To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Ciekawostki ze świata i kraju - Całkowity zakaz aborcji

Mackers - 2015-09-16, 07:06

Pomijając już etykę, ci ludzie mają szansę być zdrowi, to nie muszą być nieuleczalne choroby.
Dawidiusz92 - 2015-09-16, 10:23

WojtekVanHelsing napisał/a:
Dawidiusz92 napisał/a:
WojtekVanHelsing, prościej Ci tego nie wytłumaczę. Dla mnie chora osoba jest człowiekiem, ale zarodek już nie, jeszcze nie.


A jak ni wygląda jak człowiek i nie potrafii myśleć w taki sposób jak człowiek? Czy sparalizowane niemowle będzie można zabić?


Nie, bo to niemowlę.

WojtekVanHelsing - 2015-09-16, 19:07

Czemu? Przecież nie bedzie czuje jak normalni itd. nie mysli itd.
Love178 - 2015-09-16, 19:11

WojtekVanHelsing napisał/a:
nie bedzie czuje jak normalni

Nie martw się wojtku, medycyna ostatnio robi duże postępy

Dawidiusz92 - 2015-09-16, 20:03

WojtekVanHelsing, definicja człowieka jest nieco szersza aniżeli "nie będzie czuje jak normalni". Ja wiem, że Janusz wszystko upraszcza, ale świat jest bardziej skomplikowany i złożony.
WojtekVanHelsing - 2015-09-17, 15:30

Płód nie jest człowiekiem bo nie myśli itd. czemu inwalida ma być...

Zresztą to tak jakby strzelac do Murzynow bo mają inteligencje na poziomie szympansów (nie wszyscy, ale Ci na najwiekszych zadupiach w afryce i owszem)

V - r - 2015-09-17, 15:33

WojtekVanHelsing napisał/a:
Płód nie jest człowiekiem bo nie myśli itd. czemu inwalida ma być...


Chętnie zrobiłbym z ciebie inwalidę. A potem poddał aborcji.

Dawidiusz92 - 2015-09-17, 15:54

WojtekVanHelsing napisał/a:
to tak jakby strzelac do Murzynow bo mają inteligencje na poziomie szympansów


Jakby to powiedzieć "dyplomatycznie" Wojtku. Ciesz się, że nie strzelają do tych, co mają inteligencję na poziomie szympansów, bo już by Cię wśród nas nie było, a tym samym nie miałbym "przyjemności" z czytania Twoich wpisów. :troll:

WojtekVanHelsing napisał/a:
Płód nie jest człowiekiem bo nie myśli itd. czemu inwalida ma być...


Bo inwalida "myśli itd".

Love178 - 2015-09-17, 16:51

Jeden z lepszych studentów z mojej uczelni jest niewidomy, ale dobra...

W ogóle widzicie jak wojtek stara się na siłę przeforsować żeby uznać inwalidów za podludzi, a potem znowu będzie się zapierać, że nie jest neonazistą :PP

Dawidiusz92 - 2015-09-17, 17:14

love178, ale nie jest inwalidą, czyli według Wojtka można go zaliczyć do grona ludzi. :troll:
Love178 - 2015-09-17, 18:18

Dawidiusz92 napisał/a:
love178, ale nie jest inwalidą, czyli według Wojtka można go zaliczyć do grona ludzi. :troll:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Niepe%C5%82nosprawno%C5%9B%C4%87#Rodzaje_niepe.C5.82nosprawno.C5.9Bci :???:
To kto jest dla wojtka inwalidą a kto nie?

Dawidiusz92 - 2015-09-17, 18:29

love178, dobre pytanie, ale musisz zadać je Wojtkowi.
Love178 - 2015-09-17, 21:00

Wolę się spytać kogoś, kto mówi w jakimkolwiek istniejącym języku
V - r - 2015-09-17, 21:24

love178 napisał/a:
Wolę się spytać kogoś, kto mówi w jakimkolwiek istniejącym języku


Tor Vautu brus-troguz urgai-u gukh dûmp agh tiimor.

Mormegil - 2015-09-17, 21:26

Ghaash agh akûl.
WojtekVanHelsing - 2015-09-18, 06:04

love178 napisał/a:
Dawidiusz92 napisał/a:
love178, ale nie jest inwalidą, czyli według Wojtka można go zaliczyć do grona ludzi. :troll:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Niepe%C5%82nosprawno%C5%9B%C4%87#Rodzaje_niepe.C5.82nosprawno.C5.9Bci :???:
To kto jest dla wojtka inwalidą a kto nie?


Są różne typy inwalidow

[ Dodano: 2015-09-18, 06:04 ]
Dawidiusz92 napisał/a:
love178, ale nie jest inwalidą, czyli według Wojtka można go zaliczyć do grona ludzi. :troll:


Ja nigdy nie powiedziałem (swoją droga skrajnie idiotyczna nadinterpetacja), że inwalida nei jest człowiekiem tylko pokazuje, że Ty to powiedziales.

Zresztą Hitler też na początku bronił Żydów gdy chcial tluc komuchów, skąd mogę wiedzieć, że Ty za pare lat nie bedziesz za mordowaniem inwalidow?

[ Dodano: 2015-09-18, 06:04 ]
love178 napisał/a:
Jeden z lepszych studentów z mojej uczelni jest niewidomy, ale dobra...

W ogóle widzicie jak wojtek stara się na siłę przeforsować żeby uznać inwalidów za podludzi, a potem znowu będzie się zapierać, że nie jest neonazistą :PP


Jak ktoś uznaje mnie za narodowego socjaliste to jest debilem, już paręrazy tłumaczyłem debilom, że narodowy socjalizm to złożona idealogie a nie "hehhe mordóimy rzyduf i kalekuf", przedewszystkim już fakt bycia antysocjalistą

Sam Hitler był antydarwinistą społecznym, ja natomiast jestem darwinistą społecznym, Hitler ingerował w życie ludzi na każdym kroku.

Zresztą określenie "podczłowiek" padło poraz pierwszy jako określenie Bolszewików w Amerykanskiej ksiazce "Rewolucja w Rosji, bunt ze strony podczłowieka"

___________


No i najazniejsze - NIe próbuje pokazać, że to podludzie, tylko, że ktoś kto uzasadnia w taki sposób zabijanie płodów, zygot itd. jednoczesnie uzasadnia zabijanie inwalidów.

[ Dodano: 2015-09-18, 06:04 ]
Dawidiusz92 napisał/a:
WojtekVanHelsing napisał/a:
to tak jakby strzelac do Murzynow bo mają inteligencje na poziomie szympansów


Jakby to powiedzieć "dyplomatycznie" Wojtku. Ciesz się, że nie strzelają do tych, co mają inteligencję na poziomie szympansów, bo już by Cię wśród nas nie było, a tym samym nie miałbym "przyjemności" z czytania Twoich wpisów. :troll:

WojtekVanHelsing napisał/a:
Płód nie jest człowiekiem bo nie myśli itd. czemu inwalida ma być...


Bo inwalida "myśli itd".


Ja inteligentji na poziomie Szympansa (w odrózneniu do wielu Murzynów z Afryki, np. przecietnego Ugandyjczyka) nie mam, natomiast to co piszesz Ty ni trzyma sie kupy.


Nie wszyscy inwalidzi myśla, niektórzy do końca życia potrafia ledwo powiedzieć podstawowe zwroty itd.

Z prawicowego punktu widzenia człowiekowi nie powinno sie pomagać umrzeć gdy jesti nwalidą tylko zdać sie na darwinizm społeczny, jak mu pomogą to nie umrze, jak mu nie pomogą to umrze, zaś na aborcje też nie powinno sie zezwalać bo niszczy sie życie które nikomu nie zawinilo.


Z lewicowego punktu widzenia gdy usuwamy płód (zdrowy) to usuwamy coś co się kiedyś przyda społeczenstwu, gdy zabijamy inwalidów (pomijając wybitne jednostki intelektualne jak Stephen Hawking...) to usuwamy element zbyteczny, nieprzydatny i szkodliwy.

Z obu punktów widzenia aborcja wydaje sie zła, z lewicowego punktu widzenia eugenika jest dobra.

[ Dodano: 2015-09-18, 06:04 ]
V - r napisał/a:
WojtekVanHelsing napisał/a:
Płód nie jest człowiekiem bo nie myśli itd. czemu inwalida ma być...


Chętnie zrobiłbym z ciebie inwalidę. A potem poddał aborcji.


Ja chetnie wyruchałbym Ci dziewczyne gdybyś ją miał, nikt nie ma tego czego chce.

Aspirhino - 2015-09-18, 11:47

Wojtek, mógłbyś chociaż nad ranem nie mówić takich świństw...
Moris299 - 2015-09-18, 11:55

srejar napisał/a:
WojtekVanHelsing napisał/a:
P
Cytat:
łód nie jest człowiekiem bo nie myśli itd. czemu inwalida ma być...



Chętnie zrobiłbym z ciebie inwalidę. A potem poddał aborcji.


Ja chetnie wyruchałbym Ci dziewczyne gdybyś ją miał, nikt nie ma tego czego chce.


Wojtek :1m:

Love178 - 2015-09-18, 13:16

Każdy ma inne cele ustawiając sobie budzik na następny dzień na 6 rano...
KicerK - 2015-09-18, 15:14

WojtekVanHelsing napisał/a:
Ja chetnie wyruchałbym Ci dziewczyne gdybyś ją miał, nikt nie ma tego czego chce

:haha:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group