To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Gry - Heroes of the Storm

Zaknafein - 2015-08-15, 16:12

Mistress9 napisał/a:
No sorki Jankiel, ja już nawet w życiu codziennym mówię na coś item, na pieniądze, że gold albo zamiast tysiąc mówię k a milion kk ._. Tzn nie cały czas, ale zdarza mi się. Różne inne nawiązania też, to trochę chore :troll:


lol, ja jak już to tylko w necie

na piniondze wole mowic "quid"
a na rzecz "thing"

icywind - 2015-08-15, 16:13

A jak ktoś umrze czekasz na respawna?
JankielKindybalista85 - 2015-08-15, 16:14

Mistress9 napisał/a:
No sorki Jankiel, ja już nawet w życiu codziennym mówię na coś item, na pieniądze, że gold albo zamiast tysiąc mówię k a milion kk


No to zajebiście. Tylko Ci pogratulować. dobrze że nie jestes politycznym narodowcem bo by lipa była. :-D I jak to na milion mówisz "kk"? Że jak to brzmi w konkretnym zdaniu? "Warszawa ma ponad kaka mieszkańców"? :PP

Antybristler - 2015-08-15, 16:14

Nie mam nerwów na takie gry.

Wolę sam sobie drużynę dobierać, a jeszcze lepiej solo grać. A w lolach to się losują wkurwiające dzieciaki i graj z nimi...

icywind - 2015-08-15, 16:14

Zaknafein napisał/a:
a na rzecz "thing"

Wszyscy tak na niego mówią

widzu - 2015-08-15, 16:16

Mój były współlokator w to grał. Najbardziej mnie śmieszyła brama, przez którą nie mogły przejść miniony i trzeba ją było rozwalić.

Niby nic zabawnego, ale to była tylko brama. Żadnego muru, żadnego płotu, nic. Wystarczyło dać dwa kroki w bok żeby przejść obok niej. Głupie miniony. :haha:

icywind - 2015-08-15, 16:22

Dlatego one się nazywają miniony a ty heros
Zaknafein - 2015-08-15, 16:25

ja na nie mowie creepy ; /
Mistress9 - 2015-08-15, 16:26

icywind napisał/a:
Dlatego one się nazywają miniony a ty heros


:haha:

ChodnikowyWilk - 2015-08-15, 16:27

#typowyczasopożeracz
Mistress9 - 2015-08-15, 16:28

JankielKindybalista85 napisał/a:
Mistress9 napisał/a:
No sorki Jankiel, ja już nawet w życiu codziennym mówię na coś item, na pieniądze, że gold albo zamiast tysiąc mówię k a milion kk


No to zajebiście. Tylko Ci pogratulować. dobrze że nie jestes politycznym narodowcem bo by lipa była. :-D I jak to na milion mówisz "kk"? Że jak to brzmi w konkretnym zdaniu? "Warszawa ma ponad kaka mieszkańców"? :PP



Tak to nawet rzadko, głównie jeśli jest mowa o pieniądzach, że na przykład ktoś zarabia 2k miesięcznie :D A kk na milion bo tak się mówiło, że tysiąc to k, a milion kk. No i masz 1k, 10k, 100k a potem juz 1kk, 10kk itd.

widzu - 2015-08-15, 16:29

Mistress9, aż mi przypomniałaś Metina. :D

[ Dodano: 2015-08-15, 16:30 ]
Sell Pajencza Wlucznia +3 (Szept)

KicerK - 2015-08-15, 16:37

Zaknafein napisał/a:
ja na nie mowie creepy ; /

Bo grasz w dotę i tam się tak nazywają :king: Natomiast w takim lolu to są miniony.

Jak dla mnie Heroes of the Storm to chujowa gra. Już lol nie wymaga wiele od graczy a ta gra jeszcze mniej XD. Ogólnie ostatnie gry blizzarda to jakaś tragedia okrutna. Ja od nich czekam tylko na nowego Starcrafta.

icywind - 2015-08-15, 16:38

KicerK napisał/a:
Ja od nich czekam tylko na nowego Starcrafta.

Przecież dopiero co wydali Starcrafta 2

KicerK - 2015-08-15, 16:45

Który jest podzielony na 3 części a póki co wypuścili dwie.
icywind - 2015-08-15, 16:47

aha, nie wiedziałem bo nie gram w toto
Zaknafein - 2015-08-15, 16:47

KicerK napisał/a:
o grasz w dotę i tam się tak nazywają :king:


Pewnie tak :troll:

Ale wracając do Blizzarda to wg. mnie bardzo spoko firma. No bo dota powstała w 2003 roku jako mapka do Warcrafta 3, i oni nie zrobili żadnych problemów, pozwalali na turnieje, potem większe mistrzostwa z których ktoś czerpał sobie korzyści, no i sie nie dojebali.

Mackers - 2015-08-15, 17:37

Mistress9 napisał/a:
Mackers napisał/a:
Mistress9 napisał/a:
W skrócie - takie łatwiejsze League of Legends

To da się jeszcze bardziej uprościć grę?



LoL wcale nie jest taki prosty jak się wydaje. No i tak, da się. Tutaj np. nie trzeba last hitować minionów, w ogóle trochę na czym innym to polega. Tzn. trzeba zniszczyć wrogi Nexus, ale na każdej mapce są inne jakby buffy do zdobycia i cele do osiągnięcia.

Lol jest bardzo prosty. Masz bardzo mało przedmiotów i jeszcze mniej z aurami czy aktywacją (oprócz itemów dla wspierających), nie możesz kontrolować ani denyować fal stworów (które są zresztą bardzo proste do zabicia w porównaniu z Dotą), mechanika większości bohaterów jest bardzo prosta, bohaterowie z określonej klasy prawie zawsze kupują podobne przedmioty (zwłaszcza magowie), nie ma specjalnych run w rzece do zbierania, dżunglowanie jest o niebo łatwiejsze niż w Docie, więcej grzechów nie pamiętam, za wszystkie serdecznie żałuję.

macbed - 2015-08-15, 18:27


Zaknafein napisał/a:
na piniondze wole mowic "quid"
a na rzecz "thing"

Fifteen quid is all she asks for,
Everybody's got their vice!

Mistress9 - 2015-08-15, 18:30

widzu napisał/a:
Mistress9, aż mi przypomniałaś Metina. :D

[ Dodano: 2015-08-15, 16:30 ]
Sell Pajencza Wlucznia +3 (Szept)



Bo to stąd :D Moje zjebstwo zaczęło się właśnie od tej gry xd



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group