To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Mistrzowie.org Forum Oficjalne
forum zrzeszające użytkowników serwisu mistrzowie.org

Ciekawostki ze świata i kraju - JKM obraził Boniego, farsa

WojtekVanHelsing - 2020-01-07, 17:26

macbed napisał/a:
to byli czasy


No xD

macbed - 2020-01-07, 17:27

WojtekVanHelsing napisał/a:
macbed napisał/a:
to byli czasy


No xD

najlepsze jest to że niektórzy nie ogarnęli że udawałem wtedy Twój styl pisania xD

Lilith - 2020-01-07, 17:38

Wyjaśni ktoś, o co chodzi z tą fotką z tą laską? Tyle lat siedzę na forum i do dziś nie ogarnęłam tbh
macbed - 2020-01-07, 17:42

był to pierwszy wynik po wpisaniu frazy "pppp" w wyszukiwarkę duckduckgo i icywind postanowił postować ten obrazek w tematach które go nie interesują

[ Dodano: 2020-01-07, 17:42 ]
dlaczego ja to pamiętam

icywind - 2020-01-07, 18:48

Ale dlaczego pppp?
macbed - 2020-01-07, 19:02

mnie nie pytaj to Twój wymysł
Lilith - 2020-01-07, 20:47

Polska Partia Przyjaciół Piwa?
ChodnikowyWilk - 2020-01-07, 21:28

icywind napisał/a:
Ja pierdolę co ty bzdurzysz kurwa, czy ty miałeś jakiś zakład i wypiłeś dwa słoje spermy wojtka?




xDD

icywind - 2020-01-07, 22:37

macbed napisał/a:
mnie nie pytaj to Twój wymysł

Nie mój, tylko icywinda z przeszłości

Całkiem_Dobry_Chłop - 2020-01-07, 23:14

icywind napisał/a:
macbed napisał/a:
mnie nie pytaj to Twój wymysł

Nie mój, tylko icywinda z przeszłości

No tak. Teraz przecież jesteś serowym niewiniątkiem.

icywind - 2020-01-07, 23:47

Czy te oczy mogą być czemuś winne?


Całkiem_Dobry_Chłop - 2020-01-08, 07:54

Tak, mogą.
icywind - 2021-02-19, 12:20
Temat postu: Re: JKM obraził Boniego, farsa
macbed napisał/a:

Parlament Europejski uchylil immunitet Januszowi Korwin-Mikkemu,bo warszawscy prokuratorzy chca go pozwać za spoliczkowanie Michała Boniego...

Bardzo dobrze ze go spoliczkowal, Boni podpisał w 1985 r. deklarację współpracy z SB.
Czlowiek, ktory został spoliczkowany automatycznie zostaje pozbawiony pewnych praw publicznych... Może wtedy coś zrobic albo nie, jego sprawa, natomiast nie zmieni faktu że JKM ma racje...

Wedlug mnie człowiek publicznie spoliczkowany staje się człowiekiem pozbawionym honoru i nie ma prawa przemawiac na forum publicznym... Jako ze jest to czlonek PO, były agent UB i klamca, miał prawo dostac po twarzy. JKM mial wyraźne powody itd. natomiast JKM tutaj powiedział coś naturalnego i jakis zwiazkiec grozi mu za obraze bandytow.

Zreszta Boni nie zrobil kompletnie nic i jeszcze sie tym pochwalila, JKM przeciez powiedzial, ze zabije Dude, wiec tutaj sprawa jest jasna kompletnie.

Cytat:
Wedlug mnie człowiek publicznie spoliczkowany staje się człowiekiem pozbawionym honoru i nie ma prawa przemawiac na forum publicznym

xDDD

[ Dodano: 2021-02-19, 12:33 ]
Gdzie ty się wychowałeś? W lesie? och wait

RudaMaupa - 2021-02-19, 14:01

No jak obiecał, że go spoliczkuje, to co miał z gęby dupę robić :-D

Także 100 racji, ludzie bez honoru won z polityki! A nie nadstawić drugiego policzka to tak nie po katolicku. :troll:

Całkiem_Dobry_Chłop - 2021-02-19, 15:26

I jakoś w końcu ukarali tego Korwina?
macbed - 2021-02-19, 16:24
Temat postu: Re: JKM obraził Boniego, farsa
icywind napisał/a:
macbed napisał/a:

Parlament Europejski uchylil immunitet Januszowi Korwin-Mikkemu,bo warszawscy prokuratorzy chca go pozwać za spoliczkowanie Michała Boniego...

Bardzo dobrze ze go spoliczkowal, Boni podpisał w 1985 r. deklarację współpracy z SB.
Czlowiek, ktory został spoliczkowany automatycznie zostaje pozbawiony pewnych praw publicznych... Może wtedy coś zrobic albo nie, jego sprawa, natomiast nie zmieni faktu że JKM ma racje...

Wedlug mnie człowiek publicznie spoliczkowany staje się człowiekiem pozbawionym honoru i nie ma prawa przemawiac na forum publicznym... Jako ze jest to czlonek PO, były agent UB i klamca, miał prawo dostac po twarzy. JKM mial wyraźne powody itd. natomiast JKM tutaj powiedział coś naturalnego i jakis zwiazkiec grozi mu za obraze bandytow.

Zreszta Boni nie zrobil kompletnie nic i jeszcze sie tym pochwalila, JKM przeciez powiedzial, ze zabije Dude, wiec tutaj sprawa jest jasna kompletnie.

Cytat:
Wedlug mnie człowiek publicznie spoliczkowany staje się człowiekiem pozbawionym honoru i nie ma prawa przemawiac na forum publicznym

xDDD

[ Dodano: 2021-02-19, 12:33 ]
Gdzie ty się wychowałeś? W lesie? och wait


podtrzymuję swoje stanowisko

icywind - 2021-02-19, 16:37

Jak cię spoliczkuje to uznasz, że jesteś bez honoru i usuniesz się w cień?
Wirtualny policzek też się liczy?


Całkiem_Dobry_Chłop napisał/a:
I jakoś w końcu ukarali tego Korwina?

Tak ostro jak księdza pedofila

macbed - 2021-02-19, 16:38

nawet buziak w policzek się liczy pod warunkiem że od faceta
Nadir - 2021-02-19, 17:14


icywind - 2021-02-19, 18:06

macbed napisał/a:
nawet buziak w policzek się liczy pod warunkiem że od faceta

:-*



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group