To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Ciekawostki ze świata i kraju - Zgubił spodnie przy pani prezydent i przed kamerami

bartek82r - 2015-12-09, 22:01
Temat postu: Zgubił spodnie przy pani prezydent i przed kamerami
Chorwacki działacz na rzecz praw człowieka Zvonimir Cicak na pewno nie zapamięta dobrze wtorku 8 grudnia 2015 roku. Miał to być wielki dzień, gdy za swą działalność odbierał nagrodę z rąk prezydent Koliny Grabar-Kitarović. Skończyło się wpadką i ciosem w godność.



W kluczowym momencie zawiodły bowiem spodnie.

Gdy Cicak i pani prezydent ustawili się wraz z gronem współpracowników do okolicznościowej fotografii, a fotoreporterzy skierowali na nich obiektywy, w dżinsach dostojnego i zasłużonego działacza na rzecz praw człowieka coś „puściło”. Spodnie opadły na ziemię, ukazując zgromadzonym niebieskie bokserki. Fotoreporterzy nie przegapili okazji i uwiecznili na licznych zdjęciach ciężkie chwile Cicaka.

Przydał się dyplom

Stojąca u boku niekompletnie ubranego działacza prezydent Grabar-Kitarović zachowała zimną krew. Z jej twarzy nie znikał grzeczny uśmiech, gdy szybkim ruchem profesjonalnie zasłaniała wielkim dyplomem zaprezentowane nagle światu bokserki Cicaka. Działacz dziarsko schylił się i doprowadził do ładu niesforną garderobę. Tak zakończyło się być może najbardziej krępujące kilkanaście sekund w jego życiu. Zapewne nieprędko o nich jednak zapomni. Zdjęcia już krążą po internecie.


https://www.youtube.com/watch?v=y_pcKBAjKXI

Ascara - 2015-12-09, 22:23

Kurwa, facet ma większego pecha niż ja w życiu. :haha:
Nadir - 2015-12-09, 22:32

A może zrobił to specjalnie żeby zostać sławnym w internecie? :-D
Love178 - 2015-12-09, 23:04

No jakbyś o tym Bartku nie rozpowiadał, to byśmy się o tym nie dowiedzieli i pan mógł by się trochę mniej wstydzić :P
d - n - 2015-12-09, 23:13

Miałem coś podobnego jak napchałem do luźnych spodenek z jedyną kieszenią telefon, portfel ,klucze i skończyłem w bokserkach pod Mariackim :P
Davos - 2015-12-10, 01:16

:haha:
Mormegil - 2015-12-10, 10:23

Wyborne. :D
WojtekVanHelsing - 2015-12-12, 11:44

Ja moglbym to zrobic specjalnie XD
Antybristler - 2015-12-12, 11:55

Wiemy Wojtku.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group