To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Ciekawostki ze świata i kraju - Król i królowa Belgów w Polsce

ProFace - 2015-10-18, 13:46
Temat postu: Król i królowa Belgów w Polsce
Dobrze wiedzieć, że u nas byli.
http://www.wprost.pl/ar/5...na-komentarzy-1
http://www.tvn24.pl/wiado...wie,585489.html
Media miały pewnie ważniejsze rzeczy na głowie. Król i królowa Belgów jako pierwsze państwo w Europie do wizytacji wybrało Polskę, ale kogo to może obchodzić. Niesamowite to jest.

macbed - 2015-10-18, 13:51


No to fajne media oglądasz

W sumie dobre pytanie, kogo to może obchodzić... :P Zmieniło się coś w Twoim życiu?

Mistress9 - 2015-10-18, 13:53

macbed napisał/a:


W sumie dobre pytanie, kogo to może obchodzić...



TFU!!! Stosunki międzynarodowe powinny nas obchodzić, ignorancie.

No ja słyszałam o tej wizycie. Muszę przyznać, że nasza para prezydencka jest BARDZO reprezentatywna i jestem z tego dumna. Cieszy mnie, że skończyło się kompromitowanie Polski na arenie międzynarodowej. Nie dość, że są po prostu ładni to jeszcze potrafią się zachowywać.

macbed - 2015-10-18, 13:56


Nie będziesz mi mówić, co powinno mnie obchodzić :D Ciekawe, czemu nie odniosłaś się do drugiej części mojej wypowiedzi :P

Love178 - 2015-10-18, 14:19

Macbed pls
macbed - 2015-10-18, 14:26


No tak, jeszcze Ty, jestem takim straszliwym ignorantem, bo uj mnie obchodzą jakieś Belgi :haha: Głowy państw cały czas się spotykają, a Wasze życie zależy od tego w takim stopniu, że musicie być na bieżąco z każdym jednym nic nieznaczącym wydarzeniem :haha: Wielki bulwers, że raz przegapili, no bo to przecież taka istotna informacja, że tylko totalny ignorant by się tym nie przejął :haha:

Rozwalacie mnie :-D TFU!!!

Love178 - 2015-10-18, 14:40

Macbed pls, to Ty masz bulwers.

To miły akcent szarego codziennego życia zobaczyć, że ktoś wysoko postawiony postanowił wyróżnić Twój kraj w ten sposób. I Pro ma rację, równie miłym okazaniem wdzięczności byłoby pokazanie tego w mediach, co nie miało miejsca. Jedź sobie do króla i królowej Belgów powiedzieć im, że masz ich w nosie, tutaj na forum nikogo to nie obchodzi :roll:

macbed - 2015-10-18, 14:41


Cytat:
TFU!!! Stosunki międzynarodowe powinny nas obchodzić, ignorancie.

No wybacz, może tego nie widać, ale ta wypowiedź mnie lekko poirytowała :-)

Love178 - 2015-10-18, 14:42

A to, to jest po prostu Miss, ja osobiście nawet jej nie czytam :haha:
macbed - 2015-10-18, 14:44




Lowe napisał/a:
Jedź sobie do króla i królowej Belgów powiedzieć im, że masz ich w nosie, tutaj na forum nikogo to nie obchodzi :roll:

A może niech Pro i Missy jadą sobie do redakcji wszystkich gazet oraz do wszystkich stacji telewizyjnych w Polsce, żeby powiedzieć im, jak wielka tragedia im się stała? Z tej perspektywy już nie spojrzysz? Przecież wyłącznie o to mi chodzi :|

decp - 2015-10-18, 14:50

Oj nie kłóćcie się na litość!
Info traktuję jako ciekawostkę. Najważniejsze jest to, że nasza para prezydencka godnie reprezentuje nasz kraj. To jest właśnie najważniejsze. I tyle.

WojtekVanHelsing - 2015-10-18, 14:51

Nie dość, że Belgii za duzo z Polska nie laczy, nie jest to ważny sojusznik itd. to oni gówno mogą w swoim kraju... To nie jest za ważna wizyta, Polacy to katolicy i do Króla powinni mieć szacunek jako do pomazanca Bożego, ale czy stawiać na równi jego i głowe państwa ktora cos moze?
Dawidiusz92 - 2015-10-18, 15:02

Myślę, że koledzy chcą zasugerować, że najlepiej by było, gdyby Polska na takie spotkania wystawiła jakiegoś Króla. Np. Króla Janusza I Prawego, Pana Ziem Polskich, Pogromcę Lewaków i Bezbożników, Ojca Smoka Wawelskiego, Syna Sarmatów i Władcę Dothraków.
WojtekVanHelsing - 2015-10-18, 15:15

Do póki nie przedstawisz argumentów przeciwko JKM, nie powiniens sie na jego temat nawet wypowiadać, Twój bełkot już wystarczająco zaorał Jankiel.
Szyszek - 2015-10-18, 15:20

decp napisał/a:
Oj nie kłóćcie się na litość!
Info traktuję jako ciekawostkę. Najważniejsze jest to, że nasza para prezydencka godnie reprezentuje nasz kraj. To jest właśnie najważniejsze. I tyle.


Zgodzę się z tym panem. Może to nie jest informacja, która miałaby bezpośrednio wpłynąć na moje życie, ale nie mam zamiaru z tego powodu mówić, że mam to w dupie. Taka miła ciekawostka. No i najbardziej się zgadzam z tym, co pogrubiłem w tym cytacie.

macbed - 2015-10-18, 15:22


No bo zawsze musicie zrozumieć na opak :ok: Tak się składa, że nie mam w dupie pary prezydenckiej Belgii, ale skoro już tak sobie ustaliliście, to nic nie poradzę :-)

decp napisał/a:
Najważniejsze jest to, że nasza para prezydencka godnie reprezentuje nasz kraj. To jest właśnie najważniejsze. I tyle.

Szyszek - 2015-10-18, 15:25

Macbed, proszę, spokojniej. Może źle zrozumieliśmy, ale inna sprawa, że w twoim przypływie irytacji twoja zapowiedź zabrzmiała tak, a nie inaczej. A teraz sprostowałeś, wiemy o co ci chodzi, więc jest w porządku, prawda? Więc o co tu się kłócić!
macbed - 2015-10-18, 15:26


Toć dopisałem cytata, zresztą to Ty na mnie naskoczyłeś :I Dobra, koniec

Love178 - 2015-10-18, 15:27

macbed napisał/a:
W sumie dobre pytanie, kogo to może obchodzić... :P

Cytat:
Nie będziesz mi mówić, co powinno mnie obchodzić :D

macbed napisał/a:
Tak się składa, że nie mam w dupie pary prezydenckiej Belgii

Ustaw se tę drugą płeć :P :P

JankielKindybalista85 - 2015-10-18, 15:30

Fajnie że se król Belgii przyjechał razem z królową. Co ma bidok zrobić? Ma gówno do gadania w swoim własnym kraju, który w dopdatku powoli rozpada się na dwa osobne państewka mimo, że to własnie na jego terenie leży stolica Europy co się ma jednoczyć. No to co tam będzie siedział? Pomyślał "u nas najsłynniejsza fontanna to Manneken Piss a w Polsce jest prezydent z PiS. To jadym obejrzeć. I dobrze, bo taki król Belgii to jedyne co do nas dotarło dobrego z Brukseli.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group