To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Ciekawostki ze świata i kraju - Cud w USA

ChodnikowyWilk - 2015-11-30, 10:58
Temat postu: Cud w USA
Wydarzenie miało miejsce w tym tygodniu w kościele św Franciszka Ksawerego w Kearns. Katolicka Diecezja Salt Lake City w USA bada zdarzenie, które najprawdopodobniej zostanie uznane za cud.

Podobnie jak miało to miejsce w Polsce w Sokółce. W ubiegłym tygodniu, podczas rozdawania komunii świętej, miał miejsce wypadek po którym postanowiono hostię rozpuścić w specjalnym naczyniu. Zwykle niknie ona w ciągu kilku dni.

Jednak tym razem parę dni później widziano hostię wciąż pływającą i wydawało się, że krwawiącą. Wiadomość o tym rozeszła się szybko i fakt ten obserwowało wiele osób.



W wobec tego Diecezja Salt Lake City powołała specjalną komisję do zbadania tego incydentu. Kierujący komisją Prałat M. Franciszek Mannion wydał oświadczenie informujące że wyniki badań zostaną wkrótce podane do publicznej wiadomości. Na razie jednak przed wyjaśnieniem sprawy nie nastąpi publiczna prezentacja ani adoracja.

W oświadczeniu napisano, że bez względu na wynik dochodzenia, możemy wykorzystać ten fakt do odnowienia naszej wiary i oddanie chwały największemu z cudów jakim jest realna obecność Jezusa Chrystusa podczas każdej Eucharystii.

źródło: https://www.fronda.pl/a/n...olce,61182.html

macbed - 2015-11-30, 11:02


Ktoś podmienił i zabarwił :ziew:

Antybristler - 2015-11-30, 11:06

Niezbyt oryginalne :)

Taki cud to sobie może każdy zrobić.

ChodnikowyWilk - 2015-11-30, 11:29

Ale z was niedowiarki, a całun turyński podrzucili reptilianie.
macbed - 2015-11-30, 11:31


Całkiem możliwe.

d - n - 2015-11-30, 12:13

Fronda...zakop

Świat według Frondy

Antlion - 2015-11-30, 13:33

A ja wierzę :) To, że Fronda czasami pisze głupoty to nie znaczy, że wszystko co tam jest to bzdura.
KicerK - 2015-11-30, 23:18

macbed napisał/a:

Ktoś podmienił i zabarwił :ziew:


O tym samym pomyślałem.

d - n - 2015-11-30, 23:39

Albo zaczął pleśnieć, śmietana po dacie też zabarwia się na czerwono.

Btw. na początku myślałem że patrze na zużyty tampon lub coś związanego z watą i krwią

icywind - 2015-12-03, 16:37

Antlion napisał/a:

A ja wierzę :)

Wierzysz, że opłatek zaczął krwawic ludzką/boską krwią bo na chwilę przez jakiśbug prawa którymi rządzi się nas świat przestały działać, tyko po to, żeby zakrwawić jebany opłatek :??:

Zaknafein - 2015-12-03, 16:42

icywind napisał/a:
Antlion napisał/a:

A ja wierzę :)

Wierzysz, że opłatek zaczął krwawic ludzką/boską krwią bo na chwilę przez jakiśbug prawa którymi rządzi się nas świat przestały działać, tyko po to, żeby zakrwawić jebany opłatek :??:



Antlion - 2015-12-03, 19:45

A czemu nie? Może komuś na górze się nudziło :PP
JankielKindybalista85 - 2015-12-03, 19:55

Haha. No mnie to zawsze strasznie bawią takie sytuacje, że gdzieś krwawi hostia albo brud na szybie zamienił się w podobiznę matki boskiej i tym podobne. A ludzie w to kurwa wierza i uważają, że to cud i znak. Znak? Czego? Istnienia boga? Lol. Gdyby bóg istniał i podejmował własnie takie próby komunikacji z ludźmi jak sprawienie, ze raz na jakiś czas gdzieś na świecie zacznie krwawić chleb to owszem, to byłby znak, ale tego, ze bóg jest albo niedorozwinięty (skoro nie potrafi wymyślić czegoś lepszego), albo jest zajebistym trollem i ma z tych starych babć, które zazwyczaj koczują pod oknem, w którym ukazała się Muatko Buosko, niesamowitą bekę. Ja osobiście skłaniam się ku opcji drugiej i uważam, ze to kara boża dla tych staruch za to, ze tak smętnie i ponuro zawodzą w kościołach, że aż się chce naprzemiennie rzygać, wieszać się, uciekać, rozstrzelac ten smutny chór zasuszonych wyjców. Bóg na to: "ja pierdziele, znowu wyją te gorzkie żale, no naprawdę, co jest? To miała byc radosna religia miłości a nie stypa? A to pierdzielnę wrednym babom krwawiącą hostię, przynajmniej będzie z nich jakiś pożytek i rozrywka jak się zesrają z wrażenia."

W każdym razie coś w ten deseń.

Antlion - 2015-12-03, 20:04

Też uważam, że matki boskie tostowe, szybowe i dziuplowe to głupota, co do krwawiącej hostii to sam nie wiem. W gruncie rzeczy w takich właśnie wypadkach bada się wydarzenia uznane za cuda, jeżeli nauka nie jest w stanie odpowiedzieć na pytanie to wtedy jest to uznawane za cud.
icywind - 2015-12-03, 21:02

No tak, siły wyższe poza naszym rozumowaniem i poziomem egzystencji odczuwające ludzkie uczucie nudy i krwawiące opłatki są bardziej prawdopodobne niż chciwiec chcący zarobić na naiwności ludzi którzy wierzą w takie debilizmy bez cienia dowodu.
Czy ktoś chociaż zadał sobie pytanie dlaczego krwawi opłatek skoro krwią Jezusa według katolików jest winko? :??:

ChodnikowyWilk - 2015-12-03, 21:17

bo oplatek to cialo krystusa, i to cialo krwawi nie? :P
macbed - 2015-12-03, 21:20


Opłatek jest z mąki
Jezus nie był z mąki


widzu - 2015-12-03, 21:23

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---

ChodnikowyWilk - 2015-12-03, 21:24

Oplatek jest swiety
Jezus jest swiety


badumtss

i co teraz kociarzu???

macbed - 2015-12-03, 21:27


widzu napisał/a:
Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---

Co za różnica, w regulaminie nie ma nic o tagach hide, a tak czy inaczej działam na szkodę forum

ChodnikowyWilk napisał/a:
Oplatek jest swiety
Jezus jest swiety


badumtss

i co teraz kociarzu???

Opłatek jest biały
Nie ma dowodów na to, że Jezus był biały



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group