To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Ciekawostki ze świata i kraju - Coming out księdza

Dawidiusz92 - 2015-10-04, 13:16

JankielKindybalista85 napisał/a:
...na totalne spierdolenie islamu...


Bo o rzeczach praktycznie oczywistych się nie dyskutuje? :D

JankielKindybalista85 - 2015-10-04, 13:21

Ale jeśli te rzeczy są spierdolone to się z nimi walczy, nie wspiera... a tymczasem co lewi robią? Coś wprost przeciwnego, pełne poparcie, za to całą energię skupiają na walkę z hmmm dużo mniejszym złem. Jak pytał Kazik: "to jeszcze jest głupota czy już zdrada?" :-D
Dawidiusz92 - 2015-10-04, 13:31

Nie można też zakładać, że cały Islam jest spierdolony, ale w dużej mierze ich pomysły tak. Katolicy mają to do siebie, że trochę zmądrzeli i nie palą już na stosach, czy nie pierdolą, że Ziemia jest płaska. :D

Ja mam poglądy lewicowe, ale bez przesady. Wydaje mi się, że ludzie myślą, że są dwie drogi. Albo radykalna prawica albo radykalna lewica, a przecież pomiędzy jest jeszcze tyle wyborów. Jak to mówił Wałęsa: "Jest prawa noga, jest lewa noga, a ja jestem pośrodku". :D

A co do samego księdza... musi chłop podjąć decyzję, czy odchodzi i żyje ze swoim facetem, czy zostaje w celibacie i z Kościołem.

Kiedyś na religii ksiądz mówił, że nie ma nic piękniejszego na świecie niż miłość do Boga. Wybierając Boga wie kogo bierze, a kobieta jest nieprzewidywalna. No tak kurwa, bo nie ma nic piękniejszego na świecie niż miłość do cieśli nie żyjącego od 2000 lat. :D

Jednak, druga osoba, to druga osoba. Wspiera Cię, masz z kim pogadać, masz od kogo uzyskać pomoc... Nikt mnie nie przekona, że zimne mury i klęczki i posąg boga jest lepszy od miłości drugiej osoby, szczególnie partnerki. :D

V - r - 2015-10-04, 13:34

Dawidiusz92 napisał/a:
Jednak, druga osoba, to druga osoba. Wspiera Cię, masz z kim pogadać, masz od kogo uzyskać pomoc... Nikt mnie nie przekona, że zimne mury i klęczki i posąg boga jest lepszy od miłości drugiej osoby, szczególnie partnerki. :D


Bum, the truth has been spoken.


JankielKindybalista85 - 2015-10-04, 13:34

Dawidiusz92 napisał/a:
No tak kurwa, bo nie ma nic piękniejszego na świecie niż miłość do cieśli nie żyjącego od 2000 lat. :D

Niekoniecznie. Może tu chodzi akurat o miłość do boga ojca, co czyni z Jezusa nie tyle obiekt miłości co coś w rodzaju szwagra?

Dawidiusz92 - 2015-10-04, 13:38

JankielKindybalista85 napisał/a:
Niekoniecznie. Może tu chodzi akurat o miłość do boga ojca, co czyni z Jezusa nie tyle obiekt miłości co coś w rodzaju szwagra?


Nie wiem o co księdzu dokładnie chodziło, ale wybierając między kobietą, a Bogiem... nasuwają się pewne wnioski. Domyślam się, że zamiast więzi z kobietą woli więź z Bogiem, którego miłuje, traktując jako wspomnianego szwagra?

Ja do tego nic nie mam, jak ksiądz jest spełniony to okej. Po prostu bardzo się dziwię, bo ja bym tak nie potrafił...

JankielKindybalista85 - 2015-10-04, 13:42

Nie miłujesz szwagra swego? :troll:
Dawidiusz92 - 2015-10-04, 13:46

Nie, nie mam go w swoim sercu. :troll: W ogóle go nie mam. :D
icywind - 2015-10-04, 15:01

Ja przymykam oczy na islam? Chyba ci się coś pomyliło dziecinko. Tylko co mam cały czas jak wy pierdolic o "kozojebcach" kiedy to kościół katolicki jest w Polsce szkodnikiem a islamu właściwie nie na?
JankielKindybalista85 - 2015-10-04, 15:26

icywind napisał/a:
a islamu właściwie nie na?

Ale ty go chcesz dziecinko wpuścić. I to z otwartymi ramionami. A nawet dla ciebie powinien być gorszym wrogiem niż kościół katolicki. Bo mimo wszystko żaden katolik-dół społeczny nie obciąłby ci tej pieknej główki za to że lubisz w pupę. Wyznazwczy islamu, którym sam chcesz otworzyć drzwi zrobią to z wielką chęcią jak tylko się już- dzięki takim jak ty- wygodnie zadmowią na tym kontynencie.

ABAROS - 2015-10-04, 15:50

icywind napisał/a:
Człowieku tylko ile księży żyje w celibacie? 5%? 6? Różnica jest tylko taka, że przyznał się do tego (w sumie to się nawet nie przyznał bo nic nie mówił o seksie więc czysto teoretycznie jest czysty :P )


Nie rozumiesz jednej podstawowej rzeczy. Niech on sobie będzie gejem, jednorożcem, czy bokserem w stroju azjatyckiej nimfomanki - ale jako zwykła osoba cywilna, a nie ksiądz. Zostając kapłanem zobowiązał się do życia w celibacie i złamał zasady. To tak, jakby piłkarz przyznał się do stosowania dopingu (co jest oczywiście zakazane), ale icek stanie w jego obronie, bo wszyscy go gnoją.

Tyle ode mnie, nie będę więcej komentował tego tematu, bo to zwykła prowokacja wybiórczej przed Synodem. Z resztą Kościół to według mnie jedna wielka zakłamana organizacja i z czasem będą wypływać kolejne skandale.

Mackers - 2015-10-04, 15:53

Wow, to chyba twój pierwszy post, który nie jest sucharem. :galy:
Love178 - 2015-10-04, 16:04

Bo to pisał Euzebiusz, nie Abaros :P
icywind - 2015-10-04, 16:44

JankielKindybalista85 napisał/a:
icywind napisał/a:
a islamu właściwie nie na?

Ale ty go chcesz dziecinko wpuścić. I to z otwartymi ramionami. A nawet dla ciebie powinien być gorszym wrogiem niż kościół katolicki. Bo mimo wszystko żaden katolik-dół społeczny nie obciąłby ci tej pieknej główki za to że lubisz w pupę. Wyznazwczy islamu, którym sam chcesz otworzyć drzwi zrobią to z wielką chęcią jak tylko się już- dzięki takim jak ty- wygodnie zadmowią na tym kontynencie.

Wiem, że jesteś kochanie noga z matmy ale 6tys to około 0.015% populacji tego kraju

Dobrze,ze mniebwiara katolicka chroni przed karami za to kim jestem. OH wait...
http://transfuzja.org/pl/...cje_smierci.htm

JankielKindybalista85 - 2015-10-04, 16:53

A nie, chyba jednak kretyn... no nie mogę się zdecydować...
Davos - 2015-10-04, 18:22

icywind napisał/a:

ChodnikowyWilk napisał/a:
icywind napisał/a:
Człowieku tylko ile księży żyje w celibacie? 5%? 6?


Skąd ty te procenty bierzesz człowieku :smile:

Wyssane z palca

[ Dodano: 2015-10-04, 12:09 ]
Chodzi o to, że jest tego mało.


Teraz to żeś dowalił :D Równie dobrze ja mogę napisać, że spośród wszystkich gejów, 5 albo 6% nie jest pedofilami.
No dobra, może procenty wyssane z palca, ale i tak jest tego mało :troll:

JankielKindybalista85 napisał/a:
Mnie tam u ickopodobnych lewaków bawi jedynie to ciągłe napierdalanie w kościół katolicki jak w bęben przy jednczesnym kompletnym niedostrzeganiu, bądź przymykaniu oczu, w różnych ale zapewne niezbyt dobrych celach, na totalne spierdolenie islamu...


Mnie też to cholernie bawi. Kościół taki zły, łomatko, pedofile, zaściankowcy i ciemnogród i tylko by chcieli każdego ateistę spalić na stosie. Nie to co ci dobrzy i tolerancyni muzułmanie, zaprośmy ich wszystkich do Europy, wybudujmy meczety i dorzućmy gratis socjal. A jak ktoś będzie miał coś przeciwko to do więzienia go, faszystę jednego!

Dawidiusz92 - 2015-10-04, 18:24

Davos napisał/a:
Mnie też to cholernie bawi. Kościół taki zły, łomatko, pedofile, zaściankowcy i ciemnogród i tylko by chcieli każdego ateistę spalić na stosie. Nie to co ci dobrzy i tolerancyni muzułmanie, zaprośmy ich wszystkich do Europy, wybudujmy meczety i dorzućmy gratis socjal. A jak ktoś będzie miał coś przeciwko to do więzienia go, faszystę jednego!


Gdzie Wy takie rzeczy słyszycie, co Wy czytacie? :D

SlownikOrtograficzny - 2015-10-04, 20:07

Sama instytucja celibatu jest głupia. Dlaczego ksiądz nie może sobie mieć żony i dzieci/partnera? Bo co, oddali się od Boga? Wszystko zakłamane, udają że problemu nie ma. kek
Religie są przestarzałe.

Dawidiusz92 napisał/a:
Gdzie Wy takie rzeczy słyszycie, co Wy czytacie?

W ogólnodostępnych mediach propagandowych.

Dawidiusz92 - 2015-10-04, 21:30

SlownikOrtograficzny napisał/a:
W ogólnodostępnych mediach propagandowych.


A które to są te niepropagandowe, co będę miał te "prawdziwe" informacje. :D

icywind - 2015-10-04, 22:29

Davos napisał/a:

Teraz to żeś dowalił :D Równie dobrze ja mogę napisać, że spośród wszystkich gejów, 5 albo 6% nie jest pedofilami.
No dobra, może procenty wyssane z palca, ale i tak jest tego mało :troll:

Nie rozumiesz różnicy pomiędzy pytaniem a stwierdzeniem. Poza tym o ile rzeczywiście mało księży żyje w celibacie to twoje stwierdzenie jest debilne.

[ Dodano: 2015-10-04, 22:30 ]
Dawidiusz92 napisał/a:
SlownikOrtograficzny napisał/a:
W ogólnodostępnych mediach propagandowych.


A które to są te niepropagandowe, co będę miał te "prawdziwe" informacje. :D

Gazeta Polska, wSieci, Fronda :troll:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group