To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Hydepark - Zdjęcia naszych zwierzaczków :D

ProFace - 2014-09-25, 17:20

Po co mi zwierzak jeżeli nie mogę przytulać, ani się z nim bawić ;o Często gadam słodkie słówka do psa, a ten się cieszy bo i tak nie rozumie :3 Uwielbiam jak piesiek się cieszy. Jest taki kochany. Uwielbia się przytulać.
Barbra - 2014-09-25, 17:31

ja będę kiedyś hodować ragdolle a to najprzyjaźniejsze ze wszystkich kotów, przywiązują się, witają cię w drzwiach i w ogóle :3

pieski są spoko ale ja się ich boję, więc zawsze wybieram koty

JankielKindybalista85 - 2014-09-25, 17:39

Barbra napisał/a:
a ja cię lubiłam

chyba już się nigdy nie dogadamy


Ojej. No to przykro mi bardzo Barbuszko. Ale co zrobisz, nic nie zrobisz, je.bać koty!

Barbra - 2014-09-25, 17:53

JankielKindybalista85 napisał/a:
Barbra napisał/a:
a ja cię lubiłam

chyba już się nigdy nie dogadamy


je.bać koty!


ja wolę je przytulać, nie przechodzę do jakichś kolejnych baz

V - r - 2014-09-25, 17:53

JankielKindybalista85 napisał/a:
je.bać koty!


Zoofil!

ZSK - 2014-09-25, 17:59

Koty mają na wszystko wyj.ebane, to mnie irytuje. Ale stwierdziłem, że pierdziele i wyrobiłem sobie zaufanie u kota mojej babci. Teraz tylko do mnie sam przyjdzie się przymilić czy co one tam robią, a od reszty ucieka :ok:
Ale wolę piesy. Piesy kochają a nie żądają żarcia i głaskania.

A to mój kochany ś.p. piesio.
http://i.imgur.com/AccnfHG.jpg

i nieco aktualniejsze zdjęcie:
http://i.imgur.com/chTQobA.jpg

JankielKindybalista85 - 2014-09-25, 18:01

ZróbmySobieKupę napisał/a:
i nieco aktualniejsze zdjęcie:
http://i.imgur.com/chTQobA.jpg


:haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:

Davos - 2014-09-25, 18:12

ZSK, mocne :D

Ale tu się niezła wojna zaczyna robić między psiarzami, a kociarzami. Idę po popcorn.

R - y - 2014-09-25, 18:22

ahaha ZSK :D
widzu - 2014-09-25, 18:45

Nigdy nie miałem psa. Ani kota. A chciałem. :(
Zaknafein - 2014-09-25, 18:58

u nas w rodzince jest historyjka jak to wujek i ciocia kiedy byli mali i mieli w domu kilka kotów to się jakiejś bajki naoglądali gdzie babka najpierw umyła koty na tarce a później powiesiła na klamerkach za ogon
wujek i ciocia się tym zainspirowali.
: D

Antybristler - 2014-09-25, 19:07

Davos napisał/a:
ZSK, mocne :D

Ale tu się niezła wojna zaczyna robić między psiarzami, a kociarzami. Idę po popcorn.

No, tylko żółwiarza tu brakuje :D

ChodnikowyWilk - 2014-09-25, 19:45

ZróbmySobieKupę napisał/a:
Koty mają na wszystko wyj.ebane, to mnie irytuje. Ale stwierdziłem, że pierdziele i wyrobiłem sobie zaufanie u kota mojej babci. Teraz tylko do mnie sam przyjdzie się przymilić czy co one tam robią, a od reszty ucieka :ok:
Ale wolę piesy. Piesy kochają a nie żądają żarcia i głaskania.


No właśnie, na szacunek i zaufanie kota trzeba sobie zapracować. Ja mojego głaskam często, karmię i bawię się z nim, to do spania wybiera tylko mój pokój, i wskakuje na kolana pomruczeć też tylko do mnie ;)

A pies no właśnie, możesz o niego w ogóle nie dbać, a i tak będzie ci ślepo posłuszny.

Davos - 2014-09-25, 19:47

Chodnikowy, Ty powinieneś w tym temacie zachwalać walory psów, bo w końcu to dalecy krewni wilków ;)
ChodnikowyWilk - 2014-09-25, 19:51

No fakt, wszędzie w profilu wilk, a tutaj wychwalam koty. Ale co poradzę, że koty lubię bardziej :-D
JankielKindybalista85 - 2014-09-25, 19:52

Ja w tym nie widzę nic dziwnego. Przypuszczam, ze przeciętny wilk opier.doliłby kota ze smakiem. Bo lubi, bo smaczny taki upasiony na whiskasie, wymuskany i wymruczany skur.wiel musi być.
monjiczq - 2014-09-25, 20:13

Zsk powiem ci ze niezly kameleon, to jakas nowa odmiana?
ProFace - 2014-09-25, 20:51

Po co mi koty, skoro zeby zapracowac na czyjes zaufanie od tego mam ludzi? Ludziom nie ufam i nie oczekuje by oni mi ufali. A przytulać do kogoś mam chęć. Dobrze, że mam psa! Z resztą koty są średniej wielkości i trudno się go obejmuje itd. Moj pies jest dość duży i mogę normalnie go wyściskać, objąć :P
Barbra - 2014-09-26, 00:36

ZSK, rozczulił mnie twój piesek, ale ja zawsze płaczę jak psy tak patrzą ;__; a potem przed nimi uciekam bo moja fobia bierze górę nad rozczuleniem
ZSK - 2014-09-26, 13:16

Barbra napisał/a:
ZSK, rozczulił mnie twój piesek


< 3 Noo, słodki był na swój sposób. Ale na ogół nie gryzł. I już raczej nie ugryzie.
Ja bym Cię z tej fobii wyleczył, kupiłbym jakiegoś słodkiego szczeniaczka, może blabladora bo one w ogóle nie gryzą i są milutkie.
monjiczq napisał/a:
Zsk powiem ci ze niezly kameleon, to jakas nowa odmiana?

Chyba każdy, niezależnie od rasy, po pewnym czasie się tak diametralnie zmienia ;) Taka kolej rzeczy.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group