam zawsze jakąś rubryka z plotkami, ilekroć bym nie wszedł, zawsze jest coś o Cichopek. I jeszcze mi w dodatku to wyskoczyło w polecanych w operze mini. I tak se kminilem, dla kogo oni to kurwa piszą, kto się takim gownem interesuje. i wpadłem na pomysł żeby wkleic cichopkowy artykuł na forum żeby sprawdzic wasze reakcje, i zobaczyć czy kogoś takie coś kręci.i tyle. tajemnica rozwiązana :P

macbed - 2015-12-17, 22:19


Tak myślałem, mnie też zaskoczyło że tyle osób podłapało temat

Davos - 2015-12-17, 22:27

ZróbmySobieKupę napisał/a:
Barbra napisał/a:
Może nawet szuka bolca na boku.


Ohoho, widzę, że jednak bolec przyjął się w Twoim Słowniku :clap:



Słownik nic nie wspominał, że ma bolca... Od dawna są razem? :troll:

JankielKindybalista85 - 2015-12-18, 01:05

Znaczy kręci, nie kręci. Ja bym cichopkową nadział na hakiela ale żeby cokolwiek o niej czytać... bez przesady.
Davos - 2015-12-18, 01:45

A mnie się Cichopek nigdy nie podobała :niegit:
Mackers - 2015-12-18, 08:35

Nie bolec, tylko styk ochronny.
Używajcie profesjonalnego nazewnictwa :dont:

Moris299 - 2015-12-18, 11:12


Love178 - 2015-12-19, 16:59

Tak na wszelki wypadek
Mormegil - 2015-12-19, 18:58

Moris299, zewrzeć
ChodnikowyWilk - 2020-06-16, 23:16

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel poznali się i zakochali na oczach widzów "Tańca z gwiazdami". Para od początku znajomości jest obecna w show-biznesie. Niedawno głośno było o nich za sprawą zabawnych filmików, które nagrywali razem na TikToka. Teraz ponownie pokazali fanom, co u nich słychać. Okazało się, że Marcin Hakiel przeszedł spektakularną metamorfozę.

Katarzynę Cichopek i Marcina Hakiela połączyła branża artystyczna. Aktorka i tancerz poznali się w programie "Taniec z gwiazdami". Gwiazda "M jak Miłość" nie tylko zwyciężyła edycję, ale również znalazła miłość. Trzy lata po wspólnym udziale w programie para wzięła ślub i od tej pory są nierozłączni. Wspólnie wychowują dwójkę dzieci.

Czas pandemii okazał się być dotkliwy dla artystów, których życie zawodowe stanęło w miejscu. Małżeństwo Hakielów postanowiło wykorzystać okres izolacji w kreatywny sposób. Spragnieni artystycznych wrażeń, zdecydowali się połączyć swoje pasje i w domowym zaciszu nagrywali filmiki na TikToka.

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel przeszli razem na dietę pudełkową. Zbilansowane posiłki i odpowiednia liczba kalorii sprawiły, że tancerz schudł aż 10 kg. Fani mogli obserwować przemianę Marcina Hakiela na publikowanych przez jego żonę zdjęciach.
Ja zjadam posiłki o wartości 1500 kalorii, Marcin - 1800, bo był na lekkiej redukcji. Uwielbiamy sport: rowery, taniec, bieganie. Przez ostatnie tygodnie wykonywałam treningi dostępne w internecie i piłam dużo wody. Naprawdę moja obecna waga i figura wyszły niechcący

Kasia Cichopek nie kryła za to zachwytu metamorfozą męża.

Nie schudłam dużo. Za to Marcin zrzucił ponad dziesięć kilogramów, więc mam teraz w domu seksownego kocura



KIEDYŚ




DZIŚ


Nadir - 2020-06-16, 23:18

ChodnikowyPudelek

[ Dodano: 2020-06-16, 23:18 ]
Ewentualnie BrukowyWilk.

Lilith - 2020-06-16, 23:35

Można też BulwarowyWilk
JankielKindybalista85 - 2020-06-16, 23:54

Mmm, Kasia Cichopek...
icywind - 2020-06-16, 23:54

Dawno tego nie używałem:

macbed - 2020-06-17, 10:49

memy.pl

memy.pl

memy.pl

świeże surówki Grześkowiak

monjiczq - 2020-06-17, 12:24

Borze
krojechleb - 2020-06-17, 14:14

bardzo interesujące życie, zupełnie jak zwykli ludzie. Ale na tym zdjęciu poniżej to przynajmniej te ich uśmiechy jakieś takie bardziej szczere
JankielKindybalista85 - 2020-06-17, 14:20

Hakiel przed wyglądał całkowicie normalnie. Teraz wygląda jak wypuszczony z rocznego turnusu w piwnicy Fritzla. A Kasia dobrze że jej się schudnąć nie udało. Fetyszyzacja chudości (a to coś innego niż bycie szczupłym, czy tam normalna sylwetka, zwał jak zwał) w dzisiejszym świecie nie przestaje mnie zadziwiać.
Lilith - 2020-06-17, 23:59

JankielKindybalista85, dzisiaj się idzie w drugą stronę, fetyszyzację plus size. Uważam, że to nie jest dobre, może zawieje hipokryzją, bo obecnie się niestety wpisuję w plus size, ale walczę z tym.
Pamiętam, jak feministki spod Dziewuchy Dziewuchom pierdoliły, że otyłość nie jest chorobą. Ta jasne xDDDDDD

krojechleb - 2020-06-18, 00:17

więcej ciałka do kochania huehuehue

[ Dodano: 2020-06-18, 00:17 ]
nie no żart, wieloryby do oceanu



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group