To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Hydepark - Zdjęcia naszych zwierzaczków :D

Lilith - 2020-05-09, 01:17

Uwaga. Ja i Antek będziemy adoptować koteła czarno-białego <3
Moris299 - 2020-05-09, 23:40

Mańka napisał/a:
Ona. Typowa blondynka - śliczna, ale strasznie głupia :troll: znosi jedzenie do kołowrotka i potem biega, hałasując. Prawdopodobnie przez to, że miała zmienianą klatkę i jeszcze czuje się nieswojo.


Ja mam taką teorię, że ona nie do końca rozumie zasadę działania kołowrotka i myśli sobie "zaraz przebiegnę kawałek do przodu i jedzonko zostanie z tyłu i już nie będzie mi się walać pod nogami".

RudaMaupa - 2020-05-12, 14:48

Lilka, a skąd macie? :brwi:
Love178 - 2020-05-12, 14:56

Mam zdjęcie najdziwniejszej truskawki, jaką znalazłam w ogródku, w tle leży mój kot


macbed - 2020-05-12, 15:06

fajna truskawka, u mnie kiedyś była taka w kształcie serduszka

a to zdjęcie myszy komputerowej, w tle pies ćwiczy jogę jak co wieczór


Love178 - 2020-05-12, 15:12

macbed napisał/a:
fajna truskawka, u mnie kiedyś była taka w kształcie serduszka

Aww <3

U mnie była też kiedyś malina w kształcie slipów, ale nie mogłam zrobić zdjęcia, bo mi stary telefon nie chciał złapać ostrości

Lilith - 2020-05-12, 16:27

RudaMaupa, kolega z pracbazy Antka ma do oddania kotełki, to se zamówiliśmy. A że ja jestem kociara, to wiadomo.
RudaMaupa - 2020-05-13, 07:48

Poproszę więcej zdjęć zwierzów na pierwszym planie, kocham zwierzątka Wasze i nasze (platonicznie!)

Ooo, Lilka, czyli to taki mały smrodek będzie, dla którego żadna ilość zabawy nie jest wystarczająca! :love: awwww...

A co do truskawki z kotem w tle, jakoś mnie zdziwiło, że masz czarnego kota ^^" a z drugiej strony to kot wybiera właściciela, nie odwrotnie. :-D

Love178 - 2020-05-13, 07:58

Dziwne? o.0 Z jednej strony nie wiem czy posiadanie kota jakiegokolwiek koloru mogłoby coś znaczyć, ale z drugiej moja rodzina ma zdecydowaną obsesję na punkcie czarnych kotów, to są nadkoty <3
RudaMaupa - 2020-05-13, 08:05

Kolorowa dziewczyna, to i kot kolorowy - taki tok myślenia miałam. Z drugiej strony mnie nie podejrzewano o rudego futrzaka, bo jednak czarny by się lepiej z wiedźmą komponował :haha:
Trzeba mocno uważać :haha: wiadomo, że sierść i jej kolor nie są specjalnie ważne, byleby było co podrapać, to tylko takie baju baj. ^_^
We Włoszech czarne koty mają ciężki żywot ze względu na przesądy, makabra...

Love178 - 2020-05-13, 08:12

No jakby były koty, co dosłownie odzwierciedlają wszystie typy osobowości właścicieli, to mielibyśmy koty różowe, zielone, niebieskie :PP Czarny jest w sumie mieszanka wszystkich kolorów, więc chyba pasowałby każdemu :D
A jak pierwszy raz się dowiedziałam co się dzieje z czarnymi kotami we Włoszech, to byłam jakoś w gimnazjum, mój kot był moim oczkiem w głowie i mega mi się przykro zrobiło. Biedactwa, chciałabym móc wszystkie przygarnąć :<

krojechleb - 2020-05-13, 09:00

Ludzie przesądni, którzy faktycznie wierzą w całe to gówno są po prostu pojebani.
Moris299 - 2020-05-13, 09:25

Cytat:
Czarny jest w sumie mieszanka wszystkich kolorów,


Czarny nie składa się z zadnego koloru

Love178 - 2020-05-13, 09:29

Cytat:
Black is the darkest color, the result of the absence or complete absorption of visible light.

oboje mamy rację

Moris299 - 2020-05-13, 11:40

Zależy jak na to spojrzeć no bo skoro kolory które widzimy to fala o danej długości a skoro zgodnie z twoim tekstem

Cytat:
Czarny jest najciemniejszym kolorem, wynikającym z braku lub całkowitego pochłaniania światła widzialnego.


To znaczy, że przedmiot o kolorze czarnym nie odbija wcale żadnych fal (absence or complete absorption), czyli nie jest żadnym kolorem.

krojechleb - 2020-05-13, 12:08

No w sumie coś czerwonego pochłania wszystkie kolory że tak powiem( chodzi o fale elektromagnetyczne o długości odpowiadającej konkretnym kolorom) oprócz czerwonego, który jest odbijany dlatego widzimy coś czerwonego i analogicznie z wszystkimi kolorami. Więc w sumie czarny to nie kolor jeżeli tak na to spojrzymy a biały jest wszystkimi kolorami bo odbija wszystkie fale ( tak na prawdę to nie ma czegoś co odbija wszystko i czegoś co pochłania wszystko no chyba że może czarna dziura)

[ Dodano: 2020-05-13, 12:23 ]
Nie jednak nie ma ciała doskonale czarnego ani białego. Czarna dziura się nie zalicza

Love178 - 2020-05-13, 12:39

Moris299 napisał/a:
Zależy jak na to spojrzeć no bo skoro kolory które widzimy to fala o danej długości a skoro zgodnie z twoim tekstem

Cytat:
Czarny jest najciemniejszym kolorem, wynikającym z braku lub całkowitego pochłaniania światła widzialnego.


To znaczy, że przedmiot o kolorze czarnym nie odbija wcale żadnych fal (absence or complete absorption), czyli nie jest żadnym kolorem.

Lub pochłania całe światło widzialne, a tam są wszystkie kolory xD Obie rzeczy zawierają się w definicji, więc oboje mamy rację

macbed - 2020-05-13, 13:45

ontop, moje korniki


Całkiem_Dobry_Chłop - 2020-05-13, 19:28

:spiew:


krojechleb - 2020-05-13, 19:50

Jakby tak na to patrzeć to wtedy czerwony jest wszystkimi kolorami oprócz czerwonego. Ale nie tak to widzimy dlatego czerwony to czerwony.

Macbed na co Ci te korniki?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group