To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Ciekawostki z innych stron - Miau Cafe

decp - 2015-10-07, 23:54
Temat postu: Miau Cafe
https://wspieram.to/miaucafe
https://www.facebook.com/miaucafe
Słyszeliście może o kawiarni "Kociarnia' w Krakowie? W Warszawie ma powstać tego typu lokal, gdzie można przyjść i pobawić się z kotem (tzn. posłużyć). będzie także umożliwiana adopcja futrzaków (swych właścicieli)
Osobiście mnie interesuje pewna sprawa. Otóż, autorka pomysłu nie podaje skąd będzie brała koty (albo tego jeszcze nie wypatrzyłem). Na pejsbooku, pod jednym komentarzem, uznała to za jakiś atak :v Z tego co pamiętam, Kociarnia nie miała z tym problemu. Pewnie tłumaczyli dokładnie co i jak.

Chciałbym tam przynajmniej trochę popracować.

Mormegil - 2015-10-07, 23:55

Juma nie śpi.
JankielKindybalista85 - 2015-10-07, 23:56

Kociarnia? Tak, słyszałem. To przez ten lokal ceny kebabów w centrum krk poszły w górę bo mendy podbierały koty i na rynku brakowało mięsa.
Barbra - 2015-10-07, 23:57

to kocia kawiarnia w krakowie jest super pomysłem ale koty mają dość ludzi, lasery, jakieś pompony na sznurku, one już nie mogą na to patrzeć i włażą na jakieś rury pod sufitem żeby uciec od ludzi xD współczuję im, poszłam tam, było bardzo drogo a nawet nie dotknęłam kota, bo ci debile którzy tam przychodzą jak widzą że kot się do nich zbliża (co się bardzo rzadko zdarza) to zamiast skorzystać z okazji i go pogłaskać rzucają w niego tymi zabawkami ;/ bardzo rozczarowana wyszłam

no, Barbra narzeka odcinek 4563465234

decp - 2015-10-08, 00:03

Czyli ten kraj jeszcze nie jest na to przygotowany. A szkoda, bo to bardzo fajny pomysł na lokal, gdzie można się zrelaksować.
Jankiel, czyli, macie wielki problem.

JankielKindybalista85 - 2015-10-08, 00:04

decp napisał/a:
Jankiel, czyli, macie wielki problem.

Nie taki znowu wielki. Psów i padłych gołębi wciąż jest od cholery. Ale jednak koty najlepiej udawały wołowinę. Nie pytaj czemu, nie wiem.

decp - 2015-10-08, 00:05

Ale, następnym razem gdy będę w Krakowie (czyli pewnie przed Kadrówką), to pewnie tam wstąpię.
Mormegil - 2015-10-08, 00:06

decp, ile masz kotów? Pytanie z ciekawości.
decp - 2015-10-08, 00:06

JankielKindybalista85 napisał/a:
decp napisał/a:
Jankiel, czyli, macie wielki problem.

Nie taki znowu wielki. Psów i padłych gołębi wciąż jest od cholery. Ale jednak koty najlepiej udawały wołowinę. Nie pytaj czemu, nie wiem.


WTF? Z kotów woło... :v

Mormegil - 2015-10-08, 00:06

Z kotów jest kocina.
decp - 2015-10-08, 00:06

Mormegil napisał/a:
decp, ile masz kotów? Pytanie z ciekawości.

Niestety już nie mam żadnego :(

JankielKindybalista85 - 2015-10-08, 00:07

Nie kurwa, z krowy. Nigdy nie ufaj turasom...

I jednego kota przecież masz cały czas. A nawet dwa: jednego w sercu, drugiego w głowie.

Mormegil - 2015-10-08, 00:07

;/
decp - 2015-10-08, 00:10

JankielKindybalista85 napisał/a:
Nie kurwa, z krowy. Nigdy nie ufaj turasom...

No cóż, u mnie w Barlinku Turczyn też jest. A nawet kilku (jakiś rodzinny lokal). Popsułeś mi smaka. Ech...

JankielKindybalista85 napisał/a:
I jednego kota przecież masz cały czas. A nawet dwa: jednego w sercu, drugiego w głowie.

Chociaż tyle mi zostało...

Moris299 - 2015-10-08, 00:18

KEBAB Z PSA JEST :happybday: NAJLEPSZY
Love178 - 2015-10-08, 05:09

Barbra napisał/a:
to kocia kawiarnia w krakowie jest super pomysłem ale koty mają dość ludzi, lasery, jakieś pompony na sznurku, one już nie mogą na to patrzeć i włażą na jakieś rury pod sufitem żeby uciec od ludzi xD współczuję im, poszłam tam, było bardzo drogo a nawet nie dotknęłam kota, bo ci debile którzy tam przychodzą jak widzą że kot się do nich zbliża (co się bardzo rzadko zdarza) to zamiast skorzystać z okazji i go pogłaskać rzucają w niego tymi zabawkami ;/ bardzo rozczarowana wyszłam

no, Barbra narzeka odcinek 4563465234

Czy my byłyśmy w tym samym miejscu?? D: Byłam w godzinach wieczornych (o 20), mega cicho, kotki sobie śpią po zakamarkach, np. w kartonie, na parapecie, na hamaku, inne siedzą w specjalnym pokoiku tylko dla nich i wychodzą sobie połazić to też środkiem pokoi, bez stresu... ignorowały gości, ale nie było najmniejszego problemu podejść pogłaskać. Nie płaciłam kompletnie za wejście, a najdroższa rzecz w menu kosztowała bodaj 11 zł, ja sobie kupiłam mrożoną czekoladę za 9 zł :??:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group